Peršokti prie turinio


Padekyt ! del kuro bako , nesamones darosi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_Remiga_*

Svečias_Remiga_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 04 - 13:28

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta. o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau vel pakyla iki pilno bakao . patarkyt kas cia yra ir ka daryt . aciu is visiems is anksto!!!
  • 0

#2 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 05 - 11:04

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas
Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta.
o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau vel pakyla iki pilno bakao .
patarkyt kas cia yra ir ka daryt .
aciu is visiems is anksto!!!

Pas mane tas pats. :D
Snypscia kai atidengiu baka (vakumas ten susidaro), o rodykle kvailioja. Vaziuojant rodo, kad bakas.... pilneja! :D
Ir dar pasireiskia tokia anomalija, kad ant laisvu uzsidega variklio lempute - tipo kazkas su kuro padavimu. Buvo net taip, kad gesdavo variklis, ypac pilnu baku benzino. Kazkada maniau varikliui ragas. :) Aciu Dievui ir mano masiniukui - as klydau. :)
Tokiu aveju as vasarai pragreziau benzino bakelio dangtelyje skyluciu. :D Padejo. Bet tik kol silti orai buvo. Dabar kai prasidejo lietus jau net skyletas bakelis nepadeda. Matyt slegis aplinkos krites. :D Tai ir kvailioja vel bakas ir ant laisvu vel lempute degaliojasi (pradejus vaziuot ir tiesiog vaziuojant ji neuzsidega/uzgesta, taip pat ant laisvu su baku be kamscio - viskas OK, bet tik baka uzkemsi - ragas).
Beje, pastebejau dalyka. Tu irgi pasitikrink. Uzsivesk masina ir nueik prie bako ir ji akimsk. Turetum girdeti kaip snypcia is tokio pypsiko (jis giliau skyleje kairiau, bet matosi ir galima ji paliesti). Kas ten per pypsikas? Kaip suprantu jis ora paduoda/siurbia i baka? Nes labai snypscia, o siek tiek pajudinus, paspaudus nutyla biski (siurbia ora, bet ne taip baisiai snypscia). Gal nutrukusi kokia slangele oro padavimo.
  • 0

#3 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 05 - 12:31

Manau gali buti uzsikimses vamzdelis per kuri iseina susidares slegis. Nezinau kaip pas pezus, dar savo neistyrinejau, bet turejau mazda su panasia problema. Tie vamzdeliai yra prie bako, turetu matyti is apacios. Gal juos reiktu patikrint, nes jei uzkimsta issiplete benzino garai neturi per kur iseit. Cia mano tokie pasamprotavimai. Nors kas zino gal cia ir rimciau kazkas :blink:
  • 0

#4 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 05 - 12:40

Manau gali buti uzsikimses vamzdelis per kuri iseina susidares slegis. Nezinau kaip pas pezus, dar savo neistyrinejau, bet turejau mazda su panasia problema. Tie vamzdeliai yra prie bako, turetu matyti is apacios. Gal juos reiktu patikrint, nes jei uzkimsta issiplete benzino garai neturi per kur iseit. Cia mano tokie pasamprotavimai.

Nors kas zino gal cia ir rimciau kazkas :blink:

nemanau, kad kazkas rimciau :) nes tiesiog kazkas su oru bake. Del ko daviklis kvailioja ir normaliai bendzino matyt neuzgriebia ant laisvu.
As cia biski istirinejau kas kaip:
http://www.elcats.ru...=30&unit=15C01A
Atrodo taip ten tie vamzdeliai vaiksto?
  • 0

#5 Svečias_Remiga_*

Svečias_Remiga_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 07 - 15:19

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas
Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta.
o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau vel pakyla iki pilno bakao .
patarkyt kas cia yra ir ka daryt .
aciu is visiems is anksto!!!

:beer: Aciu visiems , kurie bande padet. jau issiaiskinau kas cia atsitiko
tai va jei kam atsitiks tokia nesamone , tai reikia nuimti desineje puseje posparni ir kaireje sparno puseje rasite kazkoki filtra .prie jo is vieno galo jungesi 2 slangutes o is kito viena . Tai vat ta viena slangute traukia ora . Pas mane ta slangute buvo atsiremus i sparno apatine dali . o toje dalyje kruva purvo (smelis, supuve lapai ir t.t..) ir kaip ji traukia ora tai ir uzsikimsus buvo tuo meslu. o ji turi sparno dalyje savo vieta o pas mane issokus buvo.
Tai isvaliau slangele ,istaciau kur jos vieta ir viskas susinormalizavo. Niekas nesnypsia ir nekyla rodykle benzo, variklis geriau pradejo dirbti. Vienu zodziu viskas OK.
  • 0

#6 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 spalio 07 - 17:16

prie to pacio darbinis fokusas su pilnu baku imdavo trukcioti, nuvazinejus siek tiek kuro viskas dingdavo, pasirodo alsuoklis uzsikises buvo
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#7 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 07 - 18:10

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas
Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta.
o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras  , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau  vel pakyla iki pilno bakao .
patarkyt kas cia yra ir ka daryt .
aciu is visiems is anksto!!!

