Peršokti prie turinio


Klausimai dėl P405


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_Mifunia_*

Svečias_Mifunia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 20 - 20:20

Sveiki, na, kad pas P405 kieta sankaba jau išsiaiškinau per paiešką, bet kilo dar šiokių tokių klausimų: 1. Ar jiems reguliuojami vožtuvai ar stovi kompensatoriai? (1,4 L) 2. Ar reguliuojamas karbiuratorius (pas mane monoipurškimas), nes kažkaip keistai kartais reaguoja į akseleratoriaus paspaudima. Kai paspaudi, iš pradžiu buna "dobė", lyg pristabdo, o po to staiga kaip truktels. Viename autosevise pasakė, kad ten niekas nesireguliuoja, atseit elektronika valdo, ar tai tiesa? P405, 1,4 1994m
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 vasario 20 - 20:35

Kur Aroone? jis toki zveri turejo :beer:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 vasario 20 - 20:37

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Svečias_Mifunia_*

Svečias_Mifunia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 20 - 21:47

Ir dar klausimas, pas mane pastoviai darbine temperatura rodo 100-110 laipsniu, ir labai greitai susyla variklis, kaip suprntu taip neturetu buti, ar cia tik del termostato, ar dar del ko nors?
  • 0

#4 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 vasario 21 - 01:41

Ir dar klausimas, pas mane pastoviai darbine temperatura rodo 100-110 laipsniu, ir labai greitai susyla variklis, kaip suprntu taip neturetu buti, ar cia tik del termostato, ar dar del ko nors?

Čia, mano manymu, bus dėl termostato.
  • 0
205

#5 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 21 - 08:21

1,4 voztuvai reguliuojami, ir labai lengvai, tik niekaip nesusireguliuoja - ju darbas vistiek lieka triuksmingas. temperatura norma - aroone manau patvirtins. del trukciojimo - dazniausiai buna kaltas droselio sklendes potenciometras (jei ipurskimas Bosch, jei Magneti Marelli - nzn..). bet nebutinai.
  • 0

206


#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 21 - 08:27

1. Ar jiems reguliuojami vožtuvai ar stovi kompensatoriai? (1,4 L)

reguliuojami

2. Ar reguliuojamas karbiuratorius (pas mane monoipurškimas),  nes kažkaip keistai kartais reaguoja į akseleratoriaus paspaudima. Kai paspaudi, iš pradžiu buna "dobė", lyg pristabdo, o po to staiga kaip truktels. Viename autosevise pasakė, kad ten niekas nesireguliuoja, atseit elektronika valdo, ar tai tiesa?

jei mono ipurskimas - niekas ten nesireguliuoja. Pas ex maniski ta duobe budavo esant saltam varikliui. Uztekdavo leist saltam varikliui prasidirbt 1-2 min nelieciant akseleratoriaus pedalo ir toliau variklis dirbdavo kaip bitute.

P405, 1,4 1994m

hmmm....tik nesakyk, kad pilkai juodas :blush:

Ir dar klausimas, pas mane pastoviai darbine temperatura rodo 100-110 laipsniu, ir labai greitai susyla variklis, kaip suprntu taip neturetu buti, ar cia tik del termostato, ar dar del ko nors?

ka as suprantu greitai, tai taip greitai kaip dabartinis 406'as, nei viena tureta masina nesilo :lol: Siaip, TU3M/C/L/Z variklio darbine temp yra 98C (pilnai atsidaro termostatas). Mieste, variklio temp laikydavosi ~95-100C, o uziestyje ~100-105C
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 vasario 21 - 12:10

Nesenai nusipirkau 405 SRi, bet turiu siokiu tokiu problemu. Pas mane kartais veikia ABS, kartais ne... <_< Lempute tau uzsidega tai uzgesta... Kur cia tokius dalykus tvarko? Tiesa, kur cia reguliuoja degalus, reiketu prisukt... :rolleyes: As kaip po audi 80 tai prates, kad maziau imtu... Bet siaip tai nerealiai vaziuoja..
  • 0

#8 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 21 - 13:55

del duobes - pas 106 irgi buna. vasara, kai pastovi uzgesintas koki pusvalandi. kitokiomis aplinkybemis OK. vel tas pats Bosch monopurskalas.
  • 0

