Peršokti prie turinio


Angliški priekiniai žibintai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_llolla_*

Svečias_llolla_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 12:04

Netyčia beklaidžiodamas radau UN ECE direktyvą apie žibintus... Kas netingi, pasiskaitykit :UN ECE 1958 Agreement concerning the Adoption of Uniform Technical Prescriptions, Addendum 111, Regulation No. 112 (Uniform Provisions Concerning The Approval Of Motor Vehicle Headlamps Emitting An Asymmetrical Passing Beam Or A Driving Beam Or Both And Equipped With Filament Lamps)
Jei teisingai supratau - rodyklytėm turėtų būti žymyma...
Dešiniapusiam eismui (mūsų) skirtos - be rodyklyčių.
Kairiapusiam eismui (UK) skirtos - iš priekio žiūrint rodyklė į dešinę (-->), t.y. į tą kelio pusę, kuria auto važiuoja.
Abiems eismo tipams pritaikomos (pasirodo yra ir tokių) žymimos dvipuse rodykle (<-->)
P.S. Jei teisingai supratau, lempos korpusas (reflektorius) ir stiklas (refraktorius) gali turėti skirtingus žymėjimus arba vieną - priklausomai nuo to ar keičiamas stiklas ar ne.

...
4.2.2.1. on headlamps meeting left-hand traffic requirements only, a horizontal arrow pointing to the right of an observer facing the headlamp, i.e. to the side of the road on which the traffic moves;
4.2.2.2. on headlamps designed to meet the requirements of both traffic systems by means of an appropriate adjustment of the setting of the optical unit or the filament lamp, a horizontal arrow with a head on each end, the heads pointing respectively to the left and to the right;


Namų darbas visiems - akylai apžiūrėti savo lempas ieškant rodyklyčių... :blink:

jo rodykle rodo i kuria puse uzkyla spindulys, su situom teko susiturti pries kelis metus tai daba visad pries perkant pasiziuriu ar lempos ne angliskos nes perekupai jei dauztai masinai sudeda angliskas. kas tiesa tas ne melas

man perekupas kaip tik ir sudejo angliskas.. tai technikineje apziurioje visa masina ispurte, kai pamate, kad UK skirti zibintai..
Kokios kainos nauju arba naudotu zibintu?? kiek domejausi siule 450lt uz viena.. :huh:
  • 0

#22 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 28 - 17:23

man perekupas kaip tik ir sudejo angliskas.. tai technikineje apziurioje visa masina ispurte, kai pamate, kad UK skirti zibintai..
Kokios kainos nauju arba naudotu zibintu?? kiek domejausi siule 450lt uz viena.. :huh:

Man tai kai reikejo pasiseke iki restailo paemiau devetas orginalias uzu 260 abi.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#23 Svečias_gugius_*

Svečias_gugius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 17 - 19:54

Užbrokavo ir mano žibintus per TA. Ant vairuotojo priekinio žibinto yra rodyklytės nukreiptos į dešinę pusę žiurint iš priekio.

Bet įdomus dalykas su keleivio žibintu - rodyklytės rodo į ne į dešinę, o į kairę pusę ir yra tik prie gabaritų (raidė A) ir 1a (nžn ką tas nurodo), prie halog/artimų/tolimų (HCR) rodyklytės nėra. Meistriukas apžiūrinėjęs keleivio žibintą, pajungė savo projektorių, pažiūrėjo - lyg ir gerai šviečia, bet irgi nebuvo tikras ar jis mūsiškas ar ne, pamatęs tas rodyklytes.

Vairuotojo žibintą ketinu keisti, tik kaip dėl keleivio nesupratau, ar jis tinkamas ar ne?
Ir beje kur galima rasti tokių dalykų pirkti Vilniuje?

Įmetų fotkes kaip tos lempos atrodo:
Keleivio
Vairuotojo

Šį pranešimą redagavo gugius: 2007 rugpjūčio 17 - 20:04

  • 0

#24 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 rugpjūčio 23 - 07:23

Pažiūrėjau ir aš tas rodyklytes. Pasirodo yra ant abiejų :angry: Nuo keleivio pusės technikinei susireguliuoja (buvau profilaktiškai), o nuo vairuotojo pusės truputį šviečia per aukštai. Sako, gal ir praleistų. Bet teks pirkti naują. :wacko:
  • 0

#25 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 rugpjūčio 30 - 07:02

Nesupratau bajerio su tom rodiklytėm. Sumajačinot mane. Nupirkau taivanio vairuotojo pusės žibintą, o šiandien servise sureguliavo ir su rodiklytėm. Tiesa - aš dėjau viršuje šaibų ir apačia iki galo susukta. Viskas normoj. Technikinę, sakė praeisiu. Tik daugiau nesireguliuoja. :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0