Peršokti prie turinio


Nuotrauka

perku peza. Ka tikrinti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 105

#41 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:08

Na 1klt viskam tikrai nepakaks. Reikia dar nusidereti. ;)
Kokia galutine kaina uzh kuria parduoda?

Ir shiaip idomu, kodel ieshkai butent su 1.6 varykliu?

Del kainos galutinai sutarsime atlikus visus patikrinimus. Dabar pardavimo kaina 1500 europietisku.
Kodel 1.6l? Hmm... pratesne nei 1.4lt, bet ekonomiskesne nei 2.0 artais 1.8 :) nezinau. O kokie pamastymai tavo?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#42 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:14

Del kainos galutinai sutarsime atlikus visus patikrinimus. Dabar pardavimo kaina 1500 europietisku.
Kodel 1.6l? Hmm... pratesne nei 1.4lt, bet ekonomiskesne nei 2.0 artais 1.8 :) nezinau. O kokie pamastymai tavo?

Prie duoto biudzheto nespajautchiau ir i 1.4.
Paprastas kaip 3 kapeikos, pakankamai shvytrus, neturi majonezo problemos ir IMHO patikimas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#43 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:20

Prie duoto biudzheto nespajautchiau ir i 1.4.
Paprastas kaip 3 kapeikos, pakankamai shvytrus, neturi majonezo problemos ir IMHO patikimas.

nu ir sia ziema zmonos 306 su 1.6 neturejo majonezo problemos.tik siek tiek kilstelejo matuokle siek tiek ir viskas baigesi.per pacius salcius viskas buvo ciki.

1.6l valina irgi gerai.magistralej net ant 160km/h pralekiua vienas pats, nes zmona uzmustu mane uz tokius lakstymus :) o eitu dar daugiau ;)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#44 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:27

Ale kaip seima padeda savo atzalai rinktis aptamabyli :wub: Miela malonu ir skaityti. Gers tas pezo klubs :wub: Gaila, kad as nelabai kuom galiu pasitarnauti, bet jei klaustum mano asmenines nuomones - tai as sito peziuko neimciau, pasiieskociau ir pasiziureciau dar variantu. Laimes ir sekmes renkantis ! ;)
  • 0

#45 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:39

taip ir turi buti. net zidano parase yra toks posakis - Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį... todel klubas ir stengiasi , kad tas ispudis ir butu kuo geresnis. ir kad veliau zmogus nesakytu pezo - g***o :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#46 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 17:50

O ka galima pamatyti atlikus kompiuterine variklio diagnostika? Ar verta ja daryti? Gal zinote kur nera dideliu eiliu vilniuje ja atlikti? ka galetumete patarti? :rolleyes:
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#47 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 17:52

Ale kaip seima padeda savo atzalai rinktis aptamabyli :wub: Miela malonu ir skaityti.

Gers tas pezo klubs :wub:

Gaila, kad as nelabai kuom galiu pasitarnauti, bet jei klaustum mano asmenines nuomones - tai as sito peziuko neimciau, pasiieskociau ir pasiziureciau dar variantu.

Laimes ir sekmes renkantis ! ;)

jo jo jauciuosi globojamas cia :) siltai naujokui bandoma padeti ^_^
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#48 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 28 - 17:59

Prasau patarkite! :rolleyes:

Patarčiau pradėti nuo paprastesnio modelio. Ne nuo šito.
  • 0

#49 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 28 - 18:12

O ka galima pamatyti atlikus kompiuterine variklio diagnostika? Ar verta ja daryti? Gal zinote kur nera dideliu eiliu vilniuje ja atlikti? ka galetumete patarti? :rolleyes:

Pamatysi, greitchiausiai, nieko. Shiaip ikalbek koki Darka ar smtp uzh tam tikra kieki :beer: i tavo pasirinkta auto aki uzhmesti ir gausi daugiau info, nei kompiuterine diagnostika parodis. Jei yra problemu, jos turetu matytis (lemputchiu pavidalu) ar jaustis (varyklio darbu).

O shiaip pasikartosiu. Na paieshkok dar. Gali i turgu koki nuvazhiuoti ar pan.
Esu tikras, kad niekas to 306 greitai nenupirks. Jei nieko nerasi galesi prie jo sugrizhti. ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#50 suvalkietis

suvalkietis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 84
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 1.9

Parašyta 2006 kovo 28 - 18:32

Suprantu, kai labai norisi tai ir reikia. Lengviausia rinktis is vienos, bet geriausia is keliu. Neskubek ir pasizvalgyk dar. ;]
  • 0
vysninės spalvos 406 1.9

#51 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 19:34

Patarčiau pradėti nuo paprastesnio modelio. Ne nuo šito.

a kuo sitas nepaprastas? taigi praktiskai padidintas 205. ir 1,6 IMO, optimalus.
  • 0

#52 Svečias_/dev/null_*

Svečias_/dev/null_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 19:40

Aha :) Noriu sios masinos, noriu. Bet labai bijau nusipirkti tokia i kuria reiktu kist ir kist pinigus uz remonta. Zinau - pezas nepigus eksplotacijai, galeciau kokia aude ar golfa pirkt, bet neee... ash noriu tik 306 pezo :0 o sitas toks grazus

