Peršokti prie turinio


del kuro siurblio lucas 2.1TD


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 284

#1 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 18:47

Tai kaip ten is tikro su tais Lucas siurbliais? Ar kam buvo paciam sugede? Kas nusipirkot butent tokiu varikliu auto su Lucas siurbliu, ir jum bevazinejant eme ir sugedo siurblys. Kodel man tai ydomu? O todel kad visi sneka kad jie nelaiko, bet taip niekas ir nepasako kad jiem atsitinka, kiek kainuoja remontas, kur remontuoti it t.t. mastau apie butent sita varikly, esu girdejas labai daug gero apie jy, ir viena blogybe, kuri kol kas nera pagrysta. Dekui visiem uz informacija.
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 19:28

man buvo pradejes leis salerka pro viena is rieboksliu, as jo neremontavau, o pakeiciau kitu, tas kas remontavo ji tai lyg mokejo 300 lt uz riebokslio pakeitima ir bedos neliko, bet tai buvo daugiau nei metai atgal dizridoj. Siaip tikrai su jai nekas, buvau net vienu metu juos ieskojau pirkau ir pardavinejau aisku pelnas budavo x3, vien pagal mano esama skelbima sulaukiu ieskanciu siurbliu nemaziau 10 per savaite. cia laimes dalykas,kad siurblys ilgai laikys, bet, kad jie lepus tai faktas.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 20:04

man buvo pradejes leis salerka pro viena is rieboksliu, as jo neremontavau, o pakeiciau kitu, tas kas remontavo ji tai lyg mokejo 300 lt uz riebokslio pakeitima ir bedos neliko, bet tai buvo daugiau nei metai atgal dizridoj.
Siaip tikrai su jai nekas, buvau net vienu metu juos ieskojau pirkau ir pardavinejau aisku pelnas budavo x3, vien pagal mano esama skelbima sulaukiu ieskanciu siurbliu nemaziau 10 per savaite.
cia laimes dalykas,kad siurblys ilgai laikys, bet, kad jie lepus tai faktas.

salerkos leidimas neiskaito, istaskai siurbly, pakeiti gumutes, surenki ir vel jokiu bedu.

o gal zinai kas jiem nutikdavo konkreciai ir kodel? o gal cia tiesiog zmoniu toks nusistatymas, nezino kas nutiko, sako aij prancuzas, keisk geriau y kita? negali taip but?

nes tiesiog kiek skaitineju tai taip niekas ir nepasake kad jiem nutinka...

PS: laukiam toliau nuomoniu.
  • 0

#4 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 20:25

Na as turiu butent su lucas siurbliu 2,1 td. Jau eksplotuoju virs metu, iki manes vienas eksplotavo 2 metus, pradeges dabar 229 kkm, kolkas jokiu bedu nebuvo tpfu tpfu tpfu ir i medi tuk tuk tuk :) Na kiek man teko dometis remontuoja Sedoje, mazeikiu rajone, netgi numeri turiu gaves i Bajoro forumiecio, bet nei jis nei as juo neskambinom, tai idomumo delei gali pabandyt 868629143 Kiek sake tevukas (gyvena mazeikiu raj.) tai ten jis tvarko visus siurblius ir eiles pas ji po savaite dvi. Bet jei normaliai tvarko tai gal ir eiles. Na jei skambinsi jam pranesk, ka pasake ir kokios kainos ;)
  • 0

#5 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 20:44

Na as turiu butent su lucas siurbliu 2,1 td. Jau eksplotuoju virs metu, iki manes vienas eksplotavo 2 metus, pradeges dabar 229 kkm, kolkas jokiu bedu nebuvo tpfu tpfu tpfu ir i medi tuk tuk tuk :)
Na kiek man teko dometis remontuoja Sedoje, mazeikiu rajone, netgi numeri turiu gaves i Bajoro forumiecio, bet nei jis nei as juo neskambinom, tai idomumo delei gali pabandyt 868629143 Kiek sake tevukas (gyvena mazeikiu raj.) tai ten jis tvarko visus siurblius ir eiles pas ji po savaite dvi. Bet jei normaliai tvarko tai gal ir eiles. Na jei skambinsi jam pranesk, ka pasake ir kokios kainos ;)

na nezinodamas problemos negaliu skambint :D nes is vis nezinau ar cia tik ne muilo burbulas kol kas. Siaip eile po dvi savaites tai cia juokas turint reikalu su dyzeliais :D :D

siaip skambint nesiruosiu bent kol kas, as tik apie toky varikly galvoju. Keikia visi tuos lucas siurblius, bet taip ir neisiaiskinu del ko.

