Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Susitikimai Klaipėdoje!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3308

#2641 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 18 - 21:59

Aga :) mes ne Kaun.....i :) :blush:

nu ir ka? :hmm:
  • 0
Roots to roots

#2642 Arvydas5666

Arvydas5666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 birželio 18 - 22:16

Ech.. o tas jaunatviškas maximalizmas bylojo:



Ne viskas taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio...



:pug:

ir butina is karto uzstumti sakete nedarysite neeiliniu metu . ir beto sugalvojtote cia greitai. as jau isvares buvau. jai buciau buves klp nebutu cia problemu. oficialiame busiu tikrai nes nieko ta diena neplanosiu. jai ka kas pasake ir padare kitaip toj reikia uzsipulti. cia dar kazkas rase atvazioti rekia daug litu tureti vaznes simtus km del meeto. jai klaipedoje buni galiu ir atideti ka nors bet ne tiek km atlekti

Kam tada ka nors zadeti jei negali teseti? :hmm: viena kart prisikalbejai tai dabar ir turi
  • 0
Krepsinis ne sexas abiem negali buti malonu

#2643 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 birželio 18 - 22:30

atsiprasau bet cia nevaryk ant musu visokio intelekto ir geros bendravimo atmosferos jei ne karto nebuvai.....pirma atidziau persiskaityk ir uzduok klausimus aiskia forma <_< (pasiraso Irma ;) )

Irma reginkis greiciau pabendrausim :D Beje esi man skoloj padekliuka kur per tave Temide supleshe :)
  • 0

#2644 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 birželio 18 - 22:35

Ech.. o tas jaunatviškas maximalizmas bylojo:



Ne viskas taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio...



:pug:

ir butina is karto uzstumti sakete nedarysite neeiliniu metu . ir beto sugalvojtote cia greitai. as jau isvares buvau. jai buciau buves klp nebutu cia problemu. oficialiame busiu tikrai nes nieko ta diena neplanosiu. jai ka kas pasake ir padare kitaip toj reikia uzsipulti. cia dar kazkas rase atvazioti rekia daug litu tureti vaznes simtus km del meeto. jai klaipedoje buni galiu ir atideti ka nors bet ne tiek km atlekti

Aga nurimk, giliai ikvepk ir viskas bus ok :D Beje niekas ant nieka nestumia nebent patraukia per danti, bet tai nieko jei zmones supranta jei ne tai lai jie eina na (sakau nuo saves ir nuoshirdziai ;) )
  • 0

#2645 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2009 birželio 18 - 22:57

as viska suprantu bet zinai kiek viena karta ka nors pasakius toj uzsipuola kiek galima. jai draugiskai tai draugiskai gyventi. kam butinai uzsipulti. jai dingcia kur tai galima pilti as parasiau kad negalesiu buti parasiau priezasti ne vistiek reikia prikaisioti
  • 0

#2646 Svečias_Vasiokas_*

Svečias_Vasiokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 01:46

Sveiki. Lankausi pas jus forumose jau gana ilga laika ir jau daug kartu buvau gaves naudingos informacijos. Ir uz tai esu dekingas. Bet labai jau smalsu pasidare kai perskaiciau paskutinias jusu atsilepimus ir norieciau pasitikslinti pora daliku: Visu pirma jums kaip sakoma "nehuj delat? kad varot vienas ant kito? ir negalite normalei su zmonem susisneketi? O antra gal kas is jusu turi problemu su zmoniu rasem? Jai taip tai reikies sneketi rimtai. O seip daugelis jusu jau geram amziuje ir turite gero proto, taigi kodel gi jums nekontralioti visokiu lietuvaiciu malaciu bazara. Taigi mano pagrindine mintis tokia, nepraraskit savo kaip ten kazkos/kazkokia pasake draugiskos berods atmosferos, o ne varikite vienas ant kito kaip mazamecia. Kitaip nesusisnekesit, pasidalinkit vertinga informacija vienas su kitu, parasikit kaka apie save, savo masina (cia tik pvz) o jai neturite ko protingo pasakiti tai ir nevarikit per klaviatura rasidami beleka tik kad jusu laisku skaicius ar asmeninis pasididziavimas pakiltu. Nes cia kiekvienas is jusu "kietas". Mano vardas Vasiokas aas is Palangos ir zadu prie jusu greit prisideti kai kelsiuos i Klaipeda. Jai kam kas nepatiko ar kilo klausimu, drasei rasikik. Ir is karto atsiprasau Lietuvoi leidziu mazai laiko todel zinau blogai gramatika. Ir prie visko dar esu rusas todel be lievu prikolu ir namioku. Su visa pagarba... jau zinote kas B) Peugeot ir tik peugeot :beer: :pug:
  • 0

#2647 Svečias_Vasiokas_*

Svečias_Vasiokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 02:08

Pamirsau pamineti kad importuoju masinas i Lietuva, Latvija is Anglijos, Vokietijos, Prancuzijos, Rusijos. Gal kam reikes ka patarti ar pan.
  • 0

#2648 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2009 birželio 19 - 02:23

Sveiki.

