Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 607 sankabos keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 amigooo

amigooo
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Automobilis:Peugeot, 607

Parašyta 2012 kovo 08 - 08:50

Sveiki,

Auto 607, 2002m, 2.2hdi, 98kw.
Atsirado purtymasis pajudant is vietos ir sankaba pasidare ziauriai jautri (labai aukstai sankaba suveikia, bet dar neprabuksuoja). Speju kad atejo paskutinioji sankabai. Pasidomejau kainomis sankabu: komplektas su plaukiojanciu smagraciu ~1500Lt, komplektas su paprastu smagracius 730Lt ( http://manodalys.lt/...duct=1402540030, cia raso kad pilnas komplektas su metaliniu smagraciu, bet man kazkaip kaina itartina, gal kazko truksta...).
Gal galit pasidalinti patirtimi kokie simptomai jeigu smagratis jau i pabaiga? Ar pagal mano aprasytus simptomus nusimato visas sankabos kompekto keitimas su smagraciu? Nes jeigu keisti ir plaukiojanti smagrati tai kaina nedziugina...
Ar kam teko keisti 607 sankaba su paprastu smagraciu? Ar nebuvo kazkokiu bedu? Apie 406 prisiskaiciau kad problemu kaip ir nekyla, o kaip su 607? Ar viskas atitinka ir nereikia nieko papildomai burti?

Dekui
  • 0

#2 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 08 - 09:00

O my god... kas per kainos, uz automata su darbu ir detalem 2500 tereikia moket, jau geriau su automatu vazineju nors kiausu nereikia sukti del DREBESIU :wh:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#3 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2012 kovo 08 - 09:35

negaliu 100% pasakyti kur skaiciau, bet atsimenu kad buvo nusiskundimu po sankabos keitimo is plaukiojancios i paprasta... Taip pat kaip ir "smagracio remontas" suvirinant dvi dalis tarpusavije. Kazkiokios apkrovos ant dirzo ar pan... reikia pieskoti, tikrai rasiu. bet rusu kalba. Jauciu pas mane irgi su plaukiojanciu smagraciu sankaba, bet kolkas jokiu simptomu. Nors ir bijau pagalvoti kas bus kai pareis shaibom sankaba... Bet ir apie AL4 daug ka blogo skaiciau. Vos ne kas 30-40 tkm reikia remonto. Laimonai kiek su savo AL4 pralekei?
  • 0

#4 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 08 - 09:42

negaliu 100% pasakyti kur skaiciau, bet atsimenu kad buvo nusiskundimu po sankabos keitimo is plaukiojancios i paprasta... Taip pat kaip ir "smagracio remontas" suvirinant dvi dalis tarpusavije. Kazkiokios apkrovos ant dirzo ar pan... reikia pieskoti, tikrai rasiu. bet rusu kalba.

Jauciu pas mane irgi su plaukiojanciu smagraciu sankaba, bet kolkas jokiu simptomu. Nors ir bijau pagalvoti kas bus kai pareis shaibom sankaba...

Bet ir apie AL4 daug ka blogo skaiciau. Vos ne kas 30-40 tkm reikia remonto. Laimonai kiek su savo AL4 pralekei?

Neeee pas manes 4HP20 ZF vokiska deze :) pas 607 ikirestaila tik tokios ir tejo. Su sita apie 60 000 pralekiau jau per lygiai METUS dabar jau :beer:

o AL4 tai beda ne deze, kazkox noncencas :ph34r:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#5 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2012 kovo 08 - 11:08

Sveiki,

Auto 607, 2002m, 2.2hdi, 98kw.
Atsirado purtymasis pajudant is vietos ir sankaba pasidare ziauriai jautri (labai aukstai sankaba suveikia, bet dar neprabuksuoja). Speju kad atejo paskutinioji sankabai. Pasidomejau kainomis sankabu: komplektas su plaukiojanciu smagraciu ~1500Lt, komplektas su paprastu smagracius 730Lt ( http://manodalys.lt/...duct=1402540030, cia raso kad pilnas komplektas su metaliniu smagraciu, bet man kazkaip kaina itartina, gal kazko truksta...).
Gal galit pasidalinti patirtimi kokie simptomai jeigu smagratis jau i pabaiga? Ar pagal mano aprasytus simptomus nusimato visas sankabos kompekto keitimas su smagraciu? Nes jeigu keisti ir plaukiojanti smagrati tai kaina nedziugina...
Ar kam teko keisti 607 sankaba su paprastu smagraciu? Ar nebuvo kazkokiu bedu? Apie 406 prisiskaiciau kad problemu kaip ir nekyla, o kaip su 607? Ar viskas atitinka ir nereikia nieko papildomai burti?

