Peršokti prie turinio


peugeot 306


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 Svečias_Shepaz_*

Svečias_Shepaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 20 - 13:07

padekit turu 306 peziuka nesuprantu kaj vazioji per menkas duobeles visur bilda mano ziniomis cia tokia liga taciau gal zinote kiek sutajsymas kajnuotu ar bent jau o bildesio nuslopinimas ?
  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 20 - 13:23

padekit turu 306 peziuka nesuprantu kaj vazioji per menkas duobeles visur bilda mano ziniomis cia tokia liga taciau gal zinote kiek sutajsymas kajnuotu ar bent jau o bildesio nuslopinimas ?

Idealiausias bildesio slopintojas - gera aparatūra... :D O jei rimtai - varai į servisą diagnostikai - išpurtys, pasakys kas kur bilda, o tada žiūrai ką pats gali pakeist, ką servisams patikėsi ir t.t.
  • 0

#3 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 20 - 13:58

Mamutas tikra tiesa, ash kai uzhsileidzhiu muzona, tai jokio bildesio nesigirdi ;)
Tik aplinkiniai kazhko keistai atsisukineja :rolleyes:
  • 0

#4 Svečias_Stanakas_*

Svečias_Stanakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 20 - 13:59

Pas mane bildejo stabilizatoriaus traukes (berods), tai restauravimas 15lt (tik jau tos vietos nera), o tas pats naujas mazgas berods 120lt. Siaip buvo paaiskinta, kad cia pugu liga ir siaip tas bildesys nieko nedaro, tik bilda.
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 20 - 14:27

Pas mane bildejo stabilizatoriaus traukes (berods), tai restauravimas 15lt (tik jau tos vietos nera) <...> Siaip buvo paaiskinta, kad cia pugu liga ir siaip tas bildesys nieko nedaro, tik bilda.

Nesistebiu, kad tos vietos jau nėra... :ph34r:
  • 0

#6 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 spalio 20 - 14:43

Pas mane bildejo stabilizatoriaus traukes (berods), tai restauravimas 15lt (tik jau tos vietos nera), o tas pats naujas mazgas berods 120lt. Siaip buvo paaiskinta, kad cia pugu liga ir siaip tas bildesys nieko nedaro, tik bilda.

Jo, greiciausiai kad bilda stab traukes, dar gali bildeti vairo kolonele...
Kastuoja jos nuo 70lt iki keliu simtu uz originala zibinte. Patarimas - nepirtki pigiausio fufliako, man atlaike tik 10k km :angry:

O del restauravimo - gera ideja, kur reikia kreiptis? Bo magas jau nepadeda :rolleyes:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#7 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 20 - 14:54

va va...tos pigesnes tai visiskas gaidys :angry: kur ir kiek ta restauracija?
  • 0

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 20 - 15:48

O jei rimtai - varai į servisą diagnostikai - išpurtys, pasakys kas kur bilda,  o tada žiūrai ką pats gali pakeist, ką servisams patikėsi ir t.t.

labai gaila, bet pezai matyt yra tokia masina, kad net specializuoti servizai neranda kas juose barska. maniskis 205 simtus kartu buvo perpurtytas ir vaziuokle remontuota tame paciame VICI ar Mehary (neskaitant kruva "garazininku"), bet ir po siai dienai - asfaltu kuo puikiausia masina, o tik kokia duobele (ne duok dieve zvirkelis), tai taip ir norisi perlipti i brolio opely ar tevo senuka moskviciu (A.A.). Nieko gero negaliu pasakyti ir apie 405 - kaip barskejo kazkas kairiam rate, tai ir po siai dienai barska - net jau muzika nepadeda. Bandysiu trecia karta vaziuoti i VICI (gal trecias kartas nemeluos) - gal visgi nustatys ka nors? Va tau ir pezas... <_<
  • 0
Roots to roots

#9 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 spalio 20 - 16:10

As tai vistiek manyciau kad cia ne bais gudrios ir mislingos technikos problema o tingiu ir neatsakingu meistru problema..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#10 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 20 - 16:15

