Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ventiliatorius, aušinimo radiatoriaus


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2013 vasario 25 - 14:57

Šis tvarkimo budas skirtas pas ką stovi 1 ventiliatorius.
Taigi ijungus "kondiške" ventiliatorius turi pradeti suktis 1 greičiu, pas mane pradedavo suktis visu pajegumu ir su pertraukom.
Dažniausia to gedimo priežastis yra paprasčiausia, "termosaugiklio" perdegimas.
Taigi visu pirma reikia susirasti rezistoriu, aš lupau visa bamperi, jis randasi šalia radiatoriaus.
Posted Image

O čia perdeges tas "termosaugiklis"
Posted Image

Ant jo jokio ženklinimo nera, bet pagooglinus radau jog ju buna analogu, nulekiau i radiotechnikos parduotuve ir radau 10A 167 C", nors ten turetu buti ant 150 C", bet tokiu neradau.
Posted Image

Taigi imam peiliuka ir atsargiau ardom apsauga:
Posted Image

Viduje randam spirale ir "termosaugiklį", sujungiam kaip kas moka, tik lituoti griežtai graudžiama nes lituoklis turi aukštesne temp, nei 167 C", pasekmes išsilidis. Aš sujungiau taip, kažkodel viena dalis jo per trumpa, tad teko užvinioti.
Posted Image

Labai svarbus dalykas tas, kad "saugiklis" stovi maždaug 4mm nuo spirales, manasis sugiklis yra 167C' o turi buti 150C' tai pastačiau ji arčiau, palikau 3mm. tarp spirales ir saugiklio.
Viska surinkau, prisukau ir vualia ijungus "kondiške" ventiliatorius pradejo suktis PIRMU GREIČIU.
Foto yra ne mano,plagiatas :) tad gali buti jose netikslumu,neatitikimu, bet del bendro vaizdo jos manau bus suprantamos, jomis vadovavausi pats.
Manau neverta mokėti servizams už tokį darbą 50 Lt ir daugiau.
Pamiršau prirašyti kad jie ten yra DU "rezistoriai" ,pas mane vieno nera, matyt dar turi buti ir del 2 greičio ventiliatoriaus,
kažkas jau buvo priburta, ieškosim antro.
1 greičiui 0,54 OHM
2 greičiui 0,8 OHM

Pranešimas buvo paverstas į straipsnį

Šį pranešimą redagavo Creator123: 2013 vasario 25 - 15:23

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0