Lankausi pas jus forumose jau gana ilga laika ir jau daug kartu buvau gaves naudingos informacijos. Ir uz tai esu dekingas.
Bet labai jau smalsu pasidare kai perskaiciau paskutinias jusu atsilepimus ir norieciau pasitikslinti pora daliku:
Visu pirma jums kaip sakoma "nehuj delat? kad varot vienas ant kito? ir negalite normalei su zmonem susisneketi?
O antra gal kas is jusu turi problemu su zmoniu rasem? Jai taip tai reikies sneketi rimtai. O seip daugelis jusu jau geram amziuje ir turite gero proto, taigi kodel gi jums nekontralioti visokiu lietuvaiciu malaciu bazara.

Taigi mano pagrindine mintis tokia, nepraraskit savo kaip ten kazkos/kazkokia pasake draugiskos berods atmosferos, o ne varikite vienas ant kito kaip mazamecia. Kitaip nesusisnekesit, pasidalinkit vertinga informacija vienas su kitu, parasikit kaka apie save, savo masina (cia tik pvz) o jai neturite ko protingo pasakiti tai ir nevarikit per klaviatura rasidami beleka tik kad jusu laisku skaicius ar asmeninis pasididziavimas pakiltu. Nes cia kiekvienas is jusu "kietas".

Mano vardas Vasiokas aas is Palangos ir zadu prie jusu greit prisideti kai kelsiuos i Klaipeda. Jai kam kas nepatiko ar kilo klausimu, drasei rasikik. Ir is karto atsiprasau Lietuvoi leidziu mazai laiko todel zinau blogai gramatika. Ir prie visko dar esu rusas todel be lievu prikolu ir namioku.
Su visa pagarba... jau zinote kas B)


Peugeot ir tik peugeot :beer: :pug:

gerai parasyta saunuolis ;) :beer: :beer:
  • 0

#2649 Svečias_Alex'as_*

Svečias_Alex'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 02:42

Sveiki.

Lankausi pas jus forumose jau gana ilga laika ir jau daug kartu buvau gaves naudingos informacijos. Ir uz tai esu dekingas.
Bet labai jau smalsu pasidare kai perskaiciau paskutinias jusu atsilepimus ir norieciau pasitikslinti pora daliku:
Visu pirma jums kaip sakoma "nehuj delat? kad varot vienas ant kito? ir negalite normalei su zmonem susisneketi?
O antra gal kas is jusu turi problemu su zmoniu rasem? Jai taip tai reikies sneketi rimtai. O seip daugelis jusu jau geram amziuje ir turite gero proto, taigi kodel gi jums nekontralioti visokiu lietuvaiciu malaciu bazara.

Taigi mano pagrindine mintis tokia, nepraraskit savo kaip ten kazkos/kazkokia pasake draugiskos berods atmosferos, o ne varikite vienas ant kito kaip mazamecia. Kitaip nesusisnekesit, pasidalinkit vertinga informacija vienas su kitu, parasikit kaka apie save, savo masina (cia tik pvz) o jai neturite ko protingo pasakiti tai ir nevarikit per klaviatura rasidami beleka tik kad jusu laisku skaicius ar asmeninis pasididziavimas pakiltu. Nes cia kiekvienas is jusu "kietas".

Mano vardas Vasiokas aas is Palangos ir zadu prie jusu greit prisideti kai kelsiuos i Klaipeda. Jai kam kas nepatiko ar kilo klausimu, drasei rasikik. Ir is karto atsiprasau Lietuvoi leidziu mazai laiko todel zinau blogai gramatika. Ir prie visko dar esu rusas todel be lievu prikolu ir namioku.
Su visa pagarba... jau zinote kas B)


Peugeot ir tik peugeot :beer: :pug:

:) Gerai tu cia Vaska. Kazkiek net dekingas tau. Gal susiprotes kazkiek zmogeliukai kaikurie. Statau alu :beer: :)




PS, ieskau Peugeot 406 coupe geros bukles, kaip sakant neuzvazineta. Jai ka turi duok zinoti

Za tebia pacan :beer: :pug:
  • 0

#2650 Svečias_Vasiokas_*

Svečias_Vasiokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 02:58

Be problemu seni :D buna jug zmoniu, netobulas pasaulis. Jo dabar turiu 2 pugus bet dauzti, gerus pardaviau. Greitai uzvesiu dar. Pala. tu kartais ne tas pats Aleksas is naujuju rajonu? Berods isprotejas sportininkas ant pezo? :lol:
  • 0

