Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujos padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 22 - 21:23

Posted Image Na va atsirado padangu jei ka domina kreipkites 865635286. Parduotuves kaina 700lt. Mano kaina būtų 300lt. Bus iki antradienio ryto. Turginiai uz tokia kaina mielai ima is manes. Naudokites proga.

Šį pranešimą redagavo Sifke: 2007 balandžio 22 - 21:42

  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#2 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 22 - 22:57

cia uz viena 300 ?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#3 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 23 - 07:06

cia uz viena 300 ?

tai ne uz keturias. Aisku kad uz viena.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#4 Svečias_Simas_*

Svečias_Simas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 23 - 08:15

Gera kaina, jei tikrai naujos. Parduotuveje 649 Lt.
  • 0

#5 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 23 - 08:28

Gera kaina, jei tikrai naujos. Parduotuveje 649 Lt.

kaina priklauso dar nuo greicio indekso raidikes :D . Pagal mano 699. Tikrai naujos.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#6 Svečias_Simas_*

Svečias_Simas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 08:14

bet deja lietuviams gero daikto ir tikrai pigiai nereikia. jie geriau dar pigiau nusipirks naudotas ir sutaupys alui, o po to, isgere alaus ir su tom plikom padangom vezios savo vaikus :( o del to indekso, tai buna V arba H. V yra brangesnis ir pas mane mazmenoj kainuoja 649 Lt., o peugeot klubo nariams - 519 Lt. :) manau as is taves su laiku paimsiu, jei aisku niekas nenupirks :)
  • 0

#7 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 balandžio 26 - 08:33

Nesuprantu is kur jus tokias kainas traukiate uz padanga 699lt :D ir dar 2005m. modelis seip padanga yra devima 3 sezonus nuo pagaminimo, nes paskui ji praranda savo savybes.

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2007 balandžio 26 - 08:50

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#8 Svečias_Simas_*

Svečias_Simas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 14:39

Nesuprantu is kur jus tokias kainas traukiate uz padanga 699lt :D ir dar 2005m. modelis seip padanga yra devima 3 sezonus nuo pagaminimo, nes paskui ji praranda savo savybes.

kad 2005 metu modelis, tai nereiskia, kad tas padangas tik tais metais ir gamino ir nereiskia kad tos padangos gamybos technologijos nebuvo patobulintos. pas mane prekyboje yra excellence'u pagamintu 2007 metais, kurie pagaminti pagal pacius svieziausius goodyear inzinieriu sumanymus. tai labai vykes ir vartotoju tarpe uzsirekomendaves modelis. pabandyk mazmenoj rasti pigiau tokios kokybes padanga.
  • 0

#9 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 16:23

faktas tas, kad tiem kam reikejo vasariniu padangu, pries menesi susipirko.. ir tavo auksinis pasiulymas nors ir labai gerai atrodo - 400Lt bet nelabai jau ir bedomina ;) kitavertus apie padangas.. kam moketi 650lt~ uz GoodYear'a kai tarkim koks vasarinis Barumas, kuris lietuviuj tikrai patrauklesnis. kainuoja iki 250lt ? saugumas? o gal tik shustrumas? nesveikos kainos tu geruju metu.. o tolkas.. kai lietuvoje tokie keliai.. vat man idomu butu ar jus ponas turit kanors pigesnio pvz "barum" su 225/55 R16 ? kainos konkreciau..
  • 0

#10 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 26 - 17:32

kad 2005 metu modelis, tai nereiskia, kad tas padangas tik tais metais ir gamino ir nereiskia kad tos padangos gamybos technologijos nebuvo patobulintos. pas mane prekyboje yra excellence'u pagamintu 2007 metais, kurie pagaminti pagal pacius svieziausius goodyear inzinieriu sumanymus. tai labai vykes ir vartotoju tarpe uzsirekomendaves modelis. pabandyk mazmenoj rasti pigiau tokios kokybes padanga.

