Peršokti prie turinio


406 AUTOMATO mirtis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 00:08

Artėja mirtis :ph34r: gal kas gali padėti patarti. Pasiskaičiau forume apie jūsų bėdas su automatais (labai įdomi istorija su 2step) dabar noriu ir saviške pasidalinti. Pas mane 98 m 406 automatas -AL4. Prasisėjo viskas nuo to kad važiuojant užsidegdavo S ir * lemputės, užgesindavau, užvesdavau ir daugiau nebepasikartodavo tą dieną. Iš karto nuvažiavau į Žibintą, pažiūrėjo, ištrynė vožtuvėlių klaidas ir pasakė, kad remontais neužsiima, sako gal nepasikartos. Nė velnio kitą dieną tas pats :ph34r: . Nuvažiavau į CP. Vėl ištrynė tas pačias klaidas, sako gal vožtuvėliai- remontas apie 800 Lt. ir jokių garantijų, arba visos dėžės perrinkimas, remontas minimum apie 1500 Lt. Sako važinėk kol neatsibos - užgesint- užvest. Bet kuo toliau tuo blogiau :ph34r: :ph34r: :ph34r: užgesini bet nepadeda ir vėl užsidega tos lemputės-tipo avarinis rėžimas (mašina buka, nesijungia 4 bėgis). Tik kai gerai įkaista tos lemputės nebeužsideginėja. Sukasi galvoj įvairios mintys gal kas keitėsi iš tikrųjų iš automato į mechaniką, ar gal kas žino gerus automatų meistrus Vilniuj ar netoli jo, gelbėkit :o :o :o
  • 0

#2 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 sausio 25 - 01:14

tepalus keitei?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#3 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 11:04

As varau i Zibinta pirmadieni profilaktinei diagnostikai + tepalo pakeitimui (daliniam). "Pasiskaitysiu" klaidas, nes irgi kartais abi lemputes uzsidega, bet dazniausiai tada, kai kali kita padeti (tarkim is D i R) ne iki galo sustojes (taip NEGALIMA :blush: ). Zinau, kad Zibintas remontu neuzsiima. Mano biciuliai turi gera "automatininka", tai priklausomai nuo klaidu, ziuresiu ka daryt, galesiu pranest, nes dabar koordinaciu neturiu. Bet tepala/filtra pasikeist vertetu. 2 Acidal - beje tavo rekomenduoti tepalistai shauni chebra, bet ... kaip pakeist tepala/filtra taip ir nerado :)

Šį pranešimą redagavo Aidas: 2006 sausio 25 - 11:08

  • 0

#4 Svečias_reanimator_*

Svečias_reanimator_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 11:23

girdejau info (is citroenu, bet kaip suprantu tinka ir pugam), kad prancuzu automatai s...! citroensikai keikiasi, del pugu nezinau, bet man atrodo tas pats!mano adines autmatas kaip ir neblogas, sesers meganes iki siol tfu-tfu-tfu! patarimas: nevaryk tvarkyti automato i siaures miesteli (netoli emsi degalines)-brakodelai!!! (jau patikrinta ir ne viena karta!)
  • 0

#5 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 11:24

girdejau info (is citroenu, bet kaip suprantu tinka ir pugam), kad prancuzu automatai s...! citroensikai keikiasi, del pugu nezinau, bet man atrodo tas pats!mano adines autmatas kaip ir neblogas, sesers meganes iki siol tfu-tfu-tfu! patarimas: nevaryk tvarkyti automato i siaures miesteli (netoli emsi degalines)-brakodelai!!! (jau patikrinta ir ne viena karta!)

Nezinau kaip ten sutais "prancuzu" automatais, bet jei neklystu, jie siaip vokiski :)
  • 0

#6 Svečias_reanimator_*

Svečias_reanimator_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 11:32

gali buti! nejau prancuzai savu negamina? renault'e kiek zinau prancuzas, gal ir klystu! :mellow:
  • 0

#7 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2006 sausio 25 - 12:57

gali buti! nejau prancuzai savu negamina? renault'e kiek zinau prancuzas, gal ir klystu! :mellow:

Esi teisus, Renault gamina savo APD, o PSA automobiliuose montuojamos vokiškos ZF automatinės pavarų dėžės
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#8 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 sausio 25 - 13:18

gali buti! nejau prancuzai savu negamina? renault'e kiek zinau prancuzas, gal ir klystu! :mellow:

Kitakart gal pagalvosi pries rasydamas ka nors panasaus? :rolleyes:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#9 Svečias_reanimator_*

