Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kaip stabdant Dun dun ir net koja kilnojas.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:19

Zodziu pas mane 605 stabdant prie didesnio greicio atrodo, kad masina subyres, eina nafik kaip dun dun dun, net koja kilnojas ant stabdziu pedalo. Kaip manot ar cia diskai nuo perkaitimo deformuoti, ar tik seip pasideveja nuo kaladziu? Ydomu ar patekinimas padetu? Siaip sakau bildeys galingas pakankamai. Diskai tiesa ventiliuojmi.
  • 0
chūinja

#2 Svečias_Mariuski_*

Svečias_Mariuski_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:25

sveiki Siuo atveju tavo stabdziu diskai susimete ,juos reiktu pratekint jai dar yra galimybiu arba keisti naujais ju kaina 120 lt vieno kaina ir dar reiks is karto keisti stabdziu kaladeles
  • 0

#3 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:28

Pas mane senajam buvo is pradziu taip. Kai nupirkau buvo masina stovejus ir parudije jie jau buvo. Pavazinejau apie 10k km ir nustojo. Galvojau irgi tekint bet primeciau kad nelabai pigiau kazkas iseis. Kaladeles ir naujam ir tekintam reikes keist. Pas mane dundejo galinis ratas beje. Kaip su priekiniais nzn. Pas dabartini tai ledas, jokio musimo. Tik va kalades jau i pabaiga o naujos priekines bendix 178 Lt..:(
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#4 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:28

sveiki
Siuo atveju tavo stabdziu diskai susimete ,juos reiktu pratekint jai dar yra galimybiu arba keisti naujais ju kaina 120 lt vieno kaina ir dar reiks is karto keisti stabdziu kaladeles

Nu 120lt. tai dar nebaisiai. Nes pernai domejausi, tai uz ventiliuojamus 280lt. Belforte prase.
Siaip ten mesos dar yra, mano supratimu. Bet va tas "kalimas" tai itartinai galingas, bijau kad patekint gali neuztekti.
  • 0
chūinja

#5 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:30

Pas mane senajam buvo is pradziu taip. Kai nupirkau buvo masina stovejus ir parudije jie jau buvo. Pavazinejau apie 10k km ir nustojo. Galvojau irgi tekint bet primeciau kad nelabai pigiau kazkas iseis. Kaladeles ir naujam ir tekintam reikes keist. Pas mane dundejo galinis ratas beje. Kaip su priekiniais nzn. Pas dabartini tai ledas, jokio musimo. Tik va kalades jau i pabaiga o naujos priekines bendix 178 Lt..:(

Na man nutekinimas vieneto 10lt., tai manau verta pasizaisti, jei yra sansu, kad pavyks :-), o jei ant kaladziu pakankamai "mesos", tai ir nera butina keisti, nes galima nuslifuoti kantus.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 kovo 10 - 11:31

  • 0
chūinja

#6 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:35

Na jei diskai nuo perkaitimo musa, tai tekinti neapsimoka IMHO, nes metalas jau pavarges. Kadangi nauji nebais kainuoja, keisciau i naujus, nepakartojamas malonumas! Bet yra dar toks reikalas, su ABS, mano 206 del to ABS buvo, karteli ant sniego patestaves ABS veikima musimas pradingo ir daugiau nepasikartuodavo, tik kad tas musimas buvo ne toks stiprus, nors baisiai nemalonus.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#7 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:42

Pas mane senajam buvo is pradziu taip. Kai nupirkau buvo masina stovejus ir parudije jie jau buvo. Pavazinejau apie 10k km ir nustojo. Galvojau irgi tekint bet primeciau kad nelabai pigiau kazkas iseis. Kaladeles ir naujam ir tekintam reikes keist. Pas mane dundejo galinis ratas beje. Kaip su priekiniais nzn. Pas dabartini tai ledas, jokio musimo. Tik va kalades jau i pabaiga o naujos priekines bendix 178 Lt..:(

o pasmanes garaze padetas naujas priekiniu kaladeliu komplektas. tik ar tiktu tavo zyzeliui, nes mano buvo 3,0 variklis. mokejau kazkur apie 55 lt
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#8 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:45

