Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Temperaturos daviklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2014 birželio 05 - 13:45

Kalba einasi apie peugeot 307 2.0hdi 66kw siemens sistema,Ar gali del variklio temperaturos daviklio masina trukcioti? ir kiek tu davikliu yra? Nes pasmane vazinejant automobiliukas nei kaista nei ka,visada temperatura normaliai stovi bet jei pastovi laisva pavara 10min birbenant tai pradeda kilt temperatura iki raudonos linijos skydeli,ventiliatorius viskas sudirba taciau taip vistiek neturi buti.O taip pat 2metus nerandu priezasties del ko masiniukas trukcioje prie nedideliu apsuku iki 2tuksanciu.Purkstukai turbina viskas tikrinta ir yra idealus
  • 0

#2 Rimvydas 607

Rimvydas 607
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 birželio 05 - 19:24

Kalba einasi apie peugeot 307 2.0hdi 66kw siemens sistema,Ar gali del variklio temperaturos daviklio masina trukcioti? ir kiek tu davikliu yra? Nes pasmane vazinejant automobiliukas nei kaista nei ka,visada temperatura normaliai stovi bet jei pastovi laisva pavara 10min birbenant tai pradeda kilt temperatura iki raudonos linijos skydeli,ventiliatorius viskas sudirba taciau taip vistiek neturi buti.O taip pat 2metus nerandu priezasties del ko masiniukas trukcioje prie nedideliu apsuku iki 2tuksanciu.Purkstukai turbina viskas tikrinta ir yra idealus

kad gali trukcioti del daviklio tai labai abejoju :) O del temperaturos staigaus suolio tai turetu but kaltas temp. daviklis ji naujas apie 40lt kainuoja psikeisk pamatysi padejo ar ne, jis desineje puseje variklio galvoj stovi labai lengvai keiciasi tik antifryzo nusipirk kai keisi nes isbegs biski :good: o trukcioti gali del EGR voztuvo.

Šį pranešimą redagavo Rimvydas 607: 2014 birželio 05 - 19:24

  • 0

#3 GTI

GTI
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406-1,8-16v LPG buvusi - dabar Citroen c8 -2,2-94Kw

Parašyta 2014 lapkričio 18 - 09:37

Sveiki, kad nekurti naujos temos - parašysiu čia. Kiek pas peugeot 807-2.2 hdi yra temperatūros daviklių ir kur jie randasi ? PVZ: pas peugeot 406-1.8 benzas yra 4 davikliai - melynas radiatoriuje, trys prie variklio - zalias siunčia rodmenis kompui , mėlynas siunčia rodmenis prietaisų skydeliui, rudas kondicionieriui.


  • 0

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2014 lapkričio 18 - 11:06

Sveiki, kad nekurti naujos temos - parašysiu čia. Kiek pas peugeot 807-2.2 hdi yra temperatūros daviklių ir kur jie randasi ? PVZ: pas peugeot 406-1.8 benzas yra 4 davikliai - melynas radiatoriuje, trys prie variklio - zalias siunčia rodmenis kompui , mėlynas siunčia rodmenis prietaisų skydeliui, rudas kondicionieriui.

 

Stovi vienas daviklis, virš pavarų dėžės, ten kur dvi storis šlangos nuo radiatoriaus prie variklio prisijungia


  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 dalg

dalg
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 42
  • Vieta:Lietuva, Ukmergė
  • Automobilis:peogeot 807 Hdi 2.2l

Parašyta 2014 gruodžio 13 - 13:31

Stovi vienas daviklis, virš pavarų dėžės, ten kur dvi storis šlangos nuo radiatoriaus prie variklio prisijungia

Sveikas kur tiksliau stovi tas temperaturos daviklis ? pas mane jau kaip 2 menesiai pradejo mirkcioti temperaturos ant ekrano rodiklis ir pradejo ji man sunkiai kurtis cia 807 gali buti kad del temperaturos daviklio problemos sistema nesupranta nepakaitino kuro ir sunkiai vedasi ? kokios gal zinai kainos temperaturos davilkio ar sunku ji pasikeisti ? 


  • 0

#6 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 13 - 13:56

Sveikas kur tiksliau stovi tas temperaturos daviklis ? pas mane jau kaip 2 menesiai pradejo mirkcioti temperaturos ant ekrano rodiklis ir pradejo ji man sunkiai kurtis cia 807 gali buti kad del temperaturos daviklio problemos sistema nesupranta nepakaitino kuro ir sunkiai vedasi ? kokios gal zinai kainos temperaturos davilkio ar sunku ji pasikeisti ? 

Kokią temperatūra rodo, kad mirkčioja?

Black ice warning užrašo nebuvo išmetę?


  • 0

#7 dalg

dalg
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 42
  • Vieta:Lietuva, Ukmergė
  • Automobilis:peogeot 807 Hdi 2.2l

Parašyta 2014 gruodžio 13 - 15:24

Kokią temperatūra rodo, kad mirkčioja?

Black ice warning užrašo nebuvo išmetę?

Buvo kazkoks uzrasas ispejamasis kad slidus keliais ar kazkas tokio masina nupiesta trikampije raudoname + man nebeveikia autonomke praita ziema veike puikiai o dabar ne galvoju ir dar sitas sudaro prie temperaturos daviklio ? 


