Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Valytuvai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 150

#1 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 21:33

sveiki, vakar buvau maximoj ir maciau tokius valytuvus
http://www.koivunen....ent=news&nid=14
kainuoja nuo 25 lt (priklausomai nuo ilgio). zinau, kad ant nauju automobiliu dabar dazniausiai tokie montuojami, valo nepriekaistingai (paciam daznai tenka su valdiska mashina vazinetis).
gal kam teko isbandyti ant senesniu auto ir zino kaip jie ant ju veikia?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#2 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 21:44

nezinau ar jie bus geri.gaminti kinijoj.
  • 0

#3 Svečias_BONIS_*

Svečias_BONIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 08:33

Taigi beveik viskas pagaminta Kinijoje.
  • 0

#4 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 09:48

Taigi beveik viskas pagaminta Kinijoje.

viskas siais laikais pagaminta Kinijoje ir pardavinejama MAXIMOJ!!! :lol:
Siaip nepirkciau vien kad is maximos, o kita vertus uz "naujos kartos", "super krutus" ir "nerealiai valancius" moketi 25lt... nu nezinau. Buna gi maximose 75% nuolaida :)

P.S. bandyk, paskui parasysi kaip sekes. Turi gi kazkas pabandyti. Ir 25lt ismesti bus netaip gaila.
  • 0

#5 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 21:22

man kazkaip idomiai atrodo, juk kaip pvz maniskiam kainuoja apie 150lt valytuvai o cia 25lt, nu nzn bandykit, bet kaip sakoma sykstus moka du kartus :)
  • 0

#6 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 00:02

nu kaip uz 25 lt tai papigiai sakyciau, bet jauciu kad ir valys kaip uz 25lt :( mano auto valeo firmos vienas apie 60 lt senos kartos kainuoja.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#7 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 10:32

man atrodo cia tas pats kaip nusipirkti is turgaus gumas uz kokius 4 lt ir pasikeisti paciam efektas tas pats turetu buti :blink:
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#8 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 16:24

kadaise buvau nusipirkes uz 7Lt valituvus, pora menesiu vale gana gerai paskui nelabai paskui atejo ziema ir galima sakyti nebevale visai, tada nusipirkau senukuose kazkokius prancuziskus uz 21Lt vale tikrai gerai tik ziema kartais reikdavo sustoti ledus nudauzyti nes kai aplededavo visai nevalydavo (bet manau kad tai visu valytuvu beda). Tai manau kad geriau yra karta i metus pasikeisti valytuvus uz 20Lt, nei pirkti uz 60Lt ir bandyti atvazineti 3metus.
  • 0
Viska dauzantis :).

#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 18:06

man atrodo cia tas pats kaip nusipirkti is turgaus gumas uz kokius 4 lt ir pasikeisti paciam efektas tas pats turetu buti :blink:

o tu bandei kada gumas is VICI uz 6 lt. vnt.??? Su 106 pravazinejau nekeites apie 1.5 metu. Pries tai 405 irgi panasiai zulinau. Dabar galvoju vel nulekt pasikeist. Nzn kas per stebuklas uz tokius pinigus, bet tikrai gerai valo! :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#10 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 13:53

Tikrai nebandziau ir uz tokia kaina idomu butu pabandyti jei jau tiek laiko valo. Kur pirkai?
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#11 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 15:58

man kazkaip idomiai atrodo, juk kaip pvz maniskiam kainuoja apie 150lt valytuvai o cia 25lt, nu nzn bandykit, bet kaip sakoma sykstus moka du kartus :)

sykstus moka du kartus???gal tu skaiciuot nemoki???uz 25 LT gali nusipirkt 6 tokius valytuvus kaip tavo vienas uz 150LT.Tai kurie ilgiau laikys turbut nei klausimas nekyla :D Man is tokiu tik juokas ima,kuriems kaina yra rodiklis.
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 19:56

