Peršokti prie turinio


sankabos remontas 307 2,0hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 110

#21 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 28 - 15:19

smagratis tik devetas o diskatorius diskas ir guolis nauji,viskas ten keiciasi i paprasta, db smagratis tik metalo gabalas jokio mechanizmo.
  • 0

#22 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 28 - 16:42

kaip sumastet kad tinka paprastas? tas paprastas nuo silpnesnio variklio? ar kaip ten isvis vyksta parinkimas?
  • 0

#23 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 28 - 20:10

turiu pazysramu pezo centre man ir is aiskino viska, tai va parejo sankaba ,norejau pirkti plaukiojanti smagrati bet suzinojau kad jie pareina o kaina min 1500lt tai pasake kad dekis paprasta neplaukiojanti ir neturesi problemu, viskas ten tinka tikrai, jis ne nuo silpnesnio pagal kw jie neskirstomi . Tik va skirtumas piniguose. as smagrati emiau deveta buvo geros bukles o diskatoriu diska ir guoli naujus.

Šį pranešimą redagavo linas102: 2008 rugsėjo 28 - 20:26

  • 0

#24 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 08:06

Taigi ta tema jau apkalbeta. Bent jau apie 406 sankaba. Pati sankaba yra visai kitokia, taip kad jei nori keisti i paprasta - reikia imti visa pilna komplekta su smagraciu. Plaukiojantis smagratis yra chitras mechanizmas, viduje yra visokiu spyruokliu-gumu ir kitokio shlamshto. Tas dalykas susidievi, kam per 100TKm, kam per 200, bet susidievi. Tada ji reikia keisti, o kainuoja jis brongiai. Tiek, kiek VISAS SANKABOS KOMPLEKTAS su paprastu smagraciu. Paprastas smagratis - tai tesiog labai sunkus metalinis diskas su dantukais, vientisas metalo gabalas. Ten nera kam gesti. Taip kad jokio skirtumo ar naujas ar devetas - nera. Tik nelabai supratau kam mokejo tiek daug uz komplekta su devetu. Man pilnas VALEO naujas komplektas kainavo 1450 Lt. Dabar jei pareis sankaba - reiks keisti tik ja, tai apie 400 lituku su viskuo.
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#25 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:32

klausineju nes man aktualu, tik mataras pas man 3.0 benzas ir truputuka cypia ismin. guolis bei pajudant truputi joja, tai va... ta metalo gabala ir galima sugadint, padeginus gerai ar siaip per ilga laika ant jo susidaro uzdegusios-uzsigrudinusios metalo vietos iskilusios ir sankaba praranda efektyvuma. Kaip dvigubas atrodo zinau-ne viena pakeiciau tik ne pezui... va tik tik ziurejau kaip kolega nukrapste deze busui, o ten viskas pakeista apart to dvigubo smagracio, zmonem matyt neatejo i galva jo paziuret... ji sukinejant girdis kaip viduj spyruokles parejusios barska ir per didelis laisvumas pasukant tarp atskiru daliu.
  • 0

#26 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:46

man diskatorius diskas ir guolis kainavo 773lt cia nauji,o smagratis 400lt devetas,nes pezo 307 tokio komplekto nera,o darbas 300lt,tai sudejus 1500lt

Šį pranešimą redagavo linas102: 2008 rugsėjo 29 - 14:49

  • 0

#27 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:47

klausineju nes man aktualu, tik mataras pas man 3.0 benzas ir truputuka cypia ismin. guolis bei pajudant truputi joja, tai va... ta metalo gabala ir galima sugadint, padeginus gerai ar siaip per ilga laika ant jo susidaro uzdegusios-uzsigrudinusios metalo vietos iskilusios ir sankaba praranda efektyvuma. Kaip dvigubas atrodo zinau-ne viena pakeiciau tik ne pezui... va tik tik ziurejau kaip kolega nukrapste deze busui, o ten viskas pakeista apart to dvigubo smagracio, zmonem matyt neatejo i galva jo paziuret... ji sukinejant girdis kaip viduj spyruokles parejusios barska ir per didelis laisvumas pasukant tarp atskiru daliu.

kelintu pas tave metu?
  • 0

#28 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:52

406 97m. 3.0L ES9J4
  • 0

#29 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 15:47

as pirkau akstei cia kaune taikos 139a berods prie masinu turgaus,keisk viska diskatoriu diska guoli kitaip sakant visa komplektuka, nes smagratis pas benza paprastas netox sudetinkas kaip pas dizeliuka,nebent jau busi suedes ,netemk laiko. akstes nr 837313122
  • 0

#30 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 18:05

kokios firmos dalys? nuojauta kuzda, jog nelabai skiriasi tie dvigubi, tiek pas dyzeli, tiek pas benza, jei ten tokie istatyti
  • 0

#31 Svečias_linas102_*

Svečias_linas102_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 20:49

valeo. na nesigincyju gal klystu bet manau kad tavo varijante bus neplaukiojantys , istikro neverta spelioti isardysi ir pamatysi, kai susitvarkysi duok zinia idomu pasidare. dar kazka kalbejo apie atvirkstine sankaba ar kaip ten db nlb pamenu, tai zinau kad negalima joje pakeisti plaukionati smagrati i paprasta.
  • 0

#32 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 21:17

valeo-norma, originalas. bent jau pas naujesni toki varikli eina dvigubas kiek sake, na dekui uz info, gaila kad keisiu negreit, nes pirma taupau pagrindines pavaros dirzui ;) o ten jau linksma irgi...