Laukiam daugiau zinanciu :) :blush:
  • 0

#6 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 21:01

Man kol kas ledas.. pfiu pfiu pfiu.... Prabegus netoli 200 000 km. Auto 97 m. galo. Pries pirkdamas irgi buvau apie ta Luca visokiu atsiliepimu girdejas, bet jei ka, verta tvarkyti. Tas pats kaip ir Vectrom DTI visi saukia, kad siurbliai nelaiko. Keli pazystami specialiai pirko jas su sugedusiai surbliais, prabegusios buvo apie ~200 000 km, tai tvarkymas ~100 €, pakeicia kazkokia susikta detalike ir vel vaziuok tuos 200 000 :) jau praejo tie laikai, kai uz siurbliu remonta prasydavo po kelis tukst. ir eilese reikejo laukti.
  • 0

#7 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 21:12

...praejo tie laikai, kai uz siurbliu remonta prasydavo po kelis tukst. ir eilese reikejo laukti.

Pas gera motorista visada eile buvo ir bus!!!
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#8 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 07:21

Trys metai su Lukas draugaujam. Norisi tikėti, kad prabėgus 200000 -ką tik persirito. Prigasdintas, todėl progai pasitaikius nusipirkčiau kaip atsarginį, nes dėl darbo ilgam sustoti negaliu. Tfu tfu tfu - kol kas nieko. :rolleyes:
  • 0

#9 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 08:23

buvo daug kalbeta. lucas yra rotorinis siurblys ten vienas plunzeris kuris ,,aptarnauja,, visus cilindrus, naturalu ,kad jis greiciau susidevi, negu bosh -cia kiekvienas cilindras turi savo plunzeri. lucas siurblys duoda didesni sukimo momenta 250 , o bosh 235 prie 2000 r/pm, lucasus remontuoja panevezyje, taip man paaiskino pats meistrelis is pnvz. bet jei lucaso problema bus tame rotoriuje teks keist siurbli. del pacio siurblio paieskos , tai paziurek ,,autopliuse,, kiek p406 detaliu su 1.9 ir kiek 2.1siurbliu

Šį pranešimą redagavo linelis: 2008 rugsėjo 25 - 08:27

  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#10 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 08:38

Buvo sugedes. i viena cilindra kuro nepaduodavo. Pardaviau klubieciui kuriam nuvo nulekus elektronika(elektronika gera pas mane buvo) Ramunc
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#11 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 08:44

Man kol kas ledas.. pfiu pfiu pfiu.... Prabegus netoli 200 000 km. Auto 97 m. galo. Pries pirkdamas irgi buvau apie ta Luca visokiu atsiliepimu girdejas, bet jei ka, verta tvarkyti. Tas pats kaip ir Vectrom DTI visi saukia, kad siurbliai nelaiko. Keli pazystami specialiai pirko jas su sugedusiai surbliais, prabegusios buvo apie ~200 000 km, tai tvarkymas ~100 €, pakeicia kazkokia susikta detalike ir vel vaziuok tuos 200 000 :) jau praejo tie laikai, kai uz siurbliu remonta prasydavo po kelis tukst. ir eilese reikejo laukti.

vectru DTI siurbliai nelaiko jei juos maitini ruska salerka, draugo tevas turejo, vazinejo labai labai daug, ir daznai keite siurblius palyginus, bet pyle 90% ruska salerka.
  • 0

#12 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 11:18

buvo daug kalbeta. lucas yra rotorinis siurblys ten vienas plunzeris kuris ,,aptarnauja,, visus cilindrus, naturalu ,kad jis greiciau susidevi, negu bosh -cia kiekvienas cilindras turi savo plunzeri. lucas siurblys duoda didesni sukimo momenta 250 , o bosh 235 prie 2000 r/pm, lucasus remontuoja panevezyje, taip man paaiskino pats meistrelis is pnvz. bet jei lucaso problema bus tame rotoriuje teks keist siurbli. del pacio siurblio paieskos , tai paziurek ,,autopliuse,, kiek p406 detaliu su 1.9 ir kiek 2.1siurbliu

del pacio siurblio tai tokie varikliai eina ir y 605ta ir y xm'a ir y xantia. aisq, nesakau kad ju yra daug, nes nesidomejau is tikro. Siaip siurbliui galima keist ta plundzerine, bet kiek zinau tai tikrai nepigus reikalas...