Šį pranešimą redagavo dalg: 2014 gruodžio 13 - 15:29

  • 0

#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2014 gruodžio 16 - 15:24

Šiaip pakaitinimo žvakėm temperatūros daviklis stovi pačioje rėlėje ir tikrai temperatūros jokiuose ekranuose nerodo. Ekrane rodoma lauko temperatūra, daviklis stovi dešinės pusės veidrodėlyje, bet šis daviklis įtakos varikliui neturi.

Šiaip dėl nesikūrimo gali būti kaltos ne tik pakaitinimo sistemos dalys.


  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#9 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 gruodžio 16 - 19:58

Tu cia kazka ne taip susakei  ''temperatūros daviklis stovi pačioje rėlėje ''.Tikrai temperaturos daviklis pakaitinimo zvakem stovi ne releje.


  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2014 gruodžio 17 - 09:56

O kur?


  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2014 gruodžio 20 - 10:44

laukiau pataisymo is "profu" bet ziuriu tyla....Galvojau sakyt nesakyt,pasakysiu,na kad Darka ne autoelektikas normalu,jis mehanines dalies guru,na bet stebina kurie taip sakant "cipuoja" "diagnozuoja" ir   tyli neva HDI  stovi releje "kazkoks" daviklis reguliuojantis kaitinimo laika/trukme... esu ardes  HDI reles ir,remontaves,taigi NERA ten ne vieno komponento nei "termo- kontakto" ne "termo-varzos",ir, rele valdoma 2 laidais varikliniu ECU o Ecu butent nuo termodaviklio ima informacija ir reguliuoja visa tai

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2014 gruodžio 20 - 10:46

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#12 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 gruodžio 20 - 13:52

Na aš nei profas, nei guru, bet kad ne relėj daviklis, o variklis reguliuoja pagal aušalo ir (gal) įsiurbiamo oro temperatūrą kaitinimo trukmę, gana aišku :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#13 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2014 gruodžio 26 - 22:28

Kokią temperatūra rodo, kad mirkčioja?

Black ice warning užrašo nebuvo išmetę?

Pas mane ant p407 meta Black ice warning. Tai čia kaltas daviklis?


  • 0

#14 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 28 - 16:31

Pas mane ant p407 meta Black ice warning. Tai čia kaltas daviklis?

Kažin ką reikštų tas užrašas lietuvių kalba?


  • 0

#15 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2014 gruodžio 28 - 21:55

Kažin ką reikštų tas užrašas lietuvių kalba?

Aš suprantu kad ką reiškia, bet man visada meta. 


  • 0

#16 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 28 - 23:13

Aš suprantu kad ką reiškia, bet man visada meta. 

Temperatūrą realią rodo?

Ir ji būna nuo +3, kai pradeda rodyti?


  • 0

#17 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 gruodžio 29 - 00:11

Blyn nu negaliu... cia is tos pacios operos kai atvaziuoja i diagnostika su "Ice alert". Tipo bet man visada uzkurus pypsi ir meta ta uzrasa. Read the f... manual. Nepykit bet gooogle it before ask it.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#18 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 gruodžio 29 - 01:16

Ice warning arba Black Ice warning yra ne klaida, o įspėjimas, kad nors temperatūrą ir yra apie pliusą (nepamenu tiksliai skaičių, bet veikia ir laipsniai mirksi kažkur tarpe -3 +3, ), vesesnėse vietose, pvz daubose, ant kalvų arba ant viadukų, tiltų, kur košia vėjai, gali būti susidaręs ledas ir slidi kelio danga.

Kai temperatūra pasieks didesnį minusą, tarkim -5C ar pan, vairuotojui jau ir taip aišku, kad šalta ir gali būti slidu, tad šitas pranešimas išsijungia...

Vo taip paprastai ir aiškiai, dar kartą... :/


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#19 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 29 - 10:09

Blyn nu negaliu... cia is tos pacios operos kai atvaziuoja i diagnostika su "Ice alert". Tipo bet man visada uzkurus pypsi ir meta ta uzrasa. Read the f... manual. Nepykit bet gooogle it before ask it.

Užtai ir sakau, kad jei nesupranta, tegul išsiverčia ką reiškia tas užrašas.


  • 0

#20 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 gruodžio 29 - 10:29

Tai kokiu tik nebuna cirkininku, atvaziuoja skundziasi "Oi ta elektronika prancuzu pypsi pypsi ir neina nieko suprast ko ji is manes nori", o kad vaziuoja su subliuskusiom padangom ir tik su viena fara priekyje gale isvis nei gabaritai nei numeriu apsvietimas nedega. Kazin ko ji is manes nori... ;] krc ir net nebando verstis, nes tipo AI PRANCUZAS elektronika durnuoja, geriau buvo senau audzi kur pofig nei apie sviesas nei tai jog benzinas bega is kamino ir shaudo bet px nesiskusdavo masina vaziuodavo, ot geri laikai o cia triperiai PYPSI PYPSi. Va del ko as toks jautrus sia tema, nes jau uzbiesino kaimietiskas runkeliskas mastymas apie francu technika.


  • 1

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0