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 rugsėjo 29 - 21:17

  • 0

#33 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2009 sausio 27 - 18:24

gerai--perskaiciau wiska,bet db man pasakykit kas yra masinai jei imant is wietos ji kaip sakot "joja"--trukcioja..jei duodi daugiau apsuku tai paimsi normaliai..o jei ant mazesniu ir staigiau atleidi sankaba tai trukcioja..tai cia kalta sankaba su smagraciu ar kokie purkstukai?? :blink:
  • 0

#34 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2009 sausio 28 - 08:09

As gi tau sakiau aiskiai - SANKABA ! Man pirma pradejo drebeti, duodi daugiau gazo - nedreba. Atbulom - daugiau dreba. Ir jau praslidinejo. Bet vazinejau, kentejau. Paskui bevaziuojant prasidejo garsai tokie - shichh-shichh-shichh... kaip koks metalas i metala trinrusi. Ir jau kokia trecia diena ant tiek garsia pradejo shichauti kad neapsikenciau ir nuvaziavau i servisa. Isarde - visiskai susitryne diskas, visas smagratis klyba... Pakeite ir visos problemos dingo.
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#35 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2009 sausio 28 - 17:47

nu aisq--bus matyt..dar kentesiu ir as :) kol dar waziuoja tegu waziuoja...
  • 0

#36 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 30 - 10:44

gal kas keitet sankaba 307 patys ? ar daug ten darbo prie jos?
  • 0

#37 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 06 - 22:55

vienu zodziu sugedo mano pugas, dingo sankaba, as ji isardziau ir pamaciau kad sankaba ir diskatorius tikrai gerave stovyje ,bet isminamojo guoliuko galima sakyt isvis nieko neliko. klausimas keisti man ta sankaba ar ne, turiu nusipirkes visa komplekta, bet taip negaliu apsisprest :rolleyes: . (beje ant smagracio radau pagaminimo data 2004....... ,o mano pugas 2002, tai rodo, kad sankaba ir smagratis jau buvo keisti)
  • 0

#38 apsauginis.k

apsauginis.k
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw hdi

Parašyta 2009 gegužės 07 - 11:24

Noreciau atgaivinti sia tema... Susiduriau vel gi su sia beda.. Pries kokius 4 men pasikeiciau savo 307 visa sankaba.. ir ta stebukla smagrati.. aisku kaip visada skupas moka du kartus.. budamas skupas, ir taupydamas Lt nepirkau naujo smagracio, o pirkau is shroto.. 600 lt. sake pravaziavus mazai ir t.t (na kaip visada apuokai apgaudineja).. galvoju geriau negu 1500 Lt. taiva sankabos komplektas isejo 750 kazkur.. smagratis - 600 ir darbas 350. Na cia manau irgi dideli pinigai. Tai va pravaziavus kokius 10000 km. man rodos vel is ten cipimas atsiranda... simptomai tie patys.. ant laisvos cypsi karst nuo karto.., atleidinejant sankaba, sudreba masina.., perjungus begi i kita eina per metala.. Na simptomus jau pazystu.. todel jau esu isitikines, kad jau tuoj prades vis garsiau ir garsiau smagratis zvengti is manes :) Tai va kllubieciai.. kaip jums ten sekasi vazinetis su perdarytom i neplaukiojanti..? nes persasi viena mintis, kad reiktu persidaryt ir pamirsti.. nes kas 10kkm nesinori 1500 lt atidavineti.. ir is kokiu jus masinu tuos neplaukiojancius dedat? yra hdi be plaukiojanciu su 79kw-81? Ar pirkti nauja plaukiojanti..??? man jei tokie nepatvarus atrodo..
  • 0

#39 linasv

linasv
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:peugeot307hdi2,0

Parašyta 2009 gegužės 29 - 12:29

kad rasi gera neplaukiojanti srote vargu,pirk paprasta neplaukiojanti viskas tinka susidesi neturesi bedu ,jau prabegau apie 18000 ir jokio garso ar dar kazko nera ,sankaba labia minksta .
  • 0

#40 Svečias_eX`s_*

Svečias_eX`s_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 24 - 14:39

sveiki pas mane peugeot 307 2.0L HDI 66kW 2002m reikia pakeisti sankaba tai gal kas galit pasakyti kokia ten sankaba ar plaukiojanti ar paprasta ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0