Peršokti prie turinio


Nuotrauka

cd-text


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 13:05

Manishkis gamyklinis kasetnikas Clarion PU-1633, changeris irgi clarion bet modelio koda atkasti problematishkai, todel negaliu surasti inete info apie changeri. Tai man kyla keleta klausimu:
1. Ar Clarion PU-2184 cd magnetolu savininkai mato cd-text ? Ar atkuria CD-RW ?
2. Ar priklauso CD-Texto atkurimas nuo magnetolos ar ir nuo cd-changerio irgi? Nes pvz chia yra changeris, kuris veikia su 2184 ir 1633 magnetolomis, ir turi savybe CD-Text. Tai vat man idomu, ar su shitu pioneriu Clarionas pradetu rodyti cd-text'a ar ne.
  • 0
Nuotrauka

#2 Svečias_Tomas484_*

Svečias_Tomas484_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 09 - 13:37

CD-RW tai tiesiog pabandyk jei yra galimybe ir sužinosi, taip pat su CD textu isbandyk tiesiog. O man idomu kaip ta CD texta padaryt kompakte?
  • 0

#3 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 13:44

CD-RW Clarion changeris ne skaito, bandyta, o magnetola kasetine, todel ir noriu zinoti ar clarion cd-magnetola skaito cd-rw ar ne, manau ka turetu bet noretusi patvirtinimo, nes plauoju keisti kasetnika i cd (uzkniso i bagazine landziuoti). CD-textas kompakte sudaromas irashant kompakta, yra galymibe sukurti savo Title (kompakto pavadinimas), bei dainu pavadinimus, tachiau ne visos magnetolos rodo dainu pavadinimus.
  • 0
Nuotrauka

#4 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 09 - 13:55

Seip CD TEXT skaitymas turetu priklausyti nuo cd dezes. jei ji turi tokia funkcija tai ir turetu rasyti ant magnetolos.. cia tas pats kaip ir su mp3 (jei magas aisku su cd) - nepriklausomai ar magas skaito mp3 ar ne, jei deze skaito- tai ir gros :) va taip.. pas mane irgi stovi clarion kasetine magnetola, tai ieskau dezes jai.. :)
  • 0

#5 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 09 - 13:55

DAR TRUPUTI.. del CD-RW ts pats ;)
  • 0

#6 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 14:01

Del mp3 tai va shitas Sony teigia kad veikia su pu-1633 clarionu. bet kaina u-la-la
  • 0
Nuotrauka

#7 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 09 - 14:04

:D as beieskodamas taip pat sita buvau surades.. neblogas daiktas,tik.. :) zodziu dabar ieskau kazko panasaus tik nenaujo ir pigesnio :)
  • 0

#8 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 vasario 09 - 14:06

Pas mane CD-RW seniai seniai lyg skaite, bet kad nebenaudoju, tai dorai net nezinau.
  • 0

#9 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 vasario 09 - 16:18

CD-RW tai tiesiog pabandyk jei yra galimybe ir sužinosi, taip pat su CD textu isbandyk tiesiog.

O man idomu kaip ta CD texta padaryt kompakte?

labai paprasta.rasan cd su nero galima ta cd text ijungti uzdejus varnele ir uzrasius savo duomenis :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#10 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 vasario 09 - 16:26

nu gal biski OT, bet vistiek ... paaiskinkit, bo neismanau. Pas autobusa stovi originalus philipso kasetnikas, bagazineje voliojasi nupjautas cd changerio laidas :ph34r: . Klausimas toks - ar sunku rasti ta changeri? Brungus? o jeigu pakeisti ta kasetnika i cd grojika? tik baisiai noriu kad liktu valdymas nuo vairo ir grotu visi 8 dinamikai. :blush: Kaip tokiu atveju daro protingieji kurmiai? A? :unsure: ps. Ot su kibireliu tokiu problemu neturiu - nafig tos muzikos ten nereikia... ^_^ , kitokia, grazesne muzika is po kapoto girdisi.

