Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Salono vejelis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 06 - 11:47

Sveiki, Masina p605 2,1td poreistailas. Vasara po kapotu lindau ziuret ar yra salono filtras, netycia prikrito keletas siuksliu i vintiliatoriu. Po kiek laiko pradejo jis nebesiukti. Sutrenki su kietu daigtu per ji pradeda suktis. Po kokio 1 men, isvis numiro. Isemus lauk ir pajungtus prie jo teisiai +12v ne per varzyna sukasi kaip isprotejes. Nu pirkau kita vintiliatoriu su varzynu, viskas veike pute kaip reikiant. Dabar prasidejo tokia situacija nustatai 1-2-3 padetis pucia, bet silpnai, nustatai ant MAX pucia pilnai, po kiek laiko sumazini ant 1-2-3 vel pucia gerai. Arba palieki ant 3 padeties kai pucia silpnai, po kazkiek laiko pradeda pusti normaliai kaip ir turi psuti. Kame gali but problema?
  • 0

#2 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 07 - 08:26

Tai nieks jokiu minciu neturit?
  • 0

#3 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 07 - 09:42

Minciu turim daug, kartais net genialiu, bet kas link 605 jos greit baigias, cia jums ne siaip auto, cia auto su charakteriu. Kas del reakcijos i padeciu perstatyma, tai pas mane irgi truputi pagalvoja, kai pastatai ant didesnes ar mazesnes, ne tai kad is kart pasikeistu putimo greitis. O patarimas toks, bandyt pasijungt kita valdyma, pas 605 po restailo nebera troseliu, tik 2 fyskes, tai gan paprasta. Butum Kaune, nebutu problemu, rasciau valdymu pasibandymui.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#4 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 07 - 12:44

Na mano supratimu gali tik kvailioti varynas prie vejelio arba potenciometras ant valdymo rankeneles.
  • 0

#5 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 08 - 10:57

Na mano supratimu gali tik kvailioti varynas prie vejelio arba potenciometras ant valdymo rankeneles.

Tu visiskai teisus, kad turbut daugiau ir nera kam durniot. Siam momentui turiu ir valdymu ir varzyna viena tvarkinga.Del pasibandymu nera problemu, jau dviem 605 padejau.Atvaziuoja zmones su isardytais pasijungia ir ant kart aisku, vienam varzynas, kitam valdymas nueje buvo.O kiek varzynu pardaves, net nesuskaiciuosi.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#6 Svečias_Žygis_*

Svečias_Žygis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 10:41

Man irgi taip buvo,bet as isvaliau filtra ir viskas susitvarke.dabar filtra valau bent 2 kartus per metus,nes jei ten prisirenka daug šiukšlių(ypač rudeni lapu)pradeda keistai pŪsti ora ,Gal jam ora būna sunku itraukti,gal kas,bet man tai padėjo
  • 0

#7 Vysniuks

Vysniuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 406 Break 1,8 16V

Parašyta 2009 sausio 09 - 13:43

Man irgi taip buvo,bet as isvaliau filtra ir viskas susitvarke.dabar filtra valau bent 2 kartus per metus,nes jei ten prisirenka daug šiukšlių(ypač rudeni lapu)pradeda keistai pŪsti ora ,Gal jam ora būna sunku itraukti,gal kas,bet man tai padėjo

Šį variantą paprasta patikrinti. Reikia nustatyti oro paėmimą iš salono.
  • 0
PEUGEOT 406 Break

#8 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 09 - 16:53

Man irgi taip buvo,bet as isvaliau filtra ir viskas susitvarke.dabar filtra valau bent 2 kartus per metus,nes jei ten prisirenka daug šiukšlių(ypač rudeni lapu)pradeda keistai pŪsti ora ,Gal jam ora būna sunku itraukti,gal kas,bet man tai padėjo

Tu nori pasakyt kad pas tav eyra salono filtras? Nes as kiek domejausi ir pagal kataloga sako nera. Galetum nufotkinti kaip jis atrodo, nes as pas save buvau nuaredes ta plasmase prie valytuvu, jokio filtro neradau?
  • 0

#9 Svečias_kestutisxxxl_*

Svečias_kestutisxxxl_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 11 - 15:29

Tu visiskai teisus, kad turbut daugiau ir nera kam durniot. Siam momentui turiu ir valdymu ir varzyna viena tvarkinga.Del pasibandymu nera problemu, jau dviem 605 padejau.Atvaziuoja zmones su isardytais pasijungia ir ant kart aisku, vienam varzynas, kitam valdymas nueje buvo.O kiek varzynu pardaves, net nesuskaiciuosi.