Man taip buvo kai suskilo diskai....
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#9 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:46

man ta pati problema buvo (nors ir ne pugui).. tekinti net nemeginau, nes jie tikrai nemazai susiraite buvo.. o pakeitus i naujus uzpludo toks malonus jausmas, kad nupasakoti neimanoma :wub: :)
  • 0

#10 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 10 - 11:59

Aisku, na manau jei si masina dar aplamai vaziuos, tai ir naujus diskus uzsikrausiu. Nes bijau, kad tekinimas nepades. Na, kas del ABS, tai sis variantas atmestinas, nes pas mane daviklio laidas kazkur parejas ir ABS aplamai atjungtas. Dekui uz nuomones.
  • 0
chūinja

#11 Svečias_bolia_*

Svečias_bolia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 14:01

nutekinimas tai nera jau ypac tep brangu ~40 uz viena lygtai. o kazkur skaiciua, kad perkant naujus diskus irgi patartina iskarto nutekint, bo del menkiausio smugio gali buti vos vos deformuoti (transoprtavimo metu). daugiau nieko nzn :P
  • 0

#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 10 - 15:09

Turi būti duomenys kažkur - kiek disko mėsos privalo likti. Pamieruoji esamą storį ir matai tekint ar ne.
  • 0

#13 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 10 - 15:21

Turi būti duomenys kažkur - kiek disko mėsos privalo likti. Pamieruoji esamą storį ir matai tekint ar ne.

ventiliuojamiems diskams ar tikne 18mm turi buti minimum? gal ir klystu
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#14 suvalkietis

suvalkietis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 84
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 1.9

Parašyta 2006 kovo 11 - 11:43

Mano 405 nutekinimas nepadėjo, teko pakeisti naujais.
  • 0
vysninės spalvos 406 1.9

#15 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 11 - 12:10

Gali būti, kad isrūdyjo gabalais,susimėtė arba sudilo iki ausinimo tarpu. Nuo pirmū dvieju ligu tekinimas jeigu tekintojaus rankos isauge is teisingos vietos tai padeda ir labai sėkmingai aisku jeigu bėra is ko tekyt.
  • 0

#16 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 11 - 14:16

sprendziant pagal pasakojima ko gero bus vienas is disku suskiles. analogiska "malonuma" teko ant mazdos 626 patirti. Tep kad greiciausiai laukia keitimas :)
  • 0

#17 Svečias_Partynis_*

Svečias_Partynis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 11 - 19:46

Patsai pernai keciau priekinius diskus, nes buvo per daug susinesioje ir TA nepraleido, tai srote uz 90Lt nupirkau nedaug devetus, kaladeliu nekeiciau, tai kokius 3 men desinys muse kai stabdai vaziuojant virs 80. Nors ziurejau atidziai pirkdamas, matyt kaip kazhkas minejo del menkiausio smugio gali deformuotis. Jei devetus pirktis, tai butinai reikia nutekint.
  • 0

#18 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 14 - 12:52

sprendziant pagal pasakojima ko gero bus vienas is disku suskiles. analogiska "malonuma" teko ant mazdos 626 patirti. Tep kad greiciausiai laukia keitimas :)

Na suskiles nera. Ne karta esu ziurejas. Ir praktiskai taip nuo masinos pirkimo, tik gal dabar stipriau. Na o su suskilusiu 4 metus vargiai ar atvaziuociau :).
  • 0
chūinja

#19 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 14 - 14:30

nepagaileti piginu ir pirkti naujus diskus. masina be geru stabdziu - metalinis karstas :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#20

  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 14:36

tr

Šį pranešimą redagavo VINETU: 2006 kovo 14 - 14:37

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0