Mano šefas nusipirko pabandymui , tai patenkintas. Neaišku, kas iš jų liks po žiemos. Aš jau senai neeksperimentuoju, o nusiperku grafituotas gumas po 2lt, kas pusę metų pasikeičiu ir vargo nematau. Prieš kelis metus tada dar savo VW kolonkėj ( dar buvo Shell) nupirkau Champion už 60 lt. Atspėkit rezultatą... Kaina nesako nieko.
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 Svečias_akas_*

Svečias_akas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 22:44

Na nusipirkau aš tuos valytuvus. Uždėjus valė tik kraštai, vidurinė dalis visiškai nesiekė stiklo, nagalai palanksčius į priešingą linkimui pusę viskas patpo OK ir pirmas valymo įspūdis - GERAI, toliau bus matyti kaip jie laiko.
  • 0

#14 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 29 - 00:02

sykstus moka du kartus???gal tu skaiciuot nemoki???uz 25 LT gali nusipirkt 6 tokius valytuvus kaip tavo vienas uz 150LT.Tai kurie ilgiau laikys turbut nei klausimas nekyla :D Man is tokiu tik juokas ima,kuriems kaina yra rodiklis.

Man irgi biski juokinga skaityt tokius postus kad jei valytuvai pigesni nei 100 lt tai nelygis :) Kai tik nusipirkau masina, bevaziuojant pradejo lyt ir sustojes degalinej pasiemiau 'belekokius' uz 9 lt man atrodo ;) nu ka, valo kolkas :) bet planuoju keist, nes ne lygis su valytuvais uz 9 lt vazinet..
  • 0

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 19:33

O vaziuojant, kaina ant ju matosi? Man uztenka, kad gerai valo.
  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 21:53

O vaziuojant, kaina ant ju matosi? Man uztenka, kad gerai valo.

Kaip pirshtu i ruda aki! ant senu nebandzhiau, bet ant shiu metu astros teko. tikrai geri. Man atrodo platus guminis profilis sumazhina vibracijos tikimybe, o kaip mes zhinome kad ir koki garsa valytuvas skleistu - tai vibracijos pasekme.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#17 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 22:21

Tai dabar apibendrinant kas galetu atsakyti, kur ir uz kiek ci atie nebrangus ir geri valytuvai? Man vienas pavasari pradejo nepatikti, tai nukeliau ji i keleivio puse ir viskas kolkas.
  • 0

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 22:48

Tai dabar apibendrinant kas galetu atsakyti, kur ir uz kiek ci atie nebrangus ir geri valytuvai? Man vienas pavasari pradejo nepatikti, tai nukeliau ji i keleivio puse ir viskas kolkas.

Mano subjektyvus ispudziai: kuo ilgesni valytuvai - tuo sunkiau surasti gerus. 405'am dar dar (patiko kazkokie berods braziliski is Senuku. Kastavo kazkas ~40-50Lt uz komplekta)....406'am - uzpakalis. Bandziau ir Champion ir brangius Bosch. Tas pats kakis. Laukiu nesulaukiu kada nusibaigs autobuso valytuvai...tie dar ilgesni nei 406'o :unsure:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 00:10

Mano subjektyvus ispudziai: kuo ilgesni valytuvai - tuo sunkiau surasti gerus. 405'am dar dar (patiko kazkokie berods braziliski is Senuku. Kastavo kazkas ~40-50Lt uz komplekta)....406'am - uzpakalis. Bandziau ir Champion ir brangius Bosch. Tas pats kakis. Laukiu nesulaukiu kada nusibaigs autobuso valytuvai...tie dar ilgesni nei 406'o :unsure:

o ar ant pachiu valytuvu nerasho kokia firma? gal net laukt nereiketu - jei geri ir imk tokius pat
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#20 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 00:12

ir apskritai, manau jei kas liechia senus - standartinius valytuvus - kiek sumokesi uzh tiek ir turesi - rinkos poreikiai ir laikas savo daro, o vat su naujais, pakol nenusistoves - rizika, ka gali zhinot - po poros menesiu gal koki 10 litu kinietishki bekainuos - paaishkes, kad jie niekam tike...
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0