Peršokti prie turinio


Nuotrauka

ilgosios lemputes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 sausio 20 - 20:49

Zodziu vis dabar tenka daugiau vazinet tamsiu paros metu, nakti ir mane nelabai tenkina ilgosios lempos halogenines stockines :D Siaip kazko vien tas 307 pezo ilguju apsvietimas nelabai ypatingas, apsviecia daugiau i sonu nei i toli. Lemputes tvarkoj, neseniai net pakeiciau i paprastas halogenines 55w, stiklai neapsinese, skaidrus. trumposios sviecia tvarkoj, neturiu priekaistu, bet vat ilgosios reiktu kad sviestu stipriau, nes tenka keliais vaziuot tokiais kur dar koks gyvunas ar dar kas is tolumos ar kas. Tai vat mastau kaip cia tokia dilema butu galima isprest... galingesniu pagal w nesinori, bus per kaitrios, ar neprades lydytis plastmase lempos nuo ilgesnio naudojimo. Liktu pirkt kokias ale osramo ar kokios ten kur su extra brightnesu ar dar kas, nu bet kad brangios tos lemputes, o jei nusprogs viena, tai vel plok... :D kazkaip pradedu mastyt apie xenonus kokius... jie lyg nelabai silumos spinduliuoja ir gali stipresnes lemputes idet kokios 3000k spalvos, kad normaliai matytusi ar kazka panasaus. Tik vat net nezinau ar man tai duotu naudos i toli sviest stipresnes lemputes. Gal kas meginot kokias geresnes nei stock lemputes i ilgasias det ant tokio pezo?


  • 0

#2 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2016 sausio 20 - 21:28

O ko osramu bijai? Nu brangus jie, bet jei ant ilgu tik naudosi tai tau jos daug ilgiau laikys- trumpos pastoviai zibinamos tai kokiem 10k km uztenka..Pas mane nightbreakeriai i priesrukines ideti (naudoju retai-labiau tamsiu paros metu)- jau koki 3 metai turbut..o tas yr apie 50k km..Zenonai ziebiasi kokias 2-3 sekundes kol ikaista (bent jau pas man toki buvo, tiksliau dar yra rusy), tai vaziuodamas gana intensyvaus eismo kely reikiamo efekto nelabai turesi..


  • 0

#3 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 sausio 20 - 22:35

Lemputės šiaip ar taip keičiamos poroj. Reikėjo apsipirkt kol prekybcentrį trečiadieniais 30 būdavo, gaunasi apie 14 už porą, trumpose apie 20-25 štukas laiko.


  • 0

#4 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2016 sausio 20 - 23:35

As irgi tuos nightbreaker'ius turejau rukinese, patiko kaip sviete. Ir toliau osrama pirksiu. Sumoki - ale i turi.
  • 0

#5 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2016 sausio 21 - 09:03

Osram silverstar po 5.30 ,berods, susidėjau į savo 605tą 4vnt.šviesu kaip diena
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#6 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2016 sausio 21 - 09:12

Ždž pirk bele +100 +60 +110 ir pnš kai rašo ant pakuotės tiek OSram tiek philips.. Aš susidėjau į trumpas +60 philipso tai daug fainiau važiuot naktį ;) O į tolimas irgi +60% kažkokias iš maximos man rodos ar kur, tai irgi geriau, tai tie nightbreakeriai ir pnš, išvis turėtų gerai šviest, tik man irgi buvo šiek tiek gaila tiek mokėt ;)


  • 0
Nuotrauka

#7 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2016 sausio 21 - 09:39

Nihtbteakeriai gerai sviecia. Db i 307 sudejau +30% irgi gerai sviechia ;) nesiskundzhiu :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#8 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 21 - 09:47

Kokia patirtis su Boch? Blue ar zenon silver?


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#9 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 sausio 21 - 19:08

nu vat jei tikrai skirtumas jauciasi ten tu osramu ar kitu kur + kazkiek procentu, tai tada reiks gal paimt kai bus maximoj ispardavimai...  siaip varineju su DRL diena, o kai jau sviesos daviklis suveikia ijungia trumpasias, tada gal visai ir apsimoketu imt tuos nightbrakerius ar dar kokius kurie stipriau sviestu ir i trumpasias... 