206


#9 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 21 - 13:56

hmmm....tik nesakyk, kad pilkai juodas :blush:

va tiksliai toks buvo :)
  • 0

206


#10 Svečias_Mifunia_*

Svečias_Mifunia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 21 - 18:25

hmmm....tik nesakyk, kad pilkai juodas

Ne, ne pilkai juodas :)
O seip, Aroone, jei jau turejai P405 su tokiu varikliu, tai gal patarsi ka dar ziureti, priziureti ir pan., kad po to problemu nebutu.
O su tuo monoipurskimo nereguliavimu jus mane nuliudinote, tai ka man dabar daryti, jei as su 16 litru pravaziavau 150 km, ir tai ne tik miesto, bet ir uzmiescio salygomis.
1,4 varikliui sakyciau net labai per daug. Ka ziureti, nesinori aklai viska keisti.
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 vasario 21 - 18:58

Jei labai noreti, tai visada rasti ka pareguoliuoti. ;]
Mano nebais sena istorija
Beje tas reguliavimas ishsprende tiek truktchiojimo, tiek benzo rijimo problemeles (pradejo beveik apie 1L/100km mazhiau vartoti).
Na jei nereguliavimas, tai bet pasikrapshtymas padejo. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#12 Svečias_Mifunia_*

Svečias_Mifunia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 21 - 19:14

Jei labai noreti, tai visada rasti ka pareguoliuoti. 
Mano nebais sena istorija

Aciu, Maestro, uz nuoroda, bet nelabai supratau ka ten kur sukti reikia :) Gal gali paaiskinti ko reikes (instrumentas) ir kur listi, sukti :)
Dar vienas patare pasikeisti zvakes, ar tai realiai pades? Siandien jas issukau, normaliai jos atrodo, kontaktai neapruke, baltos spalvos. Ir kaip ten su tuo kompo resetinimu, ar tikrai padeda klemu nuemimas nuo akumuliatoriaus?
  • 0

#13 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 vasario 21 - 19:30

Jei labai noreti, tai visada rasti ka pareguoliuoti. 
Mano nebais sena istorija

Aciu, Maestro, uz nuoroda, bet nelabai supratau ka ten kur sukti reikia :) Gal gali paaiskinti ko reikes (instrumentas) ir kur listi, sukti :)
Dar vienas patare pasikeisti zvakes, ar tai realiai pades? Siandien jas issukau, normaliai jos atrodo, kontaktai neapruke, baltos spalvos. Ir kaip ten su tuo kompo resetinimu, ar tikrai padeda klemu nuemimas nuo akumuliatoriaus?

Klemo nuemimas kartais padeda.
Nezhinau koks pas tave inputimas, tai sunku patarti. Pasakoju pagal save.
Instrumento reikia tokio kvailoko - atsuktuvo kurio galas zhvaigzhdute ir su skyle per viduri.
Tas reguliuojamas daiktas, tai toks dangtelis ant droselio prisuktas keturiais "kvailais" varzhtais. Randasi po oro filtru deshineje, jei zhiuri ish priekio atsidares kapota. Per vidury isistato fishke su keturiais laidais.
Paieshka palengves, jei surasi ant ko dedasi gazo trosas. Ant tos patchios ashies kitoj pusej bus tas potenciometras.


Atleidus tuos keturis varzhtus jis pakankamai nemazhai sukinejasi aplik savo ashi. Toliau reguliavimo eiga aprashyta tam linke. Dar visai nepakenktu ji nuimti ir pazhiureti ar takeliai gatavai nenusitrine.

Shiaip reikia aroones komento, nes ten pas tave greitchiausiai kitoks inputimas, nei kad pas mane.

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2006 vasario 21 - 19:32

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#14 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 21 - 19:59

Instrumento reikia tokio kvailoko - atsuktuvo kurio galas zhvaigzhdute ir su skyle per viduri.

ta pypsa varzto galvos zvaigzdinio lizdo vidury galima islauzt gan nesunkiai - tada tinka paprasta zvaigzde.

Šį pranešimą redagavo dewgonas: 2006 vasario 21 - 20:00

  • 0

206


#15 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 22 - 07:53

jei as su 16 litru pravaziavau 150 km, ir tai ne tik miesto, bet ir uzmiescio salygomis.

hmmmm...ex saviskiui daugiausia, ka buvau sugirdes, buvo ~11-12l mieste per didelius salcius su variklio sildymais. Autostradoje, daugiau kaip 9l nepavyko sudeginti. 3 metu vidurkis sudare ~8l/100km.