Na nezinau, pas many irgi barskejo, pakeiciau tilta, stabilizator. trauke ir ivores, na ir gerai viskas. Retkarciais pasireiskia vairo kolonele, bet tik jei uzvaziuosi ant skalbimo lentos pavirsiaus <_<, ka noreti ir tokiu senu masinu, jau tikriausiai ir pats nezinai kas tai galetu buti!? -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#11 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 20 - 16:44

bet ir po siai dienai - asfaltu kuo puikiausia masina, o tik kokia duobele (ne duok dieve zvirkelis), tai taip ir norisi perlipti i brolio opely ar tevo senuka moskviciu (A.A.). Nieko gero negaliu pasakyti ir apie 405 - kaip barskejo kazkas kairiam rate, tai ir po siai dienai barska - net jau muzika nepadeda.

Bent jau pas Opeli ko jau ko o vaziuokles tai tikrai reiketu pavydet. Kokiais zvirkeliais tai tikrai ideali vaziuokle, kad ir kaip keikia tuos Zopelius bet pas juos vaziuokle tikrai gerai laiko ;) .
  • 0
406 2.1 TD

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 20 - 18:56

jop, bilda dusliai vaziuokle tai tikrai, ypac priekine :ph34r:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 20 - 19:33

As tai vistiek manyciau kad cia ne bais gudrios ir mislingos technikos problema o tingiu ir neatsakingu meistru problema..

zinai gan daznai ir man taip atrodo... kad ir pavyzdys A1 Kaune - nuvaziavau pasitikrint vaziuokle vien del to barskejimo - klausia ar yra problemu - sakau, kad ne, o tik profilaktiskai noriu pasitikrinti. tai nieko ir nerado - sake vaziuokle tiesiog ideali. o dar kai paklausus apie nuolaidas musu klubui net nezinojo kas cia per klubas tai isvaziavau ir daugiau cia nezadu sugrysti... :angry:

o brolio ascona 86 metu po siai dienai daug geriau ant kelio ir smagiau stovi, nei mano 93 405. gaila, kad zopeliai savo varda su skardom susisike.... :huh: :(

taigi isvada - kur rasti gerus patikimus savus meistrus????? :beer: ;) :blush:
  • 0
Roots to roots

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 21 - 07:41

Tiktai savos rankos, o visur kitur geriausiu atveju 80% kokybės :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 21 - 09:34

he siandien apie 9.00 maciau tamsiai zalia (a la xaki) 306 XS halfen bite ty dauzta prie neries nusukanti link forum palace su greitoji, policija bei sparnas sumaltas ...? ir tik jis vienas (ty kitos tackos nebuvo ...hm pestyji koky nukepe ?)
  • 0

#16 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 spalio 21 - 10:07

he siandien apie 9.00 maciau tamsiai zalia (a la xaki) 306 XS halfen bite ty dauzta prie neries nusukanti link forum palace su greitoji, policija bei sparnas sumaltas ...? ir tik jis vienas (ty kitos tackos nebuvo ...hm pestyji koky nukepe ?)

Gal nepataisomai dauztas? Reiktu poros daliu :ph34r:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#17 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 21 - 10:28

Man irgi reiktų bagažinės dangčio amortikų :wacko: nerandu blin niekur :(
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#18 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 21 - 10:41

Tiktai savos rankos, o visur kitur geriausiu atveju 80% kokybės :)

o ka daryti jei as esu sitoj srity 100 % nugrubnagis... :(
  • 0
Roots to roots

#19 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 21 - 10:47

o ka daryti jei as esu sitoj srity 100 % nugrubnagis... :(

Todėl ir bilda. Ir nieko nepadarysi :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#20 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 spalio 21 - 11:02

Man irgi reiktų bagažinės dangčio amortikų :wacko: nerandu blin niekur :(

Man reikia vairo stiprintuvo zarnos tarp siurblio ir koloneles. Tinka nuo 306XSi arba S16. Shuktelk jei pamatysi tokia...

O tie tavo ammo netinka nuo kitu modeliu?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0