Šį pranešimą redagavo fla: 2006 vasario 09 - 16:27

  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#11 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 vasario 09 - 16:31

Pas mane tas pats, tik nenupjautas laidas. Igi nežinau kas daryt :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#12 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 vasario 09 - 17:28

Seip CD TEXT skaitymas turetu priklausyti nuo cd dezes. jei ji turi tokia funkcija tai ir turetu rasyti ant magnetolos.. cia tas pats kaip ir su mp3 (jei magas aisku su cd) - nepriklausomai ar magas skaito mp3 ar ne, jei deze skaito- tai ir gros :) va taip..

pas mane irgi stovi clarion kasetine magnetola, tai ieskau dezes jai.. :)

spirgiz, gali placiau paaiskinti? Pas mane JVC CD grotuvas (2000 metu laida, 9xxx, dabar numerio neprisimenu), kuris neskaito MP3, bet gali valdyti CD deze. JVC gamina CD deze, kuri skaito MP3, bet gamintojo puslapyje nenurodoma, kad takia deze gali buti valdoma mano grotuvo. Elektromarke, kur pardavineja tokias dezes, paaiskino, kad mano magas negales groti dainu, kurios yra failuose, o tik tiesiai esancias CD. Todel jau trecius metus varvinu seile: pirkti-nepirkti, nes nesinori pinigu metyti.
  • 0

#13 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 17:47

nu, imho, bet tik imho, cd-changeris paduoda audio signala i magnetola, gal signalas yra moduliuotas, kad koduotas, gal dar kas nors, mums tai yra dzin, svarbu kad jeigu pagal specifikacija changeri X galyma pajungti prie magnetolos Y, tai visishkai nesvarbu, ar changeris atkuria mp3, midi, wma ar dar koki formata, vistiek magnetola gaus savo signala. Elektromarkte teisingai pasako, tavo magas negali nuskaityti faila, bet nieks nedraudzia nuskaityti ta faila changerius ir paduoti suprantama signala magnetolai. Jei turi JVC grotuva tai visishkai nereiskia kad prie jo galyma pajungti bet koki JVC changeri
  • 0
Nuotrauka

#14 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 17:49

2fla&darka tai o koks modelis yra? Parashik koda, koks ten philips blalalal-1720 ir tada galyma atrasti ar suportina koks changeris shita maga ar ne, jei ir nesuportina, vistiek imanoma atrasti adapteri kad suportintu 8)

Šį pranešimą redagavo Vadia: 2006 vasario 09 - 17:49

  • 0
Nuotrauka

#15 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 vasario 09 - 17:59

Remiantis Elektromarkt, mano CD grotuvas negali taip valdyti CD dezes, kad galetu ieiti i failus, esancius CD, o gros tik tiesiai irasytus MP3 gabalus. Grotuvo tipa parasysiu rytoj, neatsimenu, kas ten per numeris.
  • 0

#16 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 vasario 09 - 18:04

2fla&darka
tai o koks modelis yra? Parashik koda, koks ten philips blalalal-1720 ir tada galyma atrasti ar suportina koks changeris shita maga ar ne, jei ir nesuportina, vistiek imanoma atrasti adapteri kad suportintu 8)

rytoi, dabar tamsu. <_<
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#17 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 18:08

nu vaikschiuoti per direktorijos tai tikrai ne galesi, bet nematau skirtumo tarp cd-audio ir cd-mp3 kompakto magnetolos atvilgiui, pirmu atveju tu spaudziant >> pasirenki nuo pirmo iki ~20tos dainos, o antru atviju nuo pirmos iki ~ 200tos dainos, nes changeris surinkus visus failus ish visu direktoriju i bendra seka ir paduos jos kaip vientis seka magnetolai. Zodziu groti tai gros, bet iPod'a ish JVC ne padarysi 8)
  • 0
Nuotrauka

#18 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 vasario 09 - 18:48

Aciu Vadia uz paaiskinimus. Reikes turbut isigyti JVC CH X1500 CD deze. O jei nedirbs- zinosi nuo ko ausys kaista!
  • 0

#19 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 09 - 18:55

Aciu Vadia uz paaiskinimus. Reikes turbut isigyti JVC CH X1500 CD deze. O jei nedirbs- zinosi nuo ko ausys kaista!

e ne, tu geriau darik kaip tau sako "vienintieli egzpertai lietufoje" aka topo centras etc, nes jie tai expertai B) , o ash visur rashai kad tai tik mano imho, o ne faktai ^_^
  • 0
Nuotrauka

#20 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 10 - 08:16

Ekosbrista tau Vadia teisingai isaiskino :) zodziu dainas i cd rasyk tiesiai, nedek jokiu folderiu ir viskas bus gerai... :) tik gal kiek pabos ieskoti megiamos dainos, tarkim, jei ji kokia 156 cd irasyta.. :) cia jau tavo kantrybes reikalas.. :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0