:beer: Aciu visiems , kurie bande padet. jau issiaiskinau kas cia atsitiko
tai va jei kam atsitiks tokia nesamone , tai reikia nuimti desineje puseje posparni ir kaireje sparno puseje rasite kazkoki filtra .prie jo is vieno galo jungesi 2 slangutes o is kito viena . Tai vat ta viena slangute traukia ora . Pas mane ta slangute buvo atsiremus i sparno apatine dali . o toje dalyje kruva purvo (smelis, supuve lapai ir t.t..) ir kaip ji traukia ora tai ir uzsikimsus buvo tuo meslu. o ji turi sparno dalyje savo vieta o pas mane issokus buvo.
Tai isvaliau slangele ,istaciau kur jos vieta ir viskas susinormalizavo. Niekas nesnypsia ir nekyla rodykle benzo, variklis geriau pradejo dirbti. Vienu zodziu viskas OK.

o dar butu gerai, kad pasakytum ar priekinio ar galinio rato desini posparni nuimti. :D
  • 0

#8 Svečias_Remiga_*

Svečias_Remiga_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 11:10

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas
Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta.
o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras  , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau  vel pakyla iki pilno bakao .
patarkyt kas cia yra ir ka daryt .
aciu is visiems is anksto!!!

:beer: Aciu visiems , kurie bande padet. jau issiaiskinau kas cia atsitiko
tai va jei kam atsitiks tokia nesamone , tai reikia nuimti desineje puseje posparni ir kaireje sparno puseje rasite kazkoki filtra .prie jo is vieno galo jungesi 2 slangutes o is kito viena . Tai vat ta viena slangute traukia ora . Pas mane ta slangute buvo atsiremus i sparno apatine dali . o toje dalyje kruva purvo (smelis, supuve lapai ir t.t..) ir kaip ji traukia ora tai ir uzsikimsus buvo tuo meslu. o ji turi sparno dalyje savo vieta o pas mane issokus buvo.
Tai isvaliau slangele ,istaciau kur jos vieta ir viskas susinormalizavo. Niekas nesnypsia ir nekyla rodykle benzo, variklis geriau pradejo dirbti. Vienu zodziu viskas OK.

o dar butu gerai, kad pasakytum ar priekinio ar galinio rato desini posparni nuimti. :D

Priekinio rato desines puses posparni.
  • 0

#9 Svečias_staklininkas_*

Svečias_staklininkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 20:00

Pas mane Peugeot 406 1996m 1.8 16 v benzas
Atsitiko tokia beda . uzpiliau 30 l benzo , buvo apie 20 l . benzino rodykle rodo beveik pilna baka. pravaziavau 400 km tai is vietos net nepajudejo. isjungus varikli ir ijungus diegima atsistoja ties 20 l . kai tik uzvedu varikli ir jis padirba kazkiek , tai rodykle kyla i virsu ir po kokiu 3 min rodo , kad pilnas bakas ir vazinejant ji nenukrinta.
o dar kai atidarau benzo bako kamsti tai iseina oras ir jei variklis dirba tai is atidaryto bako snypsia oras  , bet tada rodykle nekyla , tik uzdarau  vel pakyla iki pilno bakao .
patarkyt kas cia yra ir ka daryt .
aciu is visiems is anksto!!!

:beer: Aciu visiems , kurie bande padet. jau issiaiskinau kas cia atsitiko
tai va jei kam atsitiks tokia nesamone , tai reikia nuimti desineje puseje posparni ir kaireje sparno puseje rasite kazkoki filtra .prie jo is vieno galo jungesi 2 slangutes o is kito viena . Tai vat ta viena slangute traukia ora . Pas mane ta slangute buvo atsiremus i sparno apatine dali . o toje dalyje kruva purvo (smelis, supuve lapai ir t.t..) ir kaip ji traukia ora tai ir uzsikimsus buvo tuo meslu. o ji turi sparno dalyje savo vieta o pas mane issokus buvo.
Tai isvaliau slangele ,istaciau kur jos vieta ir viskas susinormalizavo. Niekas nesnypsia ir nekyla rodykle benzo, variklis geriau pradejo dirbti. Vienu zodziu viskas OK.


o kaip suprasti savo vieta ? ji tiesiog ten kaba ir viskas
  • 0

#10 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 17 - 20:55

Tas slanga ji kaba, bet as pvz. ja ikisu link duru ir ji dabar mazdaug ora is salono siurbia. :) Tai vis maziau smelio nei is lauko.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0