Peršokti prie turinio


Kuriuos ratus rinktis?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#1 Svečias_mjs_*

Svečias_mjs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 01 - 00:09

Sveiki klubiečiai. Ieškau savo naujam Liūtukui "kaliošų", na kad geriau atrodytu ir visą kitą :)

Žiūrau, žiūrau po parduotuves, ale vat nieko tokio įdomaus nematau.

Su coreliu primečiau kelis variantus. Įvertinkit ir pasakykite savo numonę.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Gal dar pasiūlysite kur pasižiūrėti? :mellow:

:beer:

Šį pranešimą redagavo mjs: 2006 kovo 01 - 00:09

  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 01 - 06:29

daugelis ratlankiu gamintoju savo ineto puslapiuose pateikia programeles su mashinu modeliais, kad pasimodeliuotum ratlankius - daug linku buvo forume duota ... paieshkok... jei nerasi - veliau linkus mestelsiu...
  • 0

#3 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 kovo 01 - 07:22

nei vienas nei kitas netinka ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#4 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 01 - 08:42

aga, as irgi kadaise perejau per "N" gamintoju psl,ishsirinkau visas opcijas ir susimetciau su Photoshopu ant savo pugo. Reziume - labaiusiai tinkantys (vizualiai) visgi tep ir liko originaliai siulomi Ouragan'ai... :wub: va
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 01 - 08:59

Na va, nepatingejau:

(linkai ar veikiantys - netikrinau)

Nr 1

Nr 2

Nr 3

Nr 4

Sekmes
  • 0

#6 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 kovo 01 - 09:16

aga, as irgi kadaise perejau per "N" gamintoju psl,ishsirinkau visas opcijas ir susimetciau su Photoshopu ant savo pugo. Reziume - labaiusiai tinkantys (vizualiai) visgi tep ir liko originaliai siulomi Ouragan'ai... :wub: va

Tru :)~
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#7 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 01 - 12:28

aga, as irgi kadaise perejau per "N" gamintoju psl,ishsirinkau visas opcijas ir susimetciau su Photoshopu ant savo pugo. Reziume - labaiusiai tinkantys (vizualiai) visgi tep ir liko originaliai siulomi Ouragan'ai... :wub: va

Nu bet man niekaip nedaeina... :blink: Kaip kyla mintis, kad originalūs ratai tinka ne geriausiai arba geriau už kitus. Blemba, nejau galvojama, kad gamintojo designeris nedirba to kas jam priklauso??? :unsure:
  • 0

#8 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 01 - 12:30

Blemba, nejau galvojama, kad gamintojo designeris nedirba to kas jam priklauso??? :unsure:

tru, taip galvoja didele dauguma lt auto juzeriu. :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#9 Svečias_Vietine radija_*

Svečias_Vietine radija_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 01 - 12:40

o tu siaube, kokie visi baisus...
  • 0

#10 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 01 - 13:07

Nu bet man niekaip nedaeina... :blink: Kaip kyla mintis, kad originalūs ratai tinka ne geriausiai arba geriau už kitus. Blemba, nejau galvojama, kad gamintojo designeris nedirba to kas jam priklauso??? :unsure:

Niekas neabejoja designeriu kompetencija, bet net originaliu tekiniu siuloma keletas opciju ;) O bandymas "uzmaut" visokiausio designo ratukus dazniausiai kyla ish smalsumo. Beje, nors pas mumi stovi ir originalusOpale ratukai, man ju designas ne prie sirdies (subjektyvu)...
Be to daznam tautieciui originaliu lietiniu kainos didokos, nei kai kuriu "shyrpotrebiniu"... ;)
  • 0

#11 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 01 - 13:38

Be to juk mašinos būna gamintos seniau ir ratlankiai turi savo madas, taip kad daugelius atvejų jie būna morališkai pasenę, čia jau kaip su mobilkom, rodos ir gera ir veikia, o jau ne"fasonas" tokią turėti B)
  • 0

#12 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 01 - 13:47

Be to juk mašinos būna gamintos seniau ir ratlankiai turi savo madas, taip kad daugelius atvejų jie būna morališkai pasenę, čia jau kaip su mobilkom, rodos ir gera ir veikia, o jau ne"fasonas" tokią turėti  B)

nu ne visai taip. ;) , ratai yra automobilio visumos dalis, ir ju dezignas komponuojamas ir projektuojamas kartu su automobiliu - kaip ir bamperiai, dureles ar kapotas. Automobilio mada lygi ratlankiu madai - vieni be kito neegzistuoja. pvz, jeigu tau patinka automobilis - jis patinka nuo iki, ir nieko nereikia keisti, nu gal kvapuka pasikabinti, ar padangas krutesnes uzsimauti, o jei nusiperki auto ir pradedi ja gaidint dedamas kinietiskus ratus ir garagemade siufelius vietoi bamperiu - ieskok kito auto. nu tipo taip. (gink diev jokiu asmeniskumu, cia siaip, pamastymas)

ai, ainu dirbt... -_-

ps. siulau visiems stailingo myletojams pagalvoti, kodel tokie brangus pvz p205zti ,pvz 84 metu, nu jokio tiurling-smirlingo nera, tik originalus iki paskutinio plaukom ir gerai islaikytas... :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo fla: 2006 kovo 01 - 13:52

