Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 407 meta daug klaidu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Marko Peugeot 407

Marko Peugeot 407
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 10 - 20:38

Sveiki, bandziau ieskoti kazko panasaus, bet sunkiai ka radau, o ir padetis nekokia, nes esu uzsienyje ir elektriko rast negaliu, todel bandysiu patarimu sulaukt cia. Situacija tokia kad uzsikuriau, vaziavau ir ismete klaida kad problemos su akumuliatorium arba krovimu, nors pries tai akumuliatorius veike kuo puikiausia, todel nemanau kad cia su juo problema, tiesa vaziuojant peciukas irgi neveike. Pavaziavau taip 15km ir gryzus namo ismete begale klaidu: vairo stiprintuvo, abs, esp, air bag ir dar kelias. Uzgesinus masina ir vel uzkurus viskas veikia, ir peciukas pucia ir stiprintuvas veikia ir klaidu ner, po 5-10 sekundziu ismeta vel visas klaidas ir neveikia nei peciukas nei stiprintuvas ir visa kita. Kas cia galetu buti? gal kam taip buvo nutike? Tiesa, saltu metu is vairo stiprintuvo varydavo skysti, cia kaip daugumai peugeot 407, nusiemiau fyske nuo stiprintuvo, tai visa tokiu kai medum uzpilta (tepalu), bandziau isvalyt ir vel kurt, bet nepadeda. Dekui uz atsakymus
  • 0

#2 dovydas

dovydas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 68
  • Vieta:Vokietija
  • Automobilis:Peugeot 407sw HDI 2007

Parašyta 2013 sausio 10 - 23:04

pasiziurek uzsikures ar tau generatorius krauna,gal nepakanka sroves!!!jei neklystu jai generatorius nekrauna klima ir neveikia :hmm:

Šį pranešimą redagavo dovydas: 2013 sausio 10 - 23:06

  • 0

#3 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2013 sausio 11 - 13:18

Sveiki, bandziau ieskoti kazko panasaus, bet sunkiai ka radau, o ir padetis nekokia, nes esu uzsienyje ir elektriko rast negaliu, todel bandysiu patarimu sulaukt cia. Situacija tokia kad uzsikuriau, vaziavau ir ismete klaida kad problemos su akumuliatorium arba krovimu, nors pries tai akumuliatorius veike kuo puikiausia, todel nemanau kad cia su juo problema, tiesa vaziuojant peciukas irgi neveike. Pavaziavau taip 15km ir gryzus namo ismete begale klaidu: vairo stiprintuvo, abs, esp, air bag ir dar kelias. Uzgesinus masina ir vel uzkurus viskas veikia, ir peciukas pucia ir stiprintuvas veikia ir klaidu ner, po 5-10 sekundziu ismeta vel visas klaidas ir neveikia nei peciukas nei stiprintuvas ir visa kita. Kas cia galetu buti? gal kam taip buvo nutike? Tiesa, saltu metu is vairo stiprintuvo varydavo skysti, cia kaip daugumai peugeot 407, nusiemiau fyske nuo stiprintuvo, tai visa tokiu kai medum uzpilta (tepalu), bandziau isvalyt ir vel kurt, bet nepadeda.

Dekui uz atsakymus

gal pradziai paziurek klemas nuo akumo(nuimk, nusveisk, paziurek ar gerai uzsispaudzia)? Paskui generatariu. Bet jeigu nerandi elektriko tai kazin ar patikrinsi generatoriu be testerio...
  • 0

#4 dovydas

dovydas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 68
  • Vieta:Vokietija
  • Automobilis:Peugeot 407sw HDI 2007

Parašyta 2013 sausio 12 - 15:28

tai taip ir pats pasitikrini uzkurus nuimi klemas nu akumu sujungi sviesas ilg.trumpas vejeli pilnu putimu,viska sujungi kas su elektra ir matai ar masina gesta ar ne jei negesta vadinasi krauna kuo puikiausiai!!!!
  • 0

#5 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2013 sausio 12 - 17:27

tai taip ir pats pasitikrini uzkurus nuimi klemas nu akumu sujungi sviesas ilg.trumpas vejeli pilnu putimu,viska sujungi kas su elektra ir matai ar masina gesta ar ne jei negesta vadinasi krauna kuo puikiausiai!!!!

ir paskui jau jieskai kitos masinas arba labai placiai atveri pinigine..........
NIEKADA nenuiminek klemos uzkurtai masinai!!!!!!
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#6 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2013 sausio 13 - 13:47

Cia labai panasu i i daugumos nauju masinu beda, kad streikuoja kazkuris is kompu, kaip zinote visi kompai yra sujungti CAN linija sugedus vienam kompui pradeda giedot visi. Iseitis tokia kad pabandyt atjunginet po viena kompa ir ziuret kas darosi. Tavo vietoje pradeciau nuo abs ten dazniausiai buna kiek teke susidurt (nebutinai su peugeot). Atjungsi abs mes tik abs ir esp. Jei daugiau klaidu nemeta problema aiski. Nu o jei ne tada vairo stiprintuvo fyske mauk ir t.t. Beje ar Airbag uzsidega streiko metu?
  • 0

