Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P607 sunkiai sukinejasi vairas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 12 - 19:59

Sveiki,automobilis P607, taigi tokia problema nutiko kad sunkiai pradejo sukinetis vairas, taip lyg strigdamas, tai sunkiai tai lengvai... Ir ta iskart pastebejau tik ivaziavus i bloga kelia link namu vaziuojant ten daug duobiu giliu zvyrkeliuke, masina lingavos ir iskart pastebejau ta dalyka. Buvau atsisukes vairo stiprintuvo skyscio bakeli, tai skyscio kaip priklauso tiek ir yra, svarus raudonas skystis.. Iskart kai pradejo sunkiai suktis, pirma mintis buvo kad vairo kolonelei batai (taip pat buvo su senesnia masina, ir jai skystis dingdavo) o cia skyscio norma... Nezinau, gal stiprintuvo siurbllys koks parejo saibom ar kokia kryzme issidroze (bet velgi jokiu garsu neskleidzia, nei dauzosi nei barska) tai kaip galvojat? Dekingas
Ai dar, aikstelej vazinejant vaira sukinejant tai vairas lengvas, kaip priklauso, o tik isvaziavus i gatve vel pradeda sunkiai suktis
  • 0

#2 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 sausio 12 - 20:03

O pas šituos nėra to vožtuvo kur pas 605 būdavo ir nuo greičio reguliuodavo vairo sunkumą.


  • 0

#3 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 12 - 23:56

Taigi, dar atsidares kapota paziurejau, kad sukinejant vaira biski juda sita detale kuri yra per viduri, cia jauciu yra itempejas dirzo ar ne?  3b63beed85adbe4b031e82e81e4c53ce91.JPG

 


Šį pranešimą redagavo bukmakeris: 2015 sausio 12 - 23:58

  • 0

#4 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 13 - 09:49

Zodziu siandien isedu ryte i masina, vairas vsio veikia kaip priklauso :D nezinau kas cia buvo susvaige... Kiek skaiciau, kazkoks elektroninis slegio reguliatorius vairo stiprintuvo stovi, gal sakau jis itakojo ta dalyka?
  • 0

#5 cinke

cinke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2015 sausio 14 - 17:32

Pas mane tas pats beveik, tik jis visad sunkus, nors is kolonke keiciau, bet vakar sedu i masinavaziuot ir ziuriu vairas lengviausias, bet tai truko tik minute ir teko susitaikyt su sunkoku vairu is naujo :)


  • 0

#6 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 14 - 17:58

Pas mane tas pats beveik, tik jis visad sunkus, nors is kolonke keiciau, bet vakar sedu i masinavaziuot ir ziuriu vairas lengviausias, bet tai truko tik minute ir teko susitaikyt su sunkoku vairu is naujo :)

Pas mane tai dabar iki siol viskas normaliai, sukinejas nei lengvai nei sunkiai, kaip po senovei :D neisivaizduoju kas tada buvo uzeje, jis man strigdamas sukinedavos, taip sunkiai gerokai, o paskui pralauzus ta sunkuma iskart lengvai (nu taip kaip kad stiprintuvas tai veiktu tai ne), ir isukus i posuki, vairo neatmesdavo.. Taigi pastaciau nakciai stovet, galvoju ryte iskart varau i servisa, bet  :pug:  issigando serviso ir per nakti pats sugebejo susiremontuot mistiskai :D :D


Šį pranešimą redagavo bukmakeris: 2015 sausio 14 - 18:00

  • 0

#7 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 19 - 19:21

Zodziu pasikartojo tas pats, tai beda buvo vairo kryzmeje, pakeista nauja

Šį pranešimą redagavo bukmakeris: 2015 sausio 19 - 19:28

  • 0

#8 Credelfin

Credelfin
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:607

Parašyta 2015 sausio 20 - 10:40

ir man tas pats sio metu,tai lengvai tai sunkiai,keiciau siurbli,galvojau del oro sistemoje taip gliučina,lig ora išleidžiu ir pagereja,po kurio laiko vel tas pats,šiandien jau niekas nepadejo.ir čia tu kaip tik rašai kad križme :-) gal ir man tas pats,dar vairas veda i dešine puse ypač kai šaltas variklis.ar buvo taip pas tave?