  • 0

#10 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 22 - 00:40

Nežinau ar žinot, bet žmonės su samadielkinais DRLais ar neveikiančiais šviesos davikliais ar dar ten kuo, truputį užknisa. Naktį per rūką mieste pjauni, o jo galinių lempų nėra, numerio irgi nėra. Prieky šviečia ten kažkas, bet kai gatvės žibintai taip pat šviečia, tai iš toli ir nesimato. Jau porą kart tokiem vos į šikną neįpyliau :)

 

Skorpionai, nepirk tu Maximoj tų lempučių. Pas kokoną ar plikį užklausk ir sužinosi, kad pas juos kasdien kainos yra mažesnės, negu toj superstoj maximoj per akcijas. Dar maximoj tepalus pradėk pirkt, tai irgi sužinosi, kad maximoj su 40proc akcija visvien brangiau.

Čia ne reklama, bet va šitas produktas išbandytas, iš ekonominės klasės labai neblogai šviečia, o kainuoja pigiau, negu maximoj paprastos nepliusinės.

http://autoplikis.lt...e58520mpud2-50-

 

Vis dėl to, aš tas pliusines lemputes dedu tik senoms mašinoms, pas kurias pablukę žibintai ir pas kurias aplamai optika būdavo ganėtinai apgailėtina, lyginant su šiuolaikinių automobilių optika. Tiesiog kai pjauni su beveik 30 metų senumo trantu per siaurus vingiuotus nepažįstamus kelius kelias savaites laiko, ir 2/3 kilometražo būtent naktimis, nes dieną galima kažką kito veikti, ne vairuoti, tai pasijaučia senos kartos varganai šviečiančios optikos įtaka. Automobiliai po 2000tųjų metų turi daug efektyvesnius žibintus ir paprastai jei jau nešviečia, tai būna arba pigi kinietiška lemputė, arba kreivai įstatyta, arba sulaužytas arba nureguliuotas žibintas. Persėdau dabar iš ZX 92trų į C5 03čių, visiškai skirtumas tarp apšvietimo nerealus, nors žibintuose kolkas dar seno savininko paliktos pigios lemputės. Nors ZXas buvo su tikrai maža rida ir po avarijos sudužus farų stiklams matyti, kad refletoriai tikrai puikios būklės buvo. H7 lemputės, ypač pas prancūzus, laiko tikrai apgailėtinai trumpai, tai pastoviai degint ir keist lemputes, kurios vienos kaina 10 eurų, kažkaip geriau keist standartinius osramus po 3 eurus, ir dar dvigubai rečiau, nei tų pliusinių. O šviečia ir tos puikutėliai.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2016 sausio 22 - 00:41

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#11 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 sausio 22 - 06:30

Na drl pas mane sudeti normalus, sviecia ryskiai. Auto daviklis suveikia irgi gerai, ar rukas ar kas nors truputi ir isijungia trumposios:) tad tikrai esu pastebimas kai suprasteja matomumas.
Nu o vat su lemputem tai reiks gal kokono tada uzklaust, nes nelabai isivaizduoju kokia ten kaina eina tu osramu sakykim nightbreakeriu ar dar kazkokiu. Gal reiks visai pabandymui pasiimt tas is autoplikio. Del ryskumo trumposioms neturii priekaistu ir paprastiem osramam, tik vat ilgosios pliekia ne i toli o daugiau i sonus, vat del to ir ziurau stipresniu i ilgasias.
  • 0

#12 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2016 sausio 22 - 06:47

H7 naitbrykeriai pas kokona 19.

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2016 sausio 22 - 06:48

  • 0

#13 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2016 sausio 22 - 09:32

Na drl pas mane sudeti normalus, sviecia ryskiai. Auto daviklis suveikia irgi gerai, ar rukas ar kas nors truputi ir isijungia trumposios:) tad tikrai esu pastebimas kai suprasteja matomumas.
Nu o vat su lemputem tai reiks gal kokono tada uzklaust, nes nelabai isivaizduoju kokia ten kaina eina tu osramu sakykim nightbreakeriu ar dar kazkokiu. Gal reiks visai pabandymui pasiimt tas is autoplikio. Del ryskumo trumposioms neturii priekaistu ir paprastiem osramam, tik vat ilgosios pliekia ne i toli o daugiau i sonus, vat del to ir ziurau stipresniu i ilgasias.