Mano nuomone - aš bijočiau būtent šitą pirkti. Pasakysiu kodėl- visų pirma neseniai pirkta. Antra, pagal pakeitimų skaičių, žmogus nemažai bapkių į ją jau sukišo - tai koks tikslas jam dabar ją parduoti? Aišku, galima kažkiek tikėti pasaka, kad į užsienį išvažiuoja. Aišku, kiekvienos dėvetos auto pirkimas yra loterija. Tačiau bijau kad šį kartą laimėtojas nebūsi tu :) Suprantu, kad meilė iš pirmo žvilgsnio yra stiprus dalykas, tačiau manau pratesk paiešką.
Aš pats pirkau prieš mėn. 306 , tai peržiūrėjau virš 15, ir tik vieną pagaliau išsirinkau. Ir dar - tau teisingai rekomenduoja 1.4. Pradžiai pats tas. Pasvalys - Marijampolė , 230 Km, suvalgė lygiai 15 ltr. kuro. Dar matosi kad jam žvakes keisti reikės.
  • 0

#53 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 19:57

ai kaip jus man nora musat pirkti. nezinau. labai noriu sio, bandysiu kaina musti, bent jau tiek kiek kainuos remontas tai kad pusiau. siaip manau tokios komplektacijos 95metu 8men. pezukas tai nera labai jau brangus uz 1500euro? Juk pirkti nuo tralo irgi didziule rizika. cia bent i servisa koki tik nori gali nuvaryti, pravaziuoti ivairiom salygom (ne vien aiksteleje). Na nezinau nezinau ka daryti, nepalaikot Jus cia manes cia :( nors gal ir i prota bandote atvesti, gal ir gailesiuos
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#54 Svečias_/dev/null_*

Svečias_/dev/null_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:00

ai kaip jus man nora musat pirkti. nezinau. labai noriu sio, bandysiu kaina musti, bent jau tiek kiek kainuos remontas tai kad pusiau. siaip manau tokios komplektacijos 95metu 8men. pezukas tai nera labai jau brangus uz 1500euro? Juk pirkti nuo tralo irgi didziule rizika. cia bent i servisa koki tik nori gali nuvaryti, pravaziuoti ivairiom salygom (ne vien aiksteleje). Na nezinau nezinau ka daryti, nepalaikot Jus cia manes cia :( nors gal ir i prota bandote atvesti, gal ir gailesiuos

Taip nuo tralo pirkti irgi rizika :) Bet man visada kėlė įtarima auto, kurios keli mėn Lietuvoje ir jau parduodamos. Bijau, kad ji gali rimtų ligų turėti.
Maniškis 93 m. už 1250 paimtas. Šiaip 93-95 metų kainos buvo nuo 1000 eurų(žiaurokai padrožtas) iki 1700 eurų. Bet visi turguje, Lt nevažinėję.
  • 0

#55 Svečias_bolia_*

Svečias_bolia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:14

del langu cia dar. buvo ir man taip, kad neveikia keleivio langas. varikliukas is sroto - 60lt, visteik neveikia - tik pradejo saugiklius ismusinet, kai tik paspaudziamas mygtukas (nesvarbu ar keleivio, ar vairuotojo), meistras sako, kad cia buvo kaltas vairuotojo (ar keleivio mygtukas), tai dar 30lt. dba kaip ir veikia ^_^
  • 0

#56 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:19

Taip nuo tralo pirkti irgi rizika :) Bet man visada kėlė įtarima auto, kurios keli mėn Lietuvoje ir jau parduodamos. Bijau, kad ji gali rimtų ligų turėti.
Maniškis 93 m. už 1250 paimtas. Šiaip 93-95 metų kainos buvo nuo 1000 eurų(žiaurokai padrožtas) iki 1700 eurų. Bet visi turguje, Lt nevažinėję.

na pala pala juk ji lietuvoje nuo 2004.10 men. pas ta pati pardaveja, pirkes nuo tralo. Si masina jau pusantru metu lietuvoje
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#57 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:24

kaip baisius sie gedimai: 1. Priekinis kaires puses sarnyras 2. priekiniu svirciu galiniai celinblokai 3. kazkoks desines puses antgalis 4. pr. stabilizatoriaus traukes Koks ju rimtumas? Ka pirmiausia keisti reiketu?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#58 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:40

As tikrai maciau sita 306 autogide mazdaug pries menesi, nepergyvenk jo taip greit niekas nenupirks ;) na nezinau bet is to ka nupasakojai tai is tiesu tame bagazines dangtyje ar stikle nieko per daug keisto nematau - kuris dabr ryztusi kisti $$$ kai zino kad parduos pavasari Jau nekalbu apie tai kad masinos pardavimas is vis tik nuostoli atnesa... Asmeniskai man irgi nelabai patinka sis variantas. Kantrybes kantrybes, nes dabar tave valdo emocijos ;)
  • 0

#59 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:40

del langu cia dar. buvo ir man taip, kad neveikia keleivio langas. varikliukas is sroto - 60lt, visteik neveikia - tik pradejo saugiklius ismusinet, kai tik paspaudziamas mygtukas (nesvarbu ar keleivio, ar vairuotojo), meistras sako, kad cia buvo kaltas vairuotojo (ar keleivio mygtukas), tai dar 30lt. dba kaip ir veikia ^_^

rimtai? o tai nera tada taip baisu :)
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#60 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 20:47

be to izvelgiu keleta varaintu kodel jis ja parduoda: 1. Logiska kad parduoda po 1,5 metu nes rudeni reiks varyt technikine o tai reiskia remonta. 2. Praeita rudeni susidroze dar vokiecio apmautos vasarines padangos ir dabar tektu pirkti naujas 3. Emociskai pavargo nuo savo masinos ir nori naujos, nes vis gi teko ja paremontuot (jau vien greiciu deze pakeitus... tampi priristas prie masinos kuriam laikui.... :rolleyes: ) 4. Pabrango darudimas etc.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0