Peršokti prie turinio


Kas galėtų būti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:01

Chebra, kas galėtų būti mano pug'ui? :unsure: Kai važiuoju su "šaltu" (šiom dienom gal ir nelabai tinka šitas žodis... :)), tai jaučiasi toks mašinos drebėjimas. Atrodo lyg su dyzeliu važiuočiau. Šitas reiškinys sustiprėja, kai truputį užmini ant tapkės. Trukčiojimas suintensyvėja. Kartais net kyla mintis, kad gal užgesiu, bet dar taip niekada nenutiko. Atleidus gazą, trukčiojimas apsiramina... Visa tai trunka maždaug 15-20 minučių važiavimo. Paskui, pug'ui prasimankštinus, šitos anomalijos pradingsta. Va taip... :blink: :wacko: :unsure:
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:05

Vienas iš galimų variantų - sankaba :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:06

Gal kuro filtras? :huh:
  • 0

#4 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:07

Siaip tai zvakele (viena is 6) :) paduso, (maziau galimas daiktas - aukst. itampos laidas), kai susyla, pramusa, ir tam kartui normaliai dirba, butu 4 katilai, blogiau butu, dabar ant 5 salta dar vaziuoja. Visumoi turetu kuro daugiau valgyti?
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#5 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:37

As ir manau kad zvakes.
  • 0
chūinja

#6 Svečias_Pežas_*

Svečias_Pežas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:38

O is vietos pajudant nedreba. Pas mane tai pradeda kratytys kai is vietos pajudu meistrai sako kad greiciausis vidinems granatoms ateina galas :D teks keisti Bet jai tik vazuojant tai greiciausis bus kaip sake 405break zvakele paduso :D
  • 0

#7 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 14:32

Is esmes tai zvakes, Gedzilla.O gal pugui siom dienom salta pasidare... :lol: :lol: :lol: :beer:
  • 0

#8 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 16:32

Ačiū visiems už dėmesį! :beer: ;] Operaciją pradėsim nuo žvakių... :)
  • 0

#9 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2003 liepos 29 - 19:58

Darka geras pasiulymas tikrinti sankaba pas automata. Kiek mano nesimu veza toks daiktas kaip ir nelabai yra ten... Is kart gali sakyt greiciu dezej problema -_-
O sep patikrint zvakes, aukstos itampos laidus ir paskirstytoja. galiams daiktas kad susikaupia ten dregmes kiek ir del to kol naisyyla ir nepasisalina tai tau ir nedirba, o per laidus dalis itampos nueina i korpusa ir nepakanka kurui uzdegt, viena karta pramusa kita ne tep ir gaunasi jauciu... na cia is mano logikos aruodo :ph34r: Ideju pasiulem, sekmes ieskant, tik nepamirsk parasyt kas buvo is tikruju kai rasi mums irgi bus idomu suzinot kas buvo teisus :lol: :beer:
  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 30 - 07:31

Nu nepažiūrėjau, kad pas jį automatas <_< :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 11:06

Ideju pasiulem, sekmes ieskant, tik nepamirsk parasyt kas buvo is tikruju kai rasi mums irgi bus idomu suzinot kas buvo teisus :lol: :beer:

Okej, šią savaitę gausiu pinigiuko, susitvarkysiu ir parašysiu kur šuo buvo pakastas... :beer:
  • 0

#12 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 12:43

Na va, palikau savąjį "Autolagūnoj" (pug'u atstovas vakarų pakrantėj). Šiandien arba rytoj parašysiu išvadas... :beer:
  • 0

#13 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:38

O is vietos pajudant nedreba. Pas mane tai pradeda kratytys kai is vietos pajudu meistrai sako kad greiciausis vidinems granatoms ateina galas :D teks keisti
Bet jai tik vazuojant tai greiciausis bus kaip sake 405break zvakele paduso :D

Pas tave bus sankabos problemo o ne granatu, prie ko ce granatos.
Man po neoriginalios sankabos idejimo truputi dreba pradedant vaziuot.
  • 0

#14 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:45

Taigi! Nugalėjo Cibulis, nurodęs paskirstytoją kaip vieną iš variantų. Priz v studijų! :D :beer:
Paskambino iš "Autolagūnos". Priežastis buvo paskirstymo dangtelyję, kontaktai šlubuoja. Naujas dangtelis pas juos apie 300. Tai sutvarkys man senąjį. Už darbą iki 50 piginų.
Dar kartą dėkojų visiems viktorinos dalyviams! :beer: :beer: :beer:
  • 0

#15 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:19

Naujas dangtelis pas juos apie 300.

nu i na.... kokia kaina :blink:
as apakes :wacko:
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:30

Čia dar nieko, aš kažkada savo migui žibinte klausiau, tai 450 paprašė :wacko: :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:35

Čia dar nieko, aš kažkada savo migui žibinte klausiau, tai 450 paprašė :wacko: :D

O aš toj pačioj "Autolagūnoj" (na čia praktiškai tas pats kas "Žibintas") kažkada užklausiau kie ABS blokelis kainuos. Tai draugiškai pasakė, kad kainuos beveik tiek pat kiek visas mano pug'as. :wacko: :D Tikslių skaičių jau nebenorėjau girdėti, pabalęs numečiau ragelį... :lol:
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:39

O aš to blokelio vistik kainos žibinte paklausiau - 2000 Lt :lol: :lol: Užtat ir džiaugiausi, kad turiu atsargoj dar vieną, kaip palikimą su mašina :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 15:04

Hmmm... nu va kaip sakant priz v stuji a priza net'u... na nesvarbu, kam tos geles, jei bulves zydi :lol: Pasiseke ir atspejau, jauciu kad ir pas mane panasi problema gali but... Nors trukciot netrukcioja, bet siek tiek kazko ir traukos nelabai rasta... na dar cia reik daug stebet... Kas zino kur ir kas islys... Nao kai susitvarkysi pasakysi ar tikria padejo :beer:
  • 0

#20 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 15:24

Hmmm... nu va kaip sakant priz v stuji a priza net'u... na nesvarbu, kam tos geles, jei bulves zydi :lol:
Pasiseke ir atspejau, jauciu kad ir pas mane panasi problema gali but... Nors trukciot netrukcioja, bet siek tiek kazko ir traukos nelabai rasta... na dar cia reik daug stebet... Kas zino kur ir kas islys...
Nao kai susitvarkysi pasakysi ar tikria padejo :beer:

Ta trauka labai subjektyvus dalykas. Man irgi ko tai neispudingai traukia. Bet matyt ner ko labai noret is mono purskalo. Siaip, pastebejau, sedint salia kai vairuotoja draugelis, atrodo kad traukia visai nieko :unsure:
Reiktu perlekt kitu tokiu paciu pugu ir palygint
  • 0
406 2.1 TD




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0