Kad nebūtų zadaplo dėsnis, nusiperki brangias, akd ir +130% Philipso ir bam šviečia dar stipriau 5 6ous, o ne į tolį.. :D


  • 0
Nuotrauka

#14 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 sausio 22 - 11:14

Su paprastais osram, naktį autostradoj net mąsčiau sustoti ir pažiūrėt kas lempom atsitiko, poto susikėliau į maximum aukštį, tai kažkiek pagerėjo, kol nenusprogo buvau nightbraker`ius susidėjęs, tai skirtumas buvo akivaizdus (reikia pagalvoti vėl apie  nigthbraker`ius, bet tada DLR dėtis, kad bereikalo nedegtų), bet patį užknisa tie DLR`ečikai, kad galiniai gabaritai nedega. Tai nieko nekeisiu, esu prisipirkęs bloką H7 paprastų Osram`ų po 8lt ir laiko normaliai ir negaila jei ir perdega :) Vienintelė išeitis važinėt tik su gabaritais, dieninių nejungti, kol nereikia.

 

Scorpy - nightbraker`iai per visur prideda šviesos ir į šonus ir į priekį, net negalima lygint su paprastais, nes skirtumas kaip diena ir naktis.


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2016 sausio 22 - 11:17

  • 0

#15 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2016 sausio 22 - 12:00

As visalaik su nb vazinejau kol pries kelis men. vakare perdege abi trumpu lemputes.susidejau "zvakes" po eura nu vaziuot galima- kai ilgesnes keliones tamsoj tik porasyk savaitej. gazdino nb kaina- krautuvej ir internete apie 27 eur. Gerai ka yr kokonas.(cia ne reklama) ;)
  • 0

#16 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 sausio 22 - 12:04

O kas tas nb?


  • 0

#17 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 sausio 22 - 12:06

O kas tas nb?

 

Nightbraker


  • 0

#18 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 22 - 12:07

Na drl pas mane sudeti normalus, sviecia ryskiai. Auto daviklis suveikia irgi gerai, ar rukas ar kas nors truputi ir isijungia trumposios:) tad tikrai esu pastebimas kai suprasteja matomumas.
Nu o vat su lemputem tai reiks gal kokono tada uzklaust, nes nelabai isivaizduoju kokia ten kaina eina tu osramu sakykim nightbreakeriu ar dar kazkokiu. Gal reiks visai pabandymui pasiimt tas is autoplikio. Del ryskumo trumposioms neturii priekaistu ir paprastiem osramam, tik vat ilgosios pliekia ne i toli o daugiau i sonus, vat del to ir ziurau stipresniu i ilgasias.

Tu dėl to švietimo į šonus pirma pažiūrėk, ar lemputės normaliai įstatytos, nes aš kai tik nupirkau šitą mašiną, man trumpos visai nešvietė, tiesiai į žemę 1m prieš mašiną. Tai radau vieną lemputę besimėtančią lempoj išvis nepritvirtintą, o kitą įklijuotą kažkokiais klijais. Dolbanai stambiarankiai patys matyt bandė keisti lemputes ten, kur nesugeba, tai ir vielutes fiksacines pametė, ir pridirbo. Sustačiau lemputes į vietas, vieną vielutę iš lempo magnetu išžvejojau, kitą pagal anos pavyzdį padariau ir dabar viskas liuks.

Tiesiog jei ilgų lemputė H7, tai labai dažnas atgrubnagis nesugeba jos tiesiai įstatyt, tuomet stovi skersai ir šviečia belekur - Dievui į langus, tiesiai į žemę arba kaip pas tave - žvairai :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#19 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 sausio 22 - 13:56

Paklausyk tado, ne vienas 307 atvaziaves pas mane kai lemputes blogai istatytos, na o jei viskas OK, neisgelbes jokie naighbreikeriai ir pan...

 

TIK TAI PAGELBES:

 

peugeot-307-563223_69309137.jpg

 

peugeot-307-553856_96405497.jpg

 

Nes pas 307 siaip normaliai sviecia tos ilgos, taciau tikrai pas kitus modelius ar reflektorius didesnis ar kas, bet jauciasi ant 307 ilguju truputi truksta. Bet jokiu budu nesakau jog blogai.

 

Tik dabar man iskilo klausimas, ar galima tokias LT naudot?


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2016 sausio 22 - 13:59

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#20 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 sausio 22 - 14:12

Laimonai, patikėk nb žiauriai geras dalykas ir skirtumas yra akivaizdus lyginant su paprastom.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0