Dekui

Siulau ardyt ir žiūrėt kame reples, praeita mėnesi savo paskerdžiau butent del sankabos, išminamasis buvo nuėjes, tai na pažiūrėjau į sankabos diska tuo pačiu ir jį pakeičiau, ta vadinama karzina palikau seną, ir smagratį buvau nusiemęs nes riebokšlį keičiau, tai smagratis stojo senas į vietą ir nieko daugiau nekeičiau.
Jei apsiimsi pats daryt prieš tai labai pagalvok nes darbo tai tikrai nemažai, galiu pakomentuot jei reikės. Darbo nemažai turint omeny, kad reikia visą traversą nusileisti kad ištrauktum dėžę jau nebekalbu apie pusašius ir važiuoklės nuardymą.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#6 amigooo

amigooo
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Automobilis:Peugeot, 607

Parašyta 2012 kovo 08 - 12:19

pats ardyti nesiruosiu, neturiu nei irankiu, nei salygu. Mane tik neramina klausimas del smagracio: jeigu paaiskes kad reikia keisti plaukiojanti smagrati ar nebus bedu pakeitus i paprasta? Gal zinot kas kaune galetu tvarkingai pakeisti uz padoria kaina?
  • 0

#7 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 08 - 12:25

pats ardyti nesiruosiu, neturiu nei irankiu, nei salygu. Mane tik neramina klausimas del smagracio: jeigu paaiskes kad reikia keisti plaukiojanti smagrati ar nebus bedu pakeitus i paprasta?
Gal zinot kas kaune galetu tvarkingai pakeisti uz padoria kaina?

http://manodalys.lt/...duct=1402540030
ce tik kompletas is 3 daliu skirtas kietam smagraciui. Smagratis ce neiskaichiuotas.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 kovo 08 - 12:47

pasiskaitykit, cia ir serviso kontaktas., gal pravers ;)
SPAUSTI CIA
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 amigooo

amigooo
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Automobilis:Peugeot, 607

Parašyta 2012 kovo 08 - 14:02

pats ardyti nesiruosiu, neturiu nei irankiu, nei salygu. Mane tik neramina klausimas del smagracio: jeigu paaiskes kad reikia keisti plaukiojanti smagrati ar nebus bedu pakeitus i paprasta?
Gal zinot kas kaune galetu tvarkingai pakeisti uz padoria kaina?

http://manodalys.lt/...duct=1402540030
ce tik kompletas is 3 daliu skirtas kietam smagraciui. Smagratis ce neiskaichiuotas.

O gal zinai kiek kainuotu smagratis neplaukiojantis?
  • 0

#10 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 kovo 08 - 14:05

pats ardyti nesiruosiu, neturiu nei irankiu, nei salygu. Mane tik neramina klausimas del smagracio: jeigu paaiskes kad reikia keisti plaukiojanti smagrati ar nebus bedu pakeitus i paprasta?
Gal zinot kas kaune galetu tvarkingai pakeisti uz padoria kaina?

http://manodalys.lt/...duct=1402540030
ce tik kompletas is 3 daliu skirtas kietam smagraciui. Smagratis ce neiskaichiuotas.

O gal zinai kiek kainuotu smagratis neplaukiojantis?

per pus maziau uz plaukiojanti :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#11 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 08 - 22:13

pats ardyti nesiruosiu, neturiu nei irankiu, nei salygu. Mane tik neramina klausimas del smagracio: jeigu paaiskes kad reikia keisti plaukiojanti smagrati ar nebus bedu pakeitus i paprasta?
Gal zinot kas kaune galetu tvarkingai pakeisti uz padoria kaina?

http://manodalys.lt/...duct=1402540030
ce tik kompletas is 3 daliu skirtas kietam smagraciui. Smagratis ce neiskaichiuotas.

O gal zinai kiek kainuotu smagratis neplaukiojantis?

Atskirai neturiu, atskirai tik plaukiojantis. Jo kaina 1465 lt.
4 daliu komplekta shiai dienai galiu uzh 1400 panashiai atiduoti.
Bet nereikia ish karto isigasti ir pirkti visa 4daliu komplekta ar smagrati.
paprasciausiai reikia ardyti ir zhiureti kame reples. Gal tik guoli ir diska(nu dar diskatoriu) reikia pakeisti, o smagratis bus chiki piki.

Šį pranešimą redagavo kokonas: 2012 kovo 08 - 22:15

  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0