  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#13 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:07

Nu čia skant Fla perlenkei lazdą, pvz ant mano 605 skardinės blėtos, tai ką aš turėčiau jomis džiaugtis ir važinėti, o jei dėsiu lietus, tai tik originalius, nu čia jau konservatyvizmas aukščiausiam lygį, o šiaip jau kur tu matei kinietiškus tipo pigius ratlankius ???? Žinoma reikia sutikti kad originalūs ratlankiai yra originalūs, bet jei aš užsidėsiu kokius nors pimpinius ratlankius, tai sekantis mano žingsnis turėtų būti visokių šiūpėlių ir spoilerių apsikarstymas ???? Mano durna galva auto ir taip gerai atrodo, o gražūs ratai tik dar pagerina vaizdą. Ir nuo kada lietų ratlankių uždėjimas laikytinas mūsų klube taip nemėgiamu tiurlingu, siūlyčiau pasižiūrėti mūsų auto ne manau, kad visų lieti ratai vien tik originalūs. O šiaip tai tikrai aik dirpt, bo biški kažkaip nevisai..... :beer:
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:30

Nu bet man niekaip nedaeina... :blink: Kaip kyla mintis, kad originalūs ratai tinka ne geriausiai arba geriau už kitus. Blemba, nejau galvojama, kad gamintojo designeris nedirba to kas jam priklauso??? :unsure:

Škias, iš principo sutinku, bet būna išimčių. Pvz 806 yra vieninteliai lietiniai originalūs, nu bet jų dizainas... :ph34r: Jau žymiai gražiau atrodo su originaliais kalpokais.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:47

Jau žymiai gražiau atrodo su originaliais kalpokais.

Aš irgi labiau vertinu originalius kalpokus negu KINIETIŠKUS/BELEKOKIOSVELNIOIRŠTVOSGAMYBOS pimpinius šūdus.

p.s. Fla, 205 gti geriausiai atrodo su nuosavais originaliais spydlainais dar ir šiandien, stay cool.
  • 0

#16 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:50

a kas liečia Mindostį ir fla, tai vienas kalbat apie transporto priemonę, o kic apie garbinimo objektą aka stabą aba kitaip tariant daugiau nei transporto priemonę... Tai čia jau kas būtina vienam (ariginalios dalys, čiūstinimas, ...), netinka kitam (kokis skirtums koki ratai - ma grazhu arba aplamai - by tik veža)... Dar yra aišku ir pakrypusio mąstymo piliečių, kurie meila supranta savaip ir jaučiasi dizaineriai visagaliai, geriau žinantys kas yr gražu ir kas prie ko tinka už visus kitus (nu čia kaip kad "kuo mažesnis garažiukas ir kuo juodesnis čiumazikas jame - tuo mašinų konstruktoriai didesni dalba**bai")...
  • 0

#17 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:54

p.s. Fla, 205 gti geriausiai atrodo su nuosavais originaliais spydlainais dar ir šiandien, stay cool.

nu. laukiu pavasario. :rolleyes:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 01 - 14:57

Dar yra aišku ir pakrypusio mąstymo piliečių, kurie meila supranta savaip ir jaučiasi dizaineriai visagaliai, geriau žinantys kas yr gražu ir kas prie ko tinka už visus kitus (nu čia kaip kad "kuo mažesnis garažiukas ir kuo juodesnis čiumazikas jame - tuo mašinų konstruktoriai didesni dalba**bai")...

Ygzektli apie šitą atvejį ir norėta užsiminti. ;)
  • 0

#19 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 kovo 01 - 15:06

Už originalius žti ratlankius gražesni būna tik lengvi ratlankiai :lol:
  • 0

#20 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 01 - 15:54

Iš fla posto supratau, kad kuo mašina labiau link originalumo tuo geriau. Aš pilnai su tuo sutinku, tačiau nemanau, kad negamyklinių lietų ratlankių uždėjimas gaidina, oi tfu gadina automobilį. Iš vis ginčas kilo po to, kai aš pasakiau, kad keičiasi ratlankių mados ir kas atrodė gražu seniau, dabar gali atrodyti ne taip gražu. Kad konstruktoriai dalbajobai niekas nemano, bet yra laikas ir yra mados bei keitimasis. Čia nebuvo turima omeny bandymas daryti antikvariatą iš kažko. Aš sutinku, kad seni automobiliai vertinami tuo labiau, kuo labiau originalių dalių juose išlieka, tačiau įvertinant tai, kad temos pradžioje buvo užsipultas žmogus, kad reikia pakankamai naujai mašinai važinėti tik su originaliais ratlankiais, reikia pastebėti, kad šiuo metu jo auto tikrai nėra antikvariatas ir dar negreitai juo bus. Todėl kiekvienam spręsti kaip turi jo mašina turi atrodyti ir nereikia niekinti kitų priešingos nuomonės, bei iš jos šaipytis. Ką iš tikrųjų klube aš labai dažnai pastebiu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0