1,4 varikliui sakyciau net labai per daug. Ka ziureti, nesinori aklai viska keisti.

Nezinau kaip su reguliavimais, bet pas 405'a stovi (jei atmintis nepaveda) truputi kitoks inpurskimas nei pas Maestro. Pas 405'a jis yra Bosch MonoMotronic MA3.0. Ziureti, tai turbut pirmoje eileje - liambda zona. Antroje eileje - oro srauto matuokle. Beje, bent jau '99, Savanoriu Zibintas turejo diagnostini prietaisa, su kuriuo galejo nuskaityti ex maniskio visu davikliu parodymus. Gal jie kuo padetu...nors vilties maza... :( Be abejo, oro sklendes potenciometro bukles apzvalga irgi nepamaisytu.

As dar pasiknisiu namuose (jei nepamirsiu) - turejau atspausdintus lapus su visu davikliu grafikais '92-'94 P405 1.4i.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#16 Svečias_Mifunia_*

Svečias_Mifunia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 22 - 18:57

Aroone, o kur ta liambda zona yra, ir ka joje ziueti? :) ta prasme i ka reikia atkreipti demesi, kokie pozimiai, kad kazkas su ja negerai? Ir gal kas kartais turi P405 manuala rusu kalba, dar geriau lietuviu :) angliska turiu, bet per daug jau visokiu termenu... be zodyno niekaip, be to ten 1,4 monoipurskimas ir neaprasytas :(
  • 0

#17 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2006 vasario 22 - 19:15

liambda zondas tai toks daviklis kuris isuktas i duslintuva ir gali tureti 1.2.4.arba 5 laidziukus ir ji be prietaisiuko niekaip nepatikrinsi o kad jis nemazai atsakingas uz bendzino kieki kuri suvrtoja masina tai faktas! ;)
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 23 - 08:12

Aroone, o kur ta liambda zona yra, ir ka joje ziueti? :)

Liambda zondas yra isuktas i ismetimo kolektoriu: tokis "pimpaliukas" su is jo iseinanciais 4 laidais. Atsidarius kapota, siek tiek kairiau nuo centro, prie pat radiatoriaus.

kokie pozimiai, kad kazkas su ja negerai?

padidejusios kuro sanaudos, prasta trauka

Ir gal kas kartais turi P405 manuala rusu kalba, dar

kai turejau _ta_ masina, turejau knygute vokieciu/prancuzu/italu kalbom...truputi smarkiau pasukus galvele, galima netgi italiskai suprasti kur kas ir kaip. :blush: O cia guli Haynes remonto vadovas anglu kalba.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Svečias_Garros_*

Svečias_Garros_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 23 - 11:20

Aroone, o kur ta liambda zona yra, ir ka joje ziueti? :) ta prasme i ka reikia atkreipti demesi, kokie pozimiai, kad kazkas su ja negerai?
Ir gal kas kartais turi P405 manuala rusu kalba, dar geriau lietuviu :) angliska turiu, bet per daug jau visokiu termenu... be zodyno niekaip, be to ten 1,4 monoipurskimas ir neaprasytas :(

Jei nori patikrini savo lemda zonda, ji reikia patikrinti su testeriu(ta funkcija kuri pypsi :) )Ten yra 4 laidai - 2balti, jodas ir pilkas, tai va tos 2 baltus laidus tikrinant per testeri jis turi doti signala tai tada lemda gera arba gali issukes lemda tos baltus laidus prie akumuliatoriaus (nesvarbu kur kuri prideti) ir jei po kurio laiko prades silti lemda tai ji yra gera.
Nepadaryk kaip as nusipirkau sau nauja nepatikrines seno ir gera pakeiciau nauju(150lt :mad: ), o visa beda bent pas mane kaskur laidose :wacko:
  • 0

#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 23 - 11:26

(nesvarbu kur kuri prideti) ir jei po kurio laiko prades silti lemda tai ji yra gera.

na ir spek is triju kartu: ka tu patikrinsi? :wacko:
Viso labo liambdos pasildyma....O vat _kaip_ pati liambda veikia, tai gali patikrinti _tik_ su oscilografu
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0