Svečias_reanimator_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 13:22

Kitakart gal pagalvosi pries rasydamas ka nors panasaus? :rolleyes:

na nepyk jau taip! vis gi pataikiau su renault'u! :P
  • 0

#10 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 13:25

zinau gera dezininka su ilga eile. PM.
  • 0

#11 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:43

Tame ir reikalas, kad tepalus keičiau tame pačiame CP ir sutapimas ar ne bet po mėnesio kai pasikeičiau tepalus ir prasidėjo visi šitie bajariai su tom lemputėm :ph34r: :ph34r: :ph34r: Ir beto kas skaudžiausia tepalus aš keičiau profilaktiškai, anksčiau šitų bajarių :ph34r: pas mane nebūdavo. Ir dar visi žinokit, kad jeigu pas jus su automatu viskas tvarkoj tai ir nėra ko ten lysti, o beto ir Peugeot knygutėje parašyta: -Kein Olwechsel-, (tepalas nekeičiamas), o ir Žibinte sakė, kad jeigu viskas buvo tvarkoj tai ir nereikėjo to tepalo keisti kadangi šiaip jis nekeičiamas (kalba buvo apie P406-98m.). O kas liečia filtro tai jo nėra, o tik sietelis kuris išvalomas ir viskas. Kursi rašei, kad žinai gerą dėžininką gal koordinates galėtum duoti :beer:

Šį pranešimą redagavo Saulius.B: 2006 sausio 25 - 14:51

  • 0

#12 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:52

zinau gera dezininka su ilga eile. PM.

:beer: Gal galėtum parašyti to dėžininko kordinates :beer:
  • 0

#13 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:57

Tai gal tepala ne ta supyle?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#14 Igor

Igor
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 79
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:00

Su sia automato problema jau teko kovot.Po tepalo keitimo pas tave turbut meta klaida ant vostuvu ir tepalo slegi.Reikia po tepalo pakeitimo pakeist 2 vostuvus,padeda.Ir slegis susitvarkys.
  • 0

#15 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:01

Tai gal tepala ne ta supyle?

Matai dabar aš manau, kad to nieks nenustatys, o iš kitos pusės nemanau, kad ir tame CP jau visiški balvonai ir nežiūri ką pila, sakė, kad pylė originalą tokį su kokiu iš gamyklos išvažiuoja.
O kai Žibintui papasakojau šitą istoriją, paklausė, paklausė sako gal sutapimas.
  • 0

#16 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:06

Su sia automato problema jau teko kovot.Po tepalo keitimo pas tave turbut meta klaida ant vostuvu ir tepalo slegi.Reikia po tepalo pakeitimo pakeist 2 vostuvus,padeda.Ir slegis susitvarkys.

Jei teko su tuo susidurti parašyk kur taisei, kiek kainavo ;]
  • 0

#17 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:07

Matai dabar aš manau, kad to nieks nenustatys, o iš kitos pusės nemanau, kad ir tame CP jau visiški balvonai ir nežiūri ką pila, sakė, kad pylė originalą tokį su kokiu iš gamyklos išvažiuoja.
O kai Žibintui papasakojau šitą istoriją, paklausė, paklausė sako gal sutapimas.

Na, zmogisko faktoriaus nereiktu atmesti.
As pats megstu kist nosi ir baksnot pirstu (kiek tai imanoma).
Tepalo atveju buciau pats lindes i specifikacijas, gal pats ji ir nupirkes. Del sventos ramybes... Kai kadais keiciau aftamate tepalus, tai pac praleidau valanda megamestoje, stebejau procesa...
Kaip sako rusai - pasitikek bet patikrink...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:13

sakė, kad pylė originalą tokį su kokiu iš gamyklos išvažiuoja.

Bet pavadinimo, tikriausiai, tas, su kuriuo iš gamyklos išvažiuoja, neturi?..
  • 0

#19 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 15:15

Zibintas tikrai turi ta tepala (Esso LT 71141). Minejo, kad litras +/- 20 Lt. Megamestoj chebra bande atrast analoga pagal katalogus. Nepavyko -_-

Šį pranešimą redagavo Aidas: 2006 sausio 25 - 15:18

  • 0

#20 Svečias_Saulius.B_*

Svečias_Saulius.B_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 16:17

sakė, kad pylė originalą tokį su kokiu iš gamyklos išvažiuoja.

Bet pavadinimo, tikriausiai, tas, su kuriuo iš gamyklos išvažiuoja, neturi?..

Ne yra tas pavadinimas tik jo aš dabar neatsimenu jis ant faktūros užrašytas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0