Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#21 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 vasario 02 - 12:14

aš asmeniškai apie 407-to nidadielkas nieko negirdėjau. Kiek žinau, šis modelis nepatyrė tokios gėdos kaip 307-tas. Aš jau esu nužiūrėjęs 1 variantą, ir jei viskas susiklos gerai, netrukus pristatysiu jums savo naują Liūtą :wub:
  • 0
Nuotrauka

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 vasario 02 - 20:08

aš asmeniškai apie 407-to nidadielkas nieko negirdėjau. Kiek žinau, šis modelis nepatyrė tokios gėdos kaip 307-tas.
Aš jau esu nužiūrėjęs 1 variantą, ir jei viskas susiklos gerai, netrukus pristatysiu jums savo naują Liūtą :wub:

Girdejau ka langu apipurskimo bakelio leidzia :lol:
o rimciau del FAP daugiausia nusisukundimu, pats zibintas prisispazino paskutinius tris pardavus du savininkai labai dziaugias vienas is serviso neisvaziuoja :huh: Is mano pazystamu ( ne lietuviai ) visi dziaugiasi.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Svečias_klaidas_*

Svečias_klaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 25 - 23:39

sveiki. perskaiciau kruva temu, bet neradau temos, kurioje butu diskutuojama apie 407 HDI. planuoju pirkti. gal kas turit? jei taip - butu malonu jei "pasidadintumet "pliusais' ir minusais"". remkuosi is dvieju variantu - arba 407 HDI arba Toyota Avensis D-4D. bet labiau linkstu prie 407-ojo. du pezus atvazinejau ir likau patenkintas. tai gal ir treciasis nepaves...?
  • 0

#24 donis307

donis307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDI

Parašyta 2008 vasario 26 - 00:05

kiek ziurejau 407 su 1.6 hdi skelbimu, tai labai daug yra su varikliu defektais. Ar cia kokia 1.6 hdi liga ar kas, net neisivaizduoju, tai patarciau labiau ziureti i 2.0 hdi. Gal kiti mano kitaip, nes cia mano nuomone... :huh:
  • 0

#25 Svečias_klaidas_*

Svečias_klaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 26 - 00:11

aha. dekui. 2.0 HDI kaip tik ir ketinu ziureti. tik nelabai zinau kokios ju ligos. su 406 2.1 tD 3 metus atvazinejau ir likau patenkintas. tik ar HDI-as bus toks pat patikimas...? :unsure:
  • 0

#26 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 vasario 26 - 10:15

prieš savaitę pradėjau važinėt su 407 2.0 HDi. Prieš pirkdamas išbandžiau ir 1.6, bet jis man pasirodė per silpnas... Prasukau kol kas 1000 km, todėl beveik nieko apčiuopiamo negaliu pasakyti.
  • 0
Nuotrauka

#27 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 balandžio 19 - 23:22

sveiki noreciau bendros informacijos apie pezuka 407 2.0hdi noriu toki pirkti bet nlb su tokiais susidures kokios su jais problemos dazniausiai buna kaip eksploatuojasi,kokios eksploatacijos kainos,na zodziu noreciau pasikaustyti kad pirkdamas zinociau apie auto....siaip zadu 407 2005m.hdi 2,0 universala imti :lyzht:
  • 0

#28 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 balandžio 20 - 08:08

Labai malonu girdeti kad dideja gretos su 407 :beer: . Eksplotacija kaip ir visu nauju nera is pigiuju, bet ir ne is brangiuju. Na kaip pavyzdi pateiksiu stabilizatoriaus trauke nuo 500lt., beje tai silpniausia vieta 407, bent taip jau mane informavo Autolaguna, bet tos kainos laikosi tol kol nepasirodo naujesnis modelis, seip jis vykes modelis, neturi jis jau tu trukumu, na aisku dar priklauso ka issirinksi ;) Kodel sw? Mane tai atbaide tas vadinamas 'panoraminis stogas', del to ir pasiemiau sedana. Kai issirinksi auto, nepagailek pinigu pilnai diagnostikai ir pasidomek apie auto praeiti ta isduoda VIN, aisku jei jis buvo priziurimas oficialiame PSA centre. Nebuk optimistas nebuna automobiliu su maza rida ir neissigask dideles ridos, tarkim savo 407 pasiemiau su 194k/km ir to abejojau ar ji neatsukta tol kol mano abejones isklaide serviso knygele su visais irasais ir anstpaudais, bei PSA centras. Patarciau auto imti is Taurages, jei pasisektu taip kaip man tiesiai nuo tralo tada matai tikraji auto veida.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#29 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 balandžio 20 - 12:19

jo tik bandau gaudyti nuo tralo o kaip pavyks tai bus matyti,o universala imsiu nes kazkaip daugiau patinka ir zmona kaip ne keista ne sedano labiau noretu :P o gal zinai kaip ten su tom originaliom navigacijom kokio ten diskelio reikia ar kaip ir kiek tas dalykas kainuoja idomu?
  • 0

#30 Svečias_nerka_*

Svečias_nerka_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 21 - 09:04

sveiki noreciau bendros informacijos apie pezuka 407 2.0hdi noriu toki pirkti bet nlb su tokiais susidures kokios su jais problemos dazniausiai buna kaip eksploatuojasi,kokios eksploatacijos kainos,na zodziu noreciau pasikaustyti kad pirkdamas zinociau apie auto....siaip zadu 407 2005m.hdi 2,0 universala imti :lyzht:

vazineju su 2005 sw
nezinau kuom baido panoraminis stogas, bet man tai netgi labai patinka, o ipac keleiviam jei vaziuoji pvz kalnuose...
nusipirkes ieskojau minusu, neradau...
gal galetu buti garso izolecija geresne, 406 geresne.
seip po 2 men vazinejimo kolkas dziaugiuosi kaip mazas vaikas pirkiniu.
  • 0

#31 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 balandžio 21 - 20:56

jo tik bandau gaudyti nuo tralo o kaip pavyks tai bus matyti,o universala imsiu nes kazkaip daugiau patinka ir zmona kaip ne keista ne sedano labiau noretu :P o gal zinai kaip ten su tom originaliom navigacijom kokio ten diskelio reikia ar kaip ir kiek tas dalykas kainuoja idomu?