Sveikas,
turiu tokia problemele,su tuo valdymu-veikia tik max.kitu padeciu nera.Peugeot 605 1993 metu benzas 2ltr. Gal galetumei,pagelbet su detalem? Kur rasti pati,koki gal telefoniuka parasykit ar i emeila [email protected] Dekingas is anksto!
Dar viena problema,vakar valytuvai pradejo veikti taip kaip jie nori,nesustodami.Kada isjungiu degima tada stop,o kai uzvedu varikli tada veikia istisai,rankenele nereaguoja.Bandziau sukaliot ta ratuka,kuris mazina intervalus,kada ijungi pertraukiamu rezimu.Tai vienu momentu lyg ir buvo sustoje,bet paskui vel taip kaip jiems norisi.Jauciu sudegs varikliukas-kiek galiu skysti purkst? Tas dar klauso.Ka galetumet kas sia tema patart?
  • 0

#10 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 sausio 11 - 15:36

o tu pabandyk atjungt fyske nuo rankenos. Gali but kad sukepe kontaktai rankenoj
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#11 Svečias_Žygis_*

Svečias_Žygis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 12 - 09:02

Tu nori pasakyt kad pas tav eyra salono filtras? Nes as kiek domejausi ir pagal kataloga sako nera. Galetum nufotkinti kaip jis atrodo, nes as pas save buvau nuaredes ta plasmase prie valytuvu, jokio filtro neradau?

Oro filtras tai tikrai yra,nes jau nesyki as ji valiau.O tai gal kai tu pirkai savo auto jis buvo uzsikišes ir pardavėjas paprasčiausiai ji išėmė,nes jis naujas kainuoja kažkur apie 80lt.pas mane tai yra po ta plastmase tokia kaip ir dezutė tik be dangčio ir ant jos dedasi filtras,o nuėmus filtra matyti ir ventiliatorius.
  • 0

#12 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2009 sausio 16 - 08:33

buvo pas mane tas pats.caksejo,taksejo,isemiau galvojau varikliukui amen...isardziau,supurskiau WD-40,nuvaliau kontaktus,surinkau,viskas ciki piki,veike veike,o dabar vel tas pats,bet nors kazkiek pucia,ant max padeties kartais kol isiuka,tai uzia taip nemaloniai,o paskui kaip tornadas kad prades pusti :D To The Liveris-salono filtras yra po keleivio puses plastmase kur valytuvai,jei jo nematai,vadinasi ten jo nera,tad reikia idet :) jis labai greitai uzsikisa,tad verta dazniau pasikeisti :beer: tas pats buvo ir su lango uzdarymo mygtuku,atsidarydavo,bet uzdarydavau is 5 karto,vakar isardziau,nuemiau fyske,uzdejau,ir vel viskas gerai,itariu ,kad del visu neveikimu kartais labai figuruoja kontaktu oksidacija,tai taip va :rolleyes:
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#13 andrelka

andrelka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2009 sausio 16 - 11:43

taip, dauguma werkia del tu salono wintiletoriu regulevimo ir ne tik pugu sawininkai, daziausiai kontaktai pawarge buna, tarkim pas vw kai kontaktai jau pawarge uztenka nusukti waldymo rankena tarp 1-2 padetes arba 2-3... ir pucia kaip priklauso, sakyciau paprasciausias warijantas patikrint ar waldymo kontaktai kalti...
  • 0