Šį pranešimą redagavo Credelfin: 2015 sausio 20 - 10:52

  • 0

#9 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 sausio 20 - 12:30

ir man tas pats sio metu,tai lengvai tai sunkiai,keiciau siurbli,galvojau del oro sistemoje taip gliučina,lig ora išleidžiu ir pagereja,po kurio laiko vel tas pats,šiandien jau niekas nepadejo.ir čia tu kaip tik rašai kad križme :-) gal ir man tas pats,dar vairas veda i dešine puse ypač kai šaltas variklis.ar buvo taip pas tave?


Ne pas mane taip nebuvo, bet isukus i posuki isvis vairas kaip kuolas ir jo net neatmesdavo, o kartais budavo gerai, pastebejau taip kad jei pravaziuoji per kokia duobe tuomet ir palikdavo vairas sunkesnis zymiai, siaip vietoj sukinejant kaip ir normaliai buvo, bet va islindus i gatve sunkiai sukdavos labai
  • 0

#10 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 sausio 20 - 14:23

Kryžmė strigimą. o ne sunkumą turėjo duot.


  • 0

#11 Credelfin

Credelfin
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:607

Parašyta 2015 vasario 19 - 09:13

pasitvirtino! kryžmė sutepiau ir problemos neliko. :)
  • 0

#12 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2015 vasario 24 - 17:44

Man irgi pradejo sunkiai suktis, toks jauciasi kaip strigimas ir visada sunkus labai vairas, (pasukti tik dviem rankomis eina), tai cia kryzme bus? Kaip ja sutepat per kur?


Meistrai vieni sako, kad vairo kolonele ziureti, kiti kryzme, kur tiesa taip ir neaisku, gal kas turit ka parekomenduoti?


  • 0

#13 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 vasario 28 - 17:55

Man irgi pradejo sunkiai suktis, toks jauciasi kaip strigimas ir visada sunkus labai vairas, (pasukti tik dviem rankomis eina), tai cia kryzme bus? Kaip ja sutepat per kur?


Meistrai vieni sako, kad vairo kolonele ziureti, kiti kryzme, kur tiesa taip ir neaisku, gal kas turit ka parekomenduoti?

Jei skystis tvarkoj vietoj, neputoja nedingsta ir t.t. tai cia kryzmej bus beda, isvis geriau keist i nauja, tie tepimai neilgam, kapeikas kainuoja


  • 0

#14 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2015 kovo 04 - 21:50

Tiesa snekat, pakeista nauja kryzme, bedos neliko.


  • 0

#15 cinke

cinke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2015 balandžio 06 - 19:16

Kiek kainuoja nauja krizme pakeist? Pas mane vairo sunkumas nera kaip sakot kad vos pasukat, siaip sunkokas, bet nera lengvas kaip turi but. 

kazkodel beda visa metu ant siurblio, nes kolonke nauja, o krizme esu papurskes su kazkuo, bet nepagerejo


  • 0

#16 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 balandžio 07 - 05:57

Su pakeitimu kazkas ~30eur gavos, tame tarpe.

Šį pranešimą redagavo bukmakeris: 2015 balandžio 07 - 05:59

  • 0

#17 MV900

MV900
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 135
  • Automobilis:Peugeot 607 2,2HDI 98kW '02

Parašyta 2015 balandžio 07 - 07:32

kur tos kryzmes ieskot ir uz kiek pinigu. Ziurejau autoaibes ir eolto e-shop tai nerodo..


  • 0

#18 Credelfin

Credelfin
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:607

Parašyta 2015 balandžio 13 - 14:36

išemus kryžmė su wd reik ja pavalyti,pasukiot,i dizeli galima imerkti taip pat gerai išvalo,sutepi po to ir kaip nauja. o už tos 30 eu viskio nupirksi :)
  • 0

#19 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 balandžio 13 - 14:54

išemus kryžmė su wd reik ja pavalyti,pasukiot,i dizeli galima imerkti taip pat gerai išvalo,sutepi po to ir kaip nauja. o už tos 30 eu viskio nupirksi :)

 

Jei uzsiede tai sutepimas nebepades..


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#20 Credelfin

Credelfin
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:607

Parašyta 2015 balandžio 13 - 15:42

jei..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0