Pas mane ir buvo septintu metu ;)
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#11 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 26 - 17:34

faktas tas, kad tiem kam reikejo vasariniu padangu, pries menesi susipirko.. ir tavo auksinis pasiulymas nors ir labai gerai atrodo - 400Lt bet nelabai jau ir bedomina ;)

kitavertus apie padangas.. kam moketi 650lt~ uz GoodYear'a kai tarkim koks vasarinis Barumas, kuris lietuviuj tikrai patrauklesnis. kainuoja iki 250lt ? saugumas? o gal tik shustrumas? nesveikos kainos tu geruju metu.. o tolkas.. kai lietuvoje tokie keliai..

vat man idomu butu ar jus ponas turit kanors pigesnio pvz "barum" su 225/55 R16 ? kainos konkreciau..

nebuna pas mani tokiu, o kaina 300lt tikrai gera. Tarp kiekvienos padanos yra savu pliusu
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#12 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 balandžio 26 - 19:15

kad 2005 metu modelis, tai nereiskia, kad tas padangas tik tais metais ir gamino ir nereiskia kad tos padangos gamybos technologijos nebuvo patobulintos. pas mane prekyboje yra excellence'u pagamintu 2007 metais, kurie pagaminti pagal pacius svieziausius goodyear inzinieriu sumanymus. tai labai vykes ir vartotoju tarpe uzsirekomendaves modelis. pabandyk mazmenoj rasti pigiau tokios kokybes padanga.

Pigaiu 699lt tikrai yra, ivesk i google ir pamatysi pats pirmas psl siulo jas uz 383lt (parduotuveje) jei neklystu. Nenoriu pradeti diskutuoti ir siusti nuorodas kur pigiau, bet paieskojus tikrai rastum jas uz 200lt bet is ranku taip pat kaip jus siulote.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#13 Svečias_Simas_*

Svečias_Simas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 27 - 09:01

faktas tas, kad tiem kam reikejo vasariniu padangu, pries menesi susipirko.. ir tavo auksinis pasiulymas nors ir labai gerai atrodo - 400Lt bet nelabai jau ir bedomina ;)

kitavertus apie padangas.. kam moketi 650lt~ uz GoodYear'a kai tarkim koks vasarinis Barumas, kuris lietuviuj tikrai patrauklesnis. kainuoja iki 250lt ? saugumas? o gal tik shustrumas? nesveikos kainos tu geruju metu.. o tolkas.. kai lietuvoje tokie keliai..

vat man idomu butu ar jus ponas turit kanors pigesnio pvz "barum" su 225/55 R16 ? kainos konkreciau..

o bandei, kad taip jau viska zinai kas geriau, o kas ne?
barumas patrauklesnis nebent kaina, kuri vargsams siu dienu statistiniams lietuviams deja svarbiausia. bent jau siuo metu jis ne is tolo neprilygsta tokiems gamintojams kaip goodyear..
o padangas perka ir perka. aisku, kai pirmos sezono dienos, tai parduodama daug daugiau, bet ir paprastom dienom gana stabiliai eina, juk padangos sprogsta, devisi, zmones naujus automobilius perka ir tt..
tokio ismatavimo padangas uz 250 Lt. gali maximoj nebent nusipirkti. paskambink i AD Baltic ir paklausk kiek tas tavo super pigus ir geras barumas kainuoja :)
225/55R16 piguvos vietoje nieko neturiu. su tavo kainu supratimu galiu pasiulyti maxima :) SMAGU PIRKTI PIGIAU :))
  • 0

#14 Svečias_Simas_*

Svečias_Simas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 27 - 09:12

Pigaiu 699lt tikrai yra, ivesk i google ir pamatysi pats pirmas psl siulo jas uz 383lt (parduotuveje) jei neklystu. Nenoriu pradeti diskutuoti ir siusti nuorodas kur pigiau, bet paieskojus tikrai rastum jas uz 200lt bet is ranku taip pat kaip jus siulote.

atsiusk prasau man tu nuorodu i [email protected] jei nenori viesinti :)
po 200 Lt. tokiu nauju tikrai negausi :)
  • 0

#15 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 balandžio 27 - 09:41

Jei moki internetu naudotis tai pats susirasi ir nepradekime dabar ne i tema diskutuoti zmogus juk padangas pardavineja tad palinkekime jam sekmes prekyboje.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#16 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 27 - 17:16

Jei moki internetu naudotis tai pats susirasi ir nepradekime dabar ne i tema diskutuoti zmogus juk padangas pardavineja tad palinkekime jam sekmes prekyboje.

po 200 lt tokias padangad nuperku ir tau deze alaus, ok? pasigirk, kur jau taip suradai :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0