#14 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 19 - 18:38

Na manau radau beda del to salono vejelio. Vakar vakare ejau vesti masinos, kuri buvo prastovejusi 2 paras. Na dyzeliokas vos ne vos uzsikure, nes akumas kazko issikrove. Siandien ryte kuriu ne velnio. Uzsivedziau nuo laidu. Nuvarau i darba issimu akuma einu kraut, ziurim truksta vandens akume. Dapylem, pakrovem 4 valandas. Isidedu per pietus vaziuodamas namo. Vejelis veikia taip kaip turi buti, pucia kaip priklauso nuo 1 iki max padeciu tolygiai didedamas. Anksiau budavo uzsivedi po keliu ar keliolikos minuciu vaziavimo pradeda pust normaliai. Mano teorija: generatorius visu paegumu kraudavo akuma, ko pasekoj trukdavo sroves vejeliui, kai pasikraudavo, pradedavo pust normaliai. Tikrinau generatoriaus krovima su visais ijungtais prietaisais 13.9-14.2 sokineja, butu kaip ir viskas gerai. Na matysiu rytoj ryte kaip bus.
  • 0

#15 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 20 - 00:43

Na manau radau beda del to salono vejelio. Vakar vakare ejau vesti masinos, kuri buvo prastovejusi 2 paras. Na dyzeliokas vos ne vos uzsikure, nes akumas kazko issikrove. Siandien ryte kuriu ne velnio. Uzsivedziau nuo laidu. Nuvarau i darba issimu akuma einu kraut, ziurim truksta vandens akume. Dapylem, pakrovem 4 valandas. Isidedu per pietus vaziuodamas namo. Vejelis veikia taip kaip turi buti, pucia kaip priklauso nuo 1 iki max padeciu tolygiai didedamas.
Anksiau budavo uzsivedi po keliu ar keliolikos minuciu vaziavimo pradeda pust normaliai.
Mano teorija: generatorius visu paegumu kraudavo akuma, ko pasekoj trukdavo sroves vejeliui, kai pasikraudavo, pradedavo pust normaliai. Tikrinau generatoriaus krovima su visais ijungtais prietaisais 13.9-14.2 sokineja, butu kaip ir viskas gerai.
Na matysiu rytoj ryte kaip bus.

vat dabar man pasidare idomu, nes pas mane panasiai yra su magu. Kol buvo idetas senas akumuliatorius davus garso magas issijungdavo. Maitinimas lyg ir gerai pajungtas. Pries salcius nusipirkau nauja akumuliatoriu ir isijunginejimas liovesi. Tai kaip cia yra? Juk uzkurtai masinai srove duodama nuo generatoriaus, prie ko cia akumas? Gal as kazko nezinau? :wacko:
  • 0

#16 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2009 sausio 20 - 00:51

Anksiau budavo uzsivedi po keliu ar keliolikos minuciu vaziavimo pradeda pust normaliai.
Mano teorija: generatorius visu paegumu kraudavo akuma, ko pasekoj trukdavo sroves vejeliui, kai pasikraudavo, pradedavo pust normaliai. Tikrinau generatoriaus krovima su visais ijungtais prietaisais 13.9-14.2 sokineja, butu kaip ir viskas gerai.
Na matysiu rytoj ryte kaip bus.

man irgi karta taip buvo, kai akuma padroziau iki komos busenos.tada uzvedus masina vejelis irgi nepute kelias min.tik atsigavo baterija ir vejelis pucia kaip priklauso
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#17 andrelka

andrelka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2009 sausio 20 - 14:06

vat dabar man pasidare idomu, nes pas mane panasiai yra su magu. Kol buvo idetas senas akumuliatorius davus garso magas issijungdavo. Maitinimas lyg ir gerai pajungtas. Pries salcius nusipirkau nauja akumuliatoriu ir isijunginejimas liovesi. Tai kaip cia yra? Juk uzkurtai masinai srove duodama nuo generatoriaus, prie ko cia akumas? Gal as kazko nezinau? :wacko:

i maga pliuso laidas per kudas kai uzsuki watu truksta srowes ir magelis issijungia...
  • 0

#18 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 sausio 20 - 14:33

Na jei magas issijungineja, tai dar vienas dalykas gali buti, kad matinimo laidas perplonas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0