Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#61 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 lapkričio 19 - 15:54

peugeot 407 2,0l HDi, 2004 UK special edition, na kol kas bėdų rimtų nėra, neskaitan to, kad neišjungtas navigacijos telikas nusisodina akumą negyvai, kuro sanaudos tikrai padorios, mišriu rėžimu 6ltr/100km saliaros. Gamyklinę akustinę sistemą sūnus įvertino 8,5 iš 10 balų, žemų dažnių garsiakalbiai kiek silpnoki, bet visumoj akustika gera. Sūnus labai patenkintas pirkiniu, kaip bus vėliau pažiūrėsim :beer:
  • 0

#62 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 22:58

Na pas mane irgi Peugeot 407 1.6 HDI SE, 2005, UK, irgi kolkas rimtu gedimu neturejau neskaitant prakeikto FAP filtro, masinos rida 60k myliu arba apie 97k kilometru, traukos mieste uztenka, erdvi bagazine, patogios sedynes, (netaip kaip citroenu C5, atsisedi kaip i foteli, tiesiu keliu vaziuoti malonu, tol kol neprasideda posukiai) elektroninis gazo pedalas ir hidrauline sankaba tikrai didelis malonumas vairuojant, garso aparatura nebloga, kaip jau minejo, truputi nenesa zemu, dyzelino sanaudos mieste apie 6-7 ltr/100 km, gan neblogai sugeria kelio nelygumus, didesniems sportininkams siulau 2.0 HDI, didesne trauka lenkiant, nes 1.6 jos truputi truksta, taip pat vazinejantiems didesniu atstumu ir megstantiems greiti, virs 130 km/h 1.6 motoriuko garsas jau pradeda truputi erzinti, mieste vaziuojant varikliuko beveik negirdeti, tad neaisku ar jis uzvestas ar ne. Pasnekejus su vietiniais meistrais apie 1.6, labai daug siu motoriuku buna su pavargusiomis turbinomis, pas mane irgi neisimtis, pavargusi buvo, bet isimta ir isvalyta nuo nuosedu (kokiu dar nebuvau mates) sukasi kaip nauja :) Perkantiems siulau rinktis modeli su autopilotu, pas mane jo nera, tad vaziuojant ilgesni atstuma pavargsta koja laikant ant labai lengo gazo pedalo. Na nesigailiu kad pirkau Peugeot 407, labai grazus automobiliukas.

Šį pranešimą redagavo _Rolandas_: 2008 lapkričio 20 - 22:59

  • 0

#63 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 21 - 09:25

ok - nematau komentaru apie 2.0 arba 2.2 benzina? Kaip nekeista ir pardavimuose praktiskai vien HDI stovi. Kadangi per metus telpu i 20.000 km, tai manau, kad HDI su visoms eksploatacijomis sudejus neverta pirkti
  • 0
Roots to roots

#64 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 20:30

ok - nematau komentaru apie 2.0 arba 2.2 benzina? Kaip nekeista ir pardavimuose praktiskai vien HDI stovi. Kadangi per metus telpu i 20.000 km, tai manau, kad HDI su visoms eksploatacijomis sudejus neverta pirkti

kazkoks nevykes tas 2,0l benzas. Man teke susidurti ir su 2,0l benzininiu ir 2,0HDI, nors KW tiek pat bet trauka HDI pralenkia. Kazkaip labai smarkiai reikia sukti 2,0 bezinini kad jis vaziuotu, nors sanaudos ju labai panasios.
  • 0

#65 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 20:39

kazkoks nevykes tas 2,0l benzas. Man teke susidurti ir su 2,0l benzininiu ir 2,0HDI, nors KW tiek pat bet trauka HDI pralenkia. Kazkaip labai smarkiai reikia sukti 2,0 bezinini kad jis vaziuotu, nors sanaudos ju labai panasios.

vienas draugas kuris uzsiima masinu prekyba irgi man ta pati sake, tad norejau pasitikslinti. Jis siuo metu turi sedana 2.0 benza, tai isvadino paskutiniu lavonu. :ph34r: sake geriau jau tada su golfu vazineti <_<
  • 0
Roots to roots

#66 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 22:00

vienas draugas kuris uzsiima masinu prekyba irgi man ta pati sake, tad norejau pasitikslinti. Jis siuo metu turi sedana 2.0 benza, tai isvadino paskutiniu lavonu. :ph34r: sake geriau jau tada su golfu vazineti <_<

ir tas "lavoniskumas" mieste pasireiskia labai, uzmiestyje dar puse velnio. HDI kol turbina neiisisukus irgi nekas, bet tai sekundziu dalis. Vienas pliusas 2,0l benzo tai isistacius LPG isvis papigiai vaziuotum, nes jis benzo misriu rezimu 8-9l suvalgo, kaip tuo tarpu 2,0 HDI 7.5-8.5 saleros
  • 0

