Peršokti prie turinio


605 modenizavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#1 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 16 - 17:50

nezinau ar nesikartoju (ispekit jei ka) bet man ir keleta dalyku kurie nervina, pvz. sviesa salone dega tik kai degimas ijungtas, langai darineja irgi taip pat, gal kas yra dares kokius pakeitimus del to? ar lenga pakeisti spydometro apsvietima?
  • 0

#2 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 16 - 17:52

nezinau ar nesikartoju (ispekit jei ka) bet man ir keleta dalyku kurie nervina, pvz. sviesa salone dega tik kai degimas ijungtas, langai darineja irgi taip pat, gal kas yra dares kokius pakeitimus del to? ar lenga pakeisti spydometro apsvietima?

del langu tai visur taip, o sviesa tai esu dares passave senajame 605 jeigu neveikia migtukas prie rankinio reskes reik "patobulinti" biskuti :) padeciau realiai tik ne zodziais..

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 kovo 16 - 17:53

  • 0

#3 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2006 kovo 16 - 18:10

o isjungus degima ir atidarius duris langai nesidarineja?
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 16 - 18:19

o isjungus degima ir atidarius duris langai nesidarineja?

negalvok kad cia taip turi buti :) pasmane taip buvo..
  • 0

#5 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • Pranešimai: 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2006 kovo 16 - 18:32

o isjungus degima ir atidarius duris langai nesidarineja?

Pas mane irgi taip buvo tik ne automatinis mygtukas veikia, o tas kur turi laikyt :beer:
  • 0

#6 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2006 kovo 17 - 07:49

Nusipirkai auto pagal skoni, tai kam dar ji modernizuoti... :o
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#7 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2006 kovo 17 - 10:23

nezinau ar nesikartoju (ispekit jei ka) bet man ir keleta dalyku kurie nervina, pvz. sviesa salone dega tik kai degimas ijungtas, langai darineja irgi taip pat, gal kas yra dares kokius pakeitimus del to? ar lenga pakeisti spydometro apsvietima?

o tu langus bandei darynet atidares duris kai degimas isjungtas? pas mane kuo puikiausiai veikia ;)
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#8 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 kovo 17 - 12:21

Pas mane langai irgi darynejasi kai isjungtas degimas tik atidarius dureles, manau taip ir turi buti, beje taip yra ne vien sitoms auto
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#9 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 17 - 14:58

Nusipirkai auto pagal skoni, tai kam dar ji modernizuoti... :o

kiekvienoj masinoj yra trukumu tai kodel juos nepasalinus, siandien bandysiu keisti spydometro apsvietimo spalva ziuresim kas gausis, o del sviesos masinoj jau turiu ideju
  • 0

#10 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 17 - 15:00

Pas mane langai irgi darynejasi kai isjungtas degimas tik atidarius dureles, manau taip ir turi buti, beje taip yra ne vien sitoms auto

langus darineti atidarius duris irgi nelogiska, nemanau kad neina padaryti kad normaliai darinetius
  • 0

#11 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2006 kovo 17 - 16:30

langus darineti atidarius duris irgi nelogiska, nemanau kad neina padaryti kad normaliai darinetius

jeigu tiesiogiai i akuma pajungsi tada visad veiks.
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#12 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2006 kovo 17 - 16:51

siandien bandysiu keisti spydometro apsvietimo spalva ziuresim kas gausis

Pas mane spidometro apšvietimas (beje ir visi panelės mygtukai) šviečia raudonai, nes ta šlykšti geltona buvo jau įgrisusi.... Kokios tavo įdėjos apšvietimo spalvos pakeitimui? Tiesiog būtų įdomu sužinot....
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#13 Svečias_Partynis_*

Svečias_Partynis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 17 - 19:23

Jo butu idomu suzinoti del spidometro apsvietimo. Kai irgi igryso ta nabodi oranzine spalva, tai dejau i spidometra melinus diodus su varzelem, kad sviestu is vidaus, tai vargo turejau, nes visas spidometro ciferblatas yra dazytas is vidines puses oranzine spalva, teko nutrinti ja nuo visu skaiciuku. Gavosi silpnesnis truputuka apsvietimas, taciau ne tas atsibodes oranzinis. Beje, Bambizas kaip pakeitei mygtuku apsvietima? Ka keitei?
  • 0

#14 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2006 kovo 17 - 19:25

Pas mane spidometro apšvietimas (beje ir visi panelės mygtukai) šviečia raudonai, nes ta šlykšti geltona buvo jau įgrisusi.... Kokios tavo įdėjos apšvietimo spalvos pakeitimui? Tiesiog būtų įdomu sužinot....

Pasidalink mintimis ir praktiniais patarimais :D
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#15 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 18 - 16:28

jo vakar ardziausiu spydometra, nu vargelio tai daug... gal kas zinot kaip lengviau atjungti ir pajungti spydometro troseli nes jau tiek vargo ir priejimo prie jo isvis nera. o su diodais tai manau neverta vargti ir tokios pat lemputes ivairiu spalvu(ne dazytos) tai pasikeicia labai lengvai ir sviesos duoda daugiau. spydometra bei visa kita galvoju dedi balto neono lempikes opeli taip buvau pasidares tai daug geriau nei ta geltona spalva
  • 0

#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 kovo 18 - 16:36

pas mane abu pezai be degimo sviecia salone :unsure: atidarai duris ir sviecia :blush:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 kovo 18 - 16:36

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 18 - 16:43

pas mane abu pezai be degimo sviecia salone :unsure: atidarai duris ir sviecia :blush:

vat butent kai atidarai duris, negi nepatogiau butu nedarant duru nuspaudus mygtuka ir vsio....
  • 0

#18 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 18 - 16:46

del langu tai visur taip, o sviesa tai esu dares passave senajame 605 jeigu neveikia migtukas prie rankinio reskes reik "patobulinti" biskuti :) padeciau realiai tik ne zodziais..

bent jau zodziais uzsimink as galvoju kad kur ta ijungimo knopke yra paduoti pastovu pliusa ir butu ok, ar i tema galvoju???
  • 0

#19 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 18 - 17:21

zmonos 306 atidarius duris ir istraukus rakteli kuri laika galima uzdarineti langus. tik va apsvietimas atidarius galines dureles neveikia. nezinau net kodel :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#20 Svečias_Partynis_*

Svečias_Partynis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 18 - 20:08

O beje, pas 605 rakinejasi su raktu bagazine, arba taip vadinamas bardaciokas ? Pas mane kazkodel ne :/ Speju kad sugedus uzvedimo spinutei buves seimininkas - olandas, keite uzvedimo spinele su raktu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0