Peršokti prie turinio


Dyzelio suodziu filtras


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 Svečias_ZnD_*

Svečias_ZnD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 11:52

Pas mane anksciau laiko uzsikimso suodziu filtras. Pakeisti ji kainuoja nuo 4000 LT. Mane domina ar galima ji isimti ir ar nebus problemu?
  • 0

#2 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 14 - 11:56

Pas mane anksciau laiko uzsikimso suodziu filtras. Pakeisti ji kainuoja nuo 4000 LT. Mane domina ar galima ji isimti ir ar nebus problemu?

o kodel neisheina tiesiog ishvalyti? zibintui tik kad viska keisti. Del ishemimo buvo kalbeta, paieshkok "suodziu filtras", zhmones sako kad jei ishimsi tai pezui stogas nuvaziuos <_<
  • 0
Nuotrauka

#3 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 12:32

o kodel neisheina tiesiog ishvalyti?

todel kad cia ne kempine. "keisti" ne Zibintui, o gamintojui. Visi ankstesnieji filtrai buvo tokie. Dabar nauji (nezinau ar visu gamintoju) yra laikantys panasiai, kaip variklis. nebreikia keist.
  • 0

#4 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 14 - 12:38

todel kad cia ne kempine. "keisti" ne Zibintui, o gamintojui. Visi ankstesnieji filtrai buvo tokie. Dabar nauji (nezinau ar visu gamintoju) yra laikantys panasiai, kaip variklis. nebreikia keist.

haynes rasho, kad shitus filtrus galyma ir reikia kartais pravalyti nuo suodziu, o ne ishkart keisti. Todel ir klausiu ar tikrai neimanoma jos ishvalyti ir lieka tik keisti.
  • 0
Nuotrauka

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 14 - 13:46

haynes rasho, kad shitus filtrus galyma ir reikia kartais pravalyti nuo suodziu, o ne ishkart keisti. Todel ir klausiu ar tikrai neimanoma jos ishvalyti ir lieka tik keisti.

Jei teisingai iskaiciau ir jei teisingai pamenu, FAP filtrai patys karts nuo karto prasivalo. Tam yra butinos salygos:
1) karts nuo karto isvaziuoti i uzmiesti ir kelias minutes pavaziuoti virs 60-70km/h didesnemis apsukomis
2) savailaikis FAP filtro valymo skyscio papildymas.
Prisilaikant siu reikalavimu, filtras turetu laikyti ~120-150kkm.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 13:54

Jei teisingai iskaiciau ir jei teisingai pamenu, FAP filtrai patys karts nuo karto prasivalo. Tam yra butinos salygos:
1) karts nuo karto isvaziuoti i uzmiesti ir kelias minutes pavaziuoti virs 60-70km/h didesnemis apsukomis
2) savailaikis FAP filtro valymo skyscio papildymas.
Prisilaikant siu reikalavimu, filtras turetu laikyti ~120-150kkm.

IMO, kazkas tokio. o po to kilometrazo reik grust nauja. pigiai- pigiai. :mellow:
  • 0

#7 Svečias_wassas_*

Svečias_wassas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 20:15

dovanokit kad isiterpiu nieko nesuprasdamas,bet kur tas filtras stovi ar cia tipo katalizatorius
  • 0

#8 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 14 - 21:19

dovanokit kad isiterpiu nieko nesuprasdamas,bet kur tas filtras stovi ar cia tipo katalizatorius

http://www.kfztech.d.../diesel/fap.htm

gaila, kad vokiskai, bet bile kokis online vertejas pagrindine minti leis suprasti :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#9 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 29 - 23:14

Labas, kaip baiges su FAP? Mano masinikej 307 HDI uzidege "ANTIPOLLUTION FAULT" ir dega siurbliuko lempike paneleje. Skaitineju foruma kas cia gali buti ir panasiai. Papasakok kaip pas tave baiges sis reikalas? Dekui Pranas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0