Jo, dekui kad padejos issiaiskint tikraja problema...
  • 0

#13 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 11:54

principe pavarciau autopliusa, ne tikrai nemazia viena butent pezuku su situo varikliu, be abejones citrinu irgi yra nemazai, aisq, neskambinau as neivienam, gal jie ir nebeturi tu siurbliu, as tiksliai negaliu pasakyt.
  • 0

#14 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 20:46

Na manau, kad daugumoj porestailiniai pezai 2.1 ejo su Lucas siurbliai nors negaliu garantuot, gal yra geriau zinanciu. Pats kai ieskojau pezo vienas buvo su bosh siurbliu originaliai, kitas is luco perdarytas i bosha.
  • 0

#15 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 21:16

Buvo sugedes. i viena cilindra kuro nepaduodavo. Pardaviau klubieciui kuriam nuvo nulekus elektronika(elektronika gera pas mane buvo)

Ramunc

o kaip tau jis nuduso? tiesiog eme viena ryta ir nuduso? ar po bisky islindo pozymiai? ar staigiai?
  • 0

#16 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 21:20

Na manau, kad daugumoj porestailiniai pezai 2.1 ejo su Lucas siurbliai nors negaliu garantuot, gal yra geriau zinanciu. Pats kai ieskojau pezo vienas buvo su bosh siurbliu originaliai, kitas is luco perdarytas i bosha.

siaip visi 2.1TD 12V varikliai eina su elektriniais siurbliai ir kiek zinau nuo 1995 metu. tai ytariu kad visi ir eina su Lucas, ar buna ir taip ir taip?

tada jei skiresi sukimo momnetas, tai turi skirtis ir galia, tada nesueina man galai :wacko:
  • 0

#17 Svečias_Dainiukas898_*

Svečias_Dainiukas898_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 13:08

man buvo sitam siurbliui ora gaudyt pradeje.dizridoj visa perrinko,sake kad tarpines nusibaige.palikau 800lt...
  • 0

#18 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2009 balandžio 09 - 14:19

Ruošiuosi pirkti P605 2,1d (nežinau, ar turbo), 1996m. Reikalas tas, kad labai toli važiuoti apžiūrėt mašinos,- dabartinis savininkas sako, kad nusprogęs siurblys.(Kartais kuriasi, kartais- ne) Taigi gal kas žinot, kokie siurbliai tais metais ėjo į šias auto, ir kokių išlaidų tikėtis keičiant (remontuojant) siurblį. Su dyzeliais anksčiau bendravęs tik traktorių pavidalu,todėl visa info bus naudinga :) Benas
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#19 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 balandžio 09 - 14:23

na siurblys Lucas, elektrinis... daug apie ji praplepeta tik paieskok forume. motoras tikrai smagus tik kad siurbliai problematiski. Jei tikrai siurblys tai jo kaina apie 1000lt ir tai labai sudetinga ji rast. jei kartais uzsikuria kartais ne tai ar tikrai siurblyus cia kaltas? gal starteris tiesiog.... :huh:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#20 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 09 - 15:10

turejau 605 2.1 td 96,m .teko keist siurbli(lucas) nes dumijo ,pakeitus siurbli vel dumija juodai,pasirodo kazkoks ekologinis datcikas parejo,lucas kainavo 260lt is sroto(dar sena turiu galiu parduot ),siurblio keitimas kainavo 300lt.dar toks negeras dalykas pas juos tai hidrauline sankaba(cilindriukas)apie 600lt(naujas),rem komplekto neradau ,pirkau is sroto 150lt.jei ruosiesi pirkt be turbinos,tai geriau isvis nepirkti(vaziuosi kaip su autobusu) ;] vaziuok su tuo kas nusimano apie dyzelius ir netikek pardavejais ;)
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0