#67 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 22:08

Vienas pliusas 2,0l benzo tai isistacius LPG isvis papigiai vaziuotum, nes jis benzo misriu rezimu 8-9l suvalgo, kaip tuo tarpu 2,0 HDI 7.5-8.5 saleros

turesiu tai galvoje, bo mano vaziavimas yra 80 proc uzmiestyje. + duju niekada neturejau, bet niekada nesakyk niekada ;]
  • 0
Roots to roots

#68 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 22:10

turesiu tai galvoje, bo mano vaziavimas yra 80 proc uzmiestyje. + duju niekada neturejau, bet niekada nesakyk niekada ;]

manau turetu be problemu isideti dujos, nes ten paprastas variklis. O ar ju tau reikia - skaiciuok pats :)
  • 0

#69 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 10:35

Vazineju su P407. Sedanas, 2230 cm3 motoriukas, automatas. Traukia labai smagiai, nors kilovatu tik 116. Deze porsche tiptronic. Apetitu nesiskundzia, misriu rezimu, apie 11l/100 km.
  • 0

#70 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 11:48

Vazineju su P407. Sedanas, 2230 cm3 motoriukas, automatas. Traukia labai smagiai, nors kilovatu tik 116. Deze porsche tiptronic. Apetitu nesiskundzia, misriu rezimu, apie 11l/100 km.

o jeigu butu mechanke, kokios kuro sanaudos? Beje, 11l/100 km misriu manau pakankamai daug ir tokiu atveju geriau tada koki minivena tureti nei 407.
  • 0
Roots to roots

#71 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 15:20

Kai kurie navarotai (klima, xenon, nuo greicio kintantis vairo stiprintuvas ir t.t.) pastoviai naudojami, o jie duoda papildomas sanaudas. Bet as manau, kad verta aukot pora litru 100 km. del malonumo.
  • 0

#72 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 15:37

Kai kurie navarotai (klima, xenon, nuo greicio kintantis vairo stiprintuvas ir t.t.) pastoviai naudojami, o jie duoda papildomas sanaudas. Bet as manau, kad verta aukot pora litru 100 km. del malonumo.

idomu ka Lenor siuo atveju pasakytu, bo pas ji berods toks kaip tavo, tik mecahnke deze :unsure:
  • 0
Roots to roots

#73 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 lapkričio 29 - 09:02

geriau tada koki minivena tureti nei 407.

pritariu visu 100% <_< Daug geriau :blush:

P.S. tu juk zinai kaip mane surasti :beer:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#74 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 29 - 12:25

Kai kurie navarotai (klima, xenon, nuo greicio kintantis vairo stiprintuvas ir t.t.) pastoviai naudojami, o jie duoda papildomas sanaudas. Bet as manau, kad verta aukot pora litru 100 km. del malonumo.

Pirkti šiuolaikiškai atrodančią mašiną, bet pliką it taburetę irgi nesuprantama. Aš net neįsivaizduoju kitos savo mašinos be klimos. Kartą paragavęs, skant... :)~
O yra 407-ų su ESP? Tik jei jį užklups chroniškos pežinės ligos, manau būtų labai nemalonu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#75 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 29 - 22:46

Na pas mane paprastas 407, be jokiu navarotu, odos, autopiloto, signalizacijos, xeonu, bet ESP yra.

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 gruodžio 01 - 00:52

  • 0

#76 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 18 - 13:18

Parasysiu siek tiek apie remonto ir daliu kainas, kiek teko susidurt. Galine stabilizatoriaus trauke - 90 Lt. (kainos nuo 40 Lt.) imiau sveicariska. Pekeitimas - 20 Lt. Auksto slegio siurblys (Bosh) - 650 Lt. Pakeitimas - 50 Lt. Lempu apiplovimo mechanizmo dangtelis ant bamperio - 50 Lt. (kai pirkau auto jo nebebuvo). Zvakes - 25Lt/vnt. Pakeitimas - 20 Lt uz visas. Stebuklo nera. Kainos, mano nuomone, tikrai nedideles.
  • 0

#77 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 sausio 03 - 12:53

Tokia bedele turiu, nukrito 407 raktas, centrinis veikia, bet norint masina uzvesti ji neatpazysta rakto. Gal kas esate susidure su panasia problema?
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#78 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2009 sausio 03 - 14:23

Kai kurie navarotai (klima, xenon, nuo greicio kintantis vairo stiprintuvas ir t.t.) pastoviai naudojami, o jie duoda papildomas sanaudas. Bet as manau, kad verta aukot pora litru 100 km. del malonumo.

xenon duoda papildomas sanaudas? stipriai tuo abejociau :blink:
  • 0
Dont just say it. Do it!

#79 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 03 - 21:39

xenon duoda papildomas sanaudas? stipriai tuo abejociau :blink:

Pagrisk savo abejones, jei gali.
  • 0

#80 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 sausio 03 - 21:49

Pagrisk savo abejones, jei gali.

Na zmogus paprasciausei mano, kad xenon lempos maziau ryja energijos, del to ir kuro suvartojimas turetu buti mazesnis, kuo as labai abejoju B)
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0