Peršokti prie turinio


reklama dujininkam


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:09

Vakar buvau palikes savo liutuka dujininkam, kad sutvarkytu visas nesamones kurias pridare Jurgeliai-meistreliai kur dejo man aparatura. Tai palikes masina 7.30 ja pasiemiau tik 21.30 :blink: ispradziu pagalvojau, kad blogai telefona uzrasiau, bet nuvaziaves pamaciau ant kiek biciukai kruopsciai viska daro. Tos kontoros sefas pats turi 2 405 peugeotus ir pamates maniskiui ant siknos lipala susidomejo musu klubu. Kas svarbiausia, kad nespjauna i peugeotu puse. Siulau nuvaziuoti valdziai ir pakalbeti del nuolaidu, bo virukai dirba tikrai gerai. Servizas randasi Zirniu g. 10, tel.: 869822916. Jei kam kils klausimu skambinkit pakonsultuos del irangos sutrikimu. Va taip ;]
  • 0

#2 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:23

seip bishki OT, bet kazhkada kazhkur machiau/girdejau fraze - "peugeto varikliai tiesiog sukurti dirbti su dujomis"... ;)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:28

seip bishki OT, bet kazhkada kazhkur machiau/girdejau fraze - "peugeto varikliai tiesiog sukurti dirbti su dujomis"... ;)

IRGI OT : O aš kažkur girdėjau, kad jei variklis yr sukonstruotas benzinui, tai jis ir dirba geriausiai su benzinu... :ph34r:
  • 0

#4 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:33

2 Mamutas> neapietai topikas, :angry: su kuo geriau dirba
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:41

2 Mamutas> neapietai topikas, :angry: su kuo geriau dirba

Nu soriz - čia Gidzia pradėjo OTinti... :P
  • 0

#6 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:42

:D :D jum atleista OTintojai ;)
  • 0

#7 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 birželio 19 - 15:47

Kuri Zirniu g-ve - Vilniuj ar Kaune ??? :unsure:
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#8 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 birželio 19 - 16:21

2 Mamutas> neapietai topikas, :angry:  su kuo geriau dirba

Nu soriz - čia Gidzia pradėjo OTinti... :P

o tau butinai reikejo acakyt, ania :P :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#9 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 16:25

na man vienas meistras irgi pasake, kad ne mano pugui LPG, bet pats dabar ja man sutvarke ir vaziuoju be problemu, na sutvarkymas buvo nebrangus tik 70 litu, padare kas buvo imanoma, na tik papildomai zvakes pirkau, kuri viena 16 litu kainuoja(tipo skirtos butent kur variklis varomas su dujomis) :rolleyes: ir viskas PATENKINTAS :beer:
  • 0

#10 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 19 - 16:40

cia veiksmas VILNIUJE :rolleyes: sorry , kad iskart neparasiau
  • 0

#11 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 birželio 19 - 22:00

apie zirniu gatve ir as girdejau kad dirba neblogai ir nebrangiai
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#12 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 birželio 20 - 08:00

pas mane pasidarė problemos, ant dujų viskas normaliai, bet su benzu apsukos pamažu krenta kol visai užgęsta, o važiuojant trauka gera, bet važiuojant lėtai šiek tiek trukčioja. tai va teks važiuoti paremontuoti. Kažkada buvo išsivysčiusi tema, kad šiek tiek reikia pavažiuoti su benzu, meistriukas yra man sakęs vienam pilnam balionui reikia apie 10 km pralėkt ant benzo, tada prasivalo visi purkštukai, o aš to nedariau, tai gal dėl to pradėjo grybą pjauti <_<
  • 0

#13 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 20 - 08:17

Nežinau kaip visi kas važinėja su dujomis daro , bet aš užkuriu savo pugą nat benzo , o po to automatika išjungia benza ijungia dujas . Tokiu atveju aš manau , kad su benzu pravažiuoti tuos 10 km nebūtina.
  • 0

#14 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 20 - 09:50

pas mane pasidarė problemos, ant dujų viskas normaliai, bet su benzu apsukos pamažu krenta kol visai užgęsta, o važiuojant trauka gera, bet važiuojant lėtai šiek tiek trukčioja.
tai va teks važiuoti paremontuoti.
Kažkada buvo išsivysčiusi tema, kad šiek tiek reikia pavažiuoti su benzu, meistriukas yra man sakęs vienam pilnam balionui reikia apie 10 km pralėkt ant benzo, tada prasivalo visi purkštukai, o aš to nedariau, tai gal dėl to pradėjo grybą pjauti <_<

pas mane irgi kazkas panasaus buvo, tai meistras tik pasake, kad papildomai oro traukia todel ir trukcioja ir nedirba ant benzo, tai jis man pakeite kai kurias slangas ir visos problemos dingo, na ir zinoma dar oro sklende tiesino, nes po duju saudimo ji buvo sulankstyta.
Na as irgi uzvedu visa laika ant benzo ir palaukiu kol truputi padirba tik tada per jungiu ant duju, sako to pakanka, kad purkstukai prasivalytu.
  • 0

#15 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 birželio 20 - 11:58

sklende neturetu buti sulankstyta nes dar nešovė, bet jaučiu jei kuo greičiau netvarkysiu tai sulauksiu sprogimo, :D tik bijau kad kapotas priekinio lango neišdaužtu :lol: tai ir leksiu ryt tavrkyt kol taip neatsitiko, o kuriu aš irgi ant benzo o pergazavus automatiškai persijungia ;)
  • 0

#16 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 birželio 20 - 15:09

papildomai oro traukia todel ir trukcioja ir nedirba ant benzo

tai radau kur traukia, buvo nusimovus šlangutė ir pertrūkusi, liktai ateina į vadinamą "apgaviką", gal ir klystu bet man taip atrodo, tai dabar geriau dirba :rolleyes: , reiks kažkokią minkštesnę užmaut nes vistiek dar oro gauna
tai dėkavoju Zygimantui už informacija :beer:
  • 0

#17 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 20 - 16:03

papildomai oro traukia todel ir trukcioja ir nedirba ant benzo

tai radau kur traukia, buvo nusimovus šlangutė ir pertrūkusi, liktai ateina į vadinamą "apgaviką", gal ir klystu bet man taip atrodo, tai dabar geriau dirba :rolleyes: , reiks kažkokią minkštesnę užmaut nes vistiek dar oro gauna
tai dėkavoju Zygimantui už informacija :beer:

ner uz, ka tik padetu :rolleyes: :beer:
  • 0

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 birželio 24 - 17:46

Na paskaiciau, o kas :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 25 - 07:30

Aš irgi paskaičiau ir pagalvojau: kažkada kauno rajonas - namas, vienas žmogus... prėjęs savaitgalis Renault Laguna - trys žmonės, prieš porą savaičių kažkoks Ford - vėl vienas... Hmmm... Lietuviai tampa kamikadzėm :wacko: :blink:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#20 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 25 - 13:23

O as parduodu savo dujas :D :D , kazkas kitas lix kamikadze :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0