Su navigacija kol kas tik kokia 30% lietuvos. Turiu diska jei reikes padesiu
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#32 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 balandžio 21 - 21:17

Su navigacija kol kas tik kokia 30% lietuvos. Turiu diska jei reikes padesiu

saunu butu ir tiek tai kai paimsiu pezuka tada prasysiu pagalbos :beer:
  • 0

#33 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 balandžio 22 - 09:51

Aš labai bijojau imti iš Terentjevo ar Zenono... Nes moki vistiek nemažus pinigus, o nežinia ką gauni... Kiek žiūrėjau skelbimus, tai SW HDi būna nemažai pralėkę. Juk tokias auto vakariečiai perka tam, kad VAŽIUOTŲ... Tad 150 000 km 3-4 metų automobiliui - normalu. Prieš gerus 2 mėn. įsigijau 2.0 HDi. Pirkau Šiaulių Peugeot atstovybėj. Gal ir permokėjau kokius 5000 Lt, bet gavau absoliučiai techniškai tvarkingą auto: pilna diagnostika, reikalingi remontai, tech. apžiūra, registracija. Atvažiavau, pasirašiau popieriukus ir pasiėmiau. Super! Matematika paprasta: kiek laiko būčiau sugaišęs viską darydamas pats? Nebūčiau buvęs darbe - nebūčiau gavęs litų :) Kitas momentas - rida. Sunkiai turguje rasi HDi su 66 000 km! Aš pats per 2 mėn. prasukau beveik apie 4000 km. Kol kas absoliučiai jokių remontų neturėjau. Tik BRANGSTANTIS dyzelis ir autoplovykla :)
  • 0
Nuotrauka

#34 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 balandžio 22 - 18:55

nezinau gerai ar blogai bet paemiau 407 sw univesala 2005m 2.o hdi uz 10500 eur nzn ar brangu o praejes 177t gal dar vaziuos :wub: buvo servize diagnostika nieko blogo nerodo variklio paduske reik keist o siaip sake gera .......na bus matyti
  • 0

#35 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 balandžio 25 - 09:38

Kiek zinau, Vokietijoje, jeigu per metus nuvaziuoji maziau kaip 50 000 km, dyzelis neapsimoka

Kazkur maciau lentele, kur paskaiciuota vieno kilometro kaina (ivertinant kuro sanaudas, aptarnavimus bei berods vertes netekima) kiekvienam automobiliui su ivairiais varikliais. Visu dabar skaiciu nebepamenu, taciau dyzeliniam autobusui (P807) nuvaziuoto kilometro kaina susilygina su benzininio variklio kilometro kaina vaziuojant kazkas eiles 20kkm per metus (tiesa, nebepamenu apie kuri benzinini bei dyzelini variklius kalba ejo).

taip kad jeigu  is vokieciu parvarytas dyzelis nuvaziaves nedaug, tai arba spidometras atsuktas arba pirmasis seimininkas nemokejo $ skaiciuoti (kas Vokietijoje mazai tiketina)  :)

uoj, zinok absoliutinti negalima. Konkreciai teko matyti 8 men senumo autobusa (P807) su ~100kkm rida, taciau karts nuo karto paskaitomam autobusu forume dauguma vazineja su dyzeliniai autobusais, kuriu vidutines metines ridos sukasi ~20-25kkm/metus. Yra tokiu, kurie 10kkm nuvaziuoja per menesi, taciau yra ir tokiu, kuriu metine rida nesiekia ir 15kkm per metus. O perka tokius (brangius dyzeliu), nes imone automobili duoda kaip bonusa, arba ruosiasi vazineti su tuo autobusu artimiausius 10 metu, arba pasiskaiciavo, kad maziau praras paruodant antrineje rinkoje. Pasaulis margas :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#36 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 06 - 08:54

Perskaiciau ne viska, bet savo pirkau dvieju metu senumo su 149 rida, tai po dvieju metu, reiks jau truputi vaziuokles gumu pakeist :) viso labo. Remontas masinai reikalingas tik po keturiu metu gaunas.
  • 0

#37 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 12 - 19:13

Sveiki visi pugu myletojai ziurineju sau pirkti 407, siuo metu turiu 307 bet deja labai geru atsiliepimu apie ji neturiu. Noriu paklausti jusu nuomones apie sita auto, gal kas turit butent su 1.6 HDI 79kw varikliu. Kokie pliusai minusai, kaip reikalai su elektronika.
  • 0

#38 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2008 gegužės 12 - 20:52

Prieš pirkdamas 2.0 HDi išbandžiau 1.6. Man asmeniškai trūko jėgos. Degalų sąnaudos yra beveik identiškos, todėl 1.6 pirkimą galėtų nulemti nebent kainos skirtumas.
  • 0
Nuotrauka

#39 Svečias_Seiko_*

Svečias_Seiko_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 19 - 14:17

Kaip tik tokia, kokia aprasei turiu as! 407 1,6 HDI 109 AG 81KW Vazineju, jau kuri laika, veikia kuo puikiausiai :beer:
  • 0

#40 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 19 - 14:42

kaip elektrine dalis šio auto ? dar problemu neturėjai ? kaip trauka ir kuro sanaudos ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0