#7 Marko Peugeot 407

Marko Peugeot 407
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 13 - 14:02

taip airbag irgi uzsidega, bet as kiek dabar domejausi tai gali buti kad generatorius neveikia, nes man pradzioj uzsikurus ismete klaida kad problema su energija, pavaziavau dar 15 km su sia klaida ir tada jau visas kitas ismete, as taip galvoju jei nuejo generatorius, pradzioj dar is akumuliatoriaus vaziavau ir uzteko energijos, o kai jau gryzau turbut pradejo nebeuztekt energijos ir pradejo visi mest klaidas, o dabar jau visai neuzkuriu, degimas dar yra, bet akumuliarius jau neuzsuka variklio, ar yra tikimybes kad generatorius?
  • 0

#8 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2013 sausio 13 - 15:04

taip airbag irgi uzsidega, bet as kiek dabar domejausi tai gali buti kad generatorius neveikia, nes man pradzioj uzsikurus ismete klaida kad problema su energija, pavaziavau dar 15 km su sia klaida ir tada jau visas kitas ismete, as taip galvoju jei nuejo generatorius, pradzioj dar is akumuliatoriaus vaziavau ir uzteko energijos, o kai jau gryzau turbut pradejo nebeuztekt energijos ir pradejo visi mest klaidas, o dabar jau visai neuzkuriu, degimas dar yra, bet akumuliarius jau neuzsuka variklio, ar yra tikimybes kad generatorius?

jomajo. Tai jeigu generui amen, tai turejo lempute raudona su akumo zenklu degti. Taip. Galejai vaziuoti vien tik is akumo energijos. Dek kita akuma, matuok su testeriu, varyk i servisa....
  • 0

#9 Marko Peugeot 407

Marko Peugeot 407
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 13 - 15:09

tai as ir rasiau kad man ta lempute dege, ji man dege kol as dar ta 15km vaziavau, o paskui jau ir visos kitos susisviete...
  • 0

#10 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2013 sausio 14 - 11:00

Tai tavo problema ir yra generatorius. Krentant itampai iki 10.5V atsijungia visi kompai, keista kad isvis vaziavo nes pagal viska ir variklio kompas turejo gaist. Varyt generatoriaus tvarkyt.
  • 0

#11 Marko Peugeot 407

Marko Peugeot 407
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 15 - 00:05

na as irgi taip maniau ir tikiuos kad tai bus generatorius, esu ne lt, cia daug problemu su servisais, generatoriu uzsisakiau is lt, uz poros dienu tureciau gaut, kadangi i servisa nepavyks patekt, tai keisiu pats, nors su masinu remontu visai nekazka :D na bet bus matyt kaip ten man seksis jo keitimas :)
  • 0

#12 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2013 sausio 15 - 08:15

na as irgi taip maniau ir tikiuos kad tai bus generatorius, esu ne lt, cia daug problemu su servisais, generatoriu uzsisakiau is lt, uz poros dienu tureciau gaut, kadangi i servisa nepavyks patekt, tai keisiu pats, nors su masinu remontu visai nekazka :D na bet bus matyt kaip ten man seksis jo keitimas :)

siaip idomu. Kokioj siknoj randiesi, kad nera servisu? Gal tiesiog neturi valiutos, kad susimoketi uz pakeitima? Ieskok kaimiecio kuris bent irankius turi, pastatysi alaus ir pasikeisit bendrom jegom.
  • 0

#13 gintautas

gintautas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 35
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2013 sausio 15 - 11:24

meta klaidas tai gal su akumuliatorium ne kas pas pezus isitikinau kad turi but ir geras akumuliatorius nes man buvo 2 akumai vienas kad uzvest o kitas elektra laiko tai kaip rode kad akumas niekai tai kaip uzsikuri budavo airbag defekt zibedavo kaip kaledine eglute pasikeiciau nauja akuma ir viskas lyg susitvarke :unsure:
  • 0

#14 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 sausio 15 - 22:49

na as irgi taip maniau ir tikiuos kad tai bus generatorius, esu ne lt, cia daug problemu su servisais, generatoriu uzsisakiau is lt, uz poros dienu tureciau gaut, kadangi i servisa nepavyks patekt, tai keisiu pats, nors su masinu remontu visai nekazka :D na bet bus matyt kaip ten man seksis jo keitimas :)

Nu blemba as tai nesuprantu tokiu veikeju, 407 nusipirkti yra uz ka, o isleisti keleta ten tu euru remontui nebebera, na nezinau kokiam ten pasaulio kraste randies kad servisu nera :hmm:
  • 0

#15 Marko Peugeot 407

Marko Peugeot 407
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 16 - 00:41

zinai jei jau taip, gali atvaziuot iki manes ir pakeisi, sumokesiu tuos kelis eurus tau, o situacija tokia, esu norvegijoj, randuosi tokiam kaimeli, iki artimiausio miestelio ( ne didmiescio) 15 km, jame gal 3 servisai, visus apvaziavau, geriausias variantas buvo laisva vieta tik uz dvieju savaiciu, masinos man reik kuo greiciau, del kainos paklausiau, uz generatoriaus pakeitima 1000lt, jei jie man keistu keliu dienu begyje nerasineciau cia ir susimokeciau, nors kaina ir kandi, bet jau geriau nekisciau nagu ten kur nenusimanau, o tuo metu dirbciau savo darba kuri zinau
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0