#2651 Svečias_Alex'as_*

Svečias_Alex'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 03:07

haha tas pats o tiksliau gimnastas :) jau sisigaudziau kas busi. senokai nesimatem. matau jau biznesa suki po biski. gausim praleisti po pora alaus kokia diena.. o del Pugu, ant kiek ten jau sudauziti jie? ar tu tiesiog man blogu net nezadi siuliti? :)
  • 0

#2652 Svečias_Alex'as_*

Svečias_Alex'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 03:13

Be to gal tu ar kas kitas zinai kur galima Klp gauti lipduku ant masinos uz normalia kaina. Nu zinai ten su prikolais ar seip vinilus kokius, gal su pugo logotipais? :)
  • 0

#2653 Svečias_Vasiokas_*

Svečias_Vasiokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 03:25

Patikiek jai bus geras, skaitik kad jis tavo. Del lipduku tai nzn, autoaibei yra paprastu, bet kad tokiu rimtesniu tai dabar negaliu pasakiti. :huh: Gal kas is forumeciu normaliu zino, arba didzia burniu :D Nestumkit ir duokit informacija. Jai ka rasiu numesiu ant e-mailo arba susirasisim. Rasik, as miego varau. Derzis druzban ;] :beer: :pug:
  • 0

#2654 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 19 - 07:02

Derzis druzban ;] :beer: :pug:

o cia tai bazaras - respectas! :D :beer: :pug:
P.S. Kai Klaipedos vadui reiks auto naujo zinos kur kreiptis (jau net ir pavydziu) ^_^
  • 0
Roots to roots

#2655 Svečias_Irmux_*

Svečias_Irmux_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 09:06

Irma reginkis greiciau pabendrausim :D Beje esi man skoloj padekliuka kur per tave Temide supleshe :)

jau ASH cia B) special for you pagaminsiu padekliuka ranku darbo :lol: kieta toki kad nieko jam nenutiktu,jei tik laiko rasiu iki kito meeto :beer:
  • 0

#2656 Svečias_Alex'as_*

Svečias_Alex'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 09:39

Patikiek jai bus geras, skaitik kad jis tavo. Del lipduku tai nzn, autoaibei yra paprastu, bet kad tokiu rimtesniu tai dabar negaliu pasakiti.  :huh:
Gal kas is forumeciu normaliu zino, arba didzia burniu  :D  Nestumkit ir duokit informacija.

Jai ka rasiu numesiu ant e-mailo arba susirasisim.

Rasik, as miego varau. Derzis druzban ;]  :beer:  :pug:

Smewnoj ti cel :D krc davaj iki susimatimo ir ziurek Puga man. Kad butu kaip mylima mergicka, be kaprizu ir panasei :)~ :wub: :beer:

Want to save the world from global warming? Buy a Pug. :pug:

Šį pranešimą redagavo Alex'as: 2009 birželio 19 - 09:40

  • 0

#2657 temide

temide
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 birželio 19 - 10:26

jau ASH cia B) special for you pagaminsiu padekliuka ranku darbo :lol: kieta toki kad nieko jam nenutiktu,jei tik laiko rasiu iki kito meeto :beer:

saunuole Irmux :beer: ej as nesuplesiau to padekliuko :blush:
as tiesiog padalinau po lygiai :beer:
  • 0
Sėkmės deivė Fortūna šypsosi tiems, kurių nepastebi teisingumo deivė Temidė...

#2658 Svečias_Irmux_*

Svečias_Irmux_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 19 - 10:45

saunuole Irmux :beer: ej as nesuplesiau to padekliuko :blush:
as tiesiog padalinau po lygiai :beer:

Taciau padekliukas liko toks mazas nes per puse padalinai.....bet mes su wycka_uno visvien nepasidalyjom :lol:
  • 0

#2659 temide

temide
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 birželio 19 - 10:48

Taciau padekliukas liko toks mazas nes per puse padalinai.....bet mes su wycka_uno visvien nepasidalyjom :lol:

oj tie vyrai :lol: tai vienam padekliukas,
tai kitam "salmas" valgyti trukdo :beer:
  • 0
Sėkmės deivė Fortūna šypsosi tiems, kurių nepastebi teisingumo deivė Temidė...

#2660 djtomukas

djtomukas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 26
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2009 birželio 19 - 11:44

Laba diena, va jau su ne pirmu Peugeot vazineju ir vis neprisiruosdavau uzsiregistruoti cia pas jumis i sita kluba... Visgi isauso si diena ir priverciau save tai padaryti, manau priimsit i savo (matau nemaza) buri. Pakviesit kur sudalyvaut... ;) :mellow:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0