Jump to content


Termometras


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:16

Nuo to laiko kai nusiopirkau neveikia temperaturos dacikas <_< . Labai nemaloniai mirksi. :wacko: Jau turejau minciu ji uzklijuoti su izolke. Bet gal yra koks civilizuotesnis budas tai panaikinti? Gal kas nors zino, kur yra tas temperaturos dacikas, ir gal zino kaip ji pakeisti. Rankos elektroniko, tai lituoklio nebijau. Gal net kas nors zino to daciko modeli tai is karto nusipirkciau. Prie to pacio kaip pakeisti 605 Pugo skydelio lemputes, o tiksliau, kaip ji isvairuoti is paneles. Prasiknisau puse dienos -_- ir baigesi tuo, kad teko atgal sukisti :angry: . Vienas minejo, kad reikia atkabinti troseli nuo greiciu dezes. Gal kas susidure ir zino kaip tai daroma?
  • 0

#2 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:22

Kiek žinau temperatūros dačikas yra po dešines pusės veidrodžiu.O apie spidometrą girdėjau tą patį , kad reikia atsukti troselį nuo greičiu dėžės.
  • 0

#3 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:27

O gal zinot kokios ten lemputes stovi, nes man puse spidometro taip pat neshviecia? Butu malonu, jog pasidalintumet info.
  • 0

#4 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 July 08 - 11:28

O gal zinot kokios ten lemputes stovi, nes man puse spidometro taip pat neshviecia? Butu malonu, jog pasidalintumet info.

Saugiklius pračekinai? :blush:
  • 0

#5 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:30

nea, nes dar neradau ju :D O gali but, jog virsus sviecia, apacia ne - priklauso nuo saugiklio? <_<
  • 0

#6 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:38

Dacikas tikrai stovi veidrodyje, keleivio puseje ir ishsiima labai lengvai, uzkishus atsuktuva. Tik laidus reikes atjungti ish vidaus, nuemus trikampi dangteli, kuris yra duru kampe, ties viedrodzhiu. O troseli tikrai reiks atjungti ish greiciu dezes, nes ash bandziau ji ideti tiesiog uzkishes ranka uz skydelio ir netycia palenkiau, tai dabar greicio rodykle shokineja ir pashalinis, gan ikyrus garsas atsirado. Lemputes dedasi standartines, kaip ir kituose auto, stiklines, gale isheina du laidelei-kontaktai. Ash pas save padariau nenonini apshvietima, tai dabar ju nebetenka keisti :blush:
  • 0

#7 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • posts 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Posted 2003 July 08 - 11:41

Man buvo pavykę [kokius tris kartus] atkabinti {atsukti} trosą nuo spido - visai nepatogiai prakišus ranką iš apačios :rolleyes: :P Lemputės, kiek atsimenu, apšvietimui tokios labai mažos 0.2W :unsure: Pamenu, kad tokių negavau, tai sukišau pirktas STATOILE po 0.5W. Tai dabar šviečia.... Bet tai galima paregulioti... :) Lemputės tokios lyg ir be korpusinės, arba tokios pačios, kaip salono apšvietimo {nebelabai pamenu - tai buvo prieš 3 metus} :blink:
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#8 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 11:44

kaip salono apšvietimo

tikrai taip
  • 0

#9 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 13:38

Del termometro tai taip ir bus, pas mane buvo sudauzytas veidrodelis :mad: , kai pirkai auto, tai greiciausiai ir pats daviklis bus atjungtas arba pamestas :unsure: . Dekui visiems uz info. :beer:
  • 0

#10 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Posted 2003 July 08 - 14:09

Ash pas save padariau nenonini apshvietima, tai dabar ju nebetenka keisti :blush:

Viliojančiai skamba, ar gerai atrodo?
  • 0

#11 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:13

Ash pas save padariau nenonini apshvietima, tai dabar ju nebetenka keisti  :blush:

Viliojančiai skamba, ar gerai atrodo?

Na kadangi tai buvo pirmas mano tokio pobudzio darbelis, tai dabar jau daryciau truputi kitaip... Bet shiaip malonu, akiu nevargina, ir shiaip graziau :)
  • 0

#12 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Posted 2003 July 08 - 14:42

reiks apziureti, pasidalink patirtimi ka darytum kitaip
  • 0

#13 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:46

Na si savaitgali teko ir man krapstytis. Vedziojau audio laidus. Kazka prie saugikliu bloko pajudinau ir pradejo bruksnelius rodyti. Reiks vel kuri vakara pasikrapstyt. Bet pagaliau masinoj atsirado muzika:) Beje, gal kas i 605 i standartines vietas isidejes elipses? Idomu kaip groja... Bo subas bagaznike daug vietos uzima:( Xsaulius
  • 0

#14 Svečias_vaidas_*

Svečias_vaidas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:51

pas mane tik elipsines skyles like. :angry: Noriu pirkt, bet nezinau nei kokio galingumo, nei kur. Gal kas patars? Beje, aparaturos brangios nedesiu .
  • 0

#15 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:56

Skyles ir pas mane. Bet tik skyles:( Galvoju savo suba parduot arba iskeist i elipses. Gaila vietos bagaznike. Bet siaip dabar groja normaliai. Xsaulius
  • 0

#16 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:00

Del aparaturos patariu pasiieskoti omnitel skelbimuose. As tai pirkau taip ir tikrai nesigailiu. Ten chebryte nelegaliai prisiveza aparaturos (naujos) uz geras kainas. Dabar maciau stumdo Blaupunk ir MacAudio gerom kainom. Zadu sau i prieki Blaupunkt nusipirkti. O i BMW pirkau elipses Kenwood ir labai patenkintas esu. Groja jega ir kaina normali. Patariu nepirkt ivairiu boscman ar pan. O del garantijos tai ir parduotuvej jos neteikia. Kas zino prie kokio tu stipriako jungiai. Sigiu: paklausk Ilgo numeriuko as jam daviau ta is kurio pirkau elipses Pan. Dabar jis vel kazko turi is neblogu kolonkiu.
  • 0

#17 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:12

Kas del subo tai patariu nepagailet vietos ir isigyti normalu i Peugeot 605 tai jau reiktu 30cm. (pradziai uztektu ir 25cm.). Svarbiausia pasidaryti gera deze. Kaip sako geriausia aparatura detis palaipsniui. (zinoma as tuo nepasinaudojau, bet panasiai) 1. Dedi komponentus i prieki, vaziuoji klaisais gerai. :wacko: 2. Jungi komponentus per stipriaka, vaziuoji klaisais gerai. :wacko: 3. Dedi suba i gala, vaziuoji klaisais gerai. :wacko: 4. pasijungi koksealus i gala, vaziuoji klaisais gerai. :wacko: 5. Toliau jau lieka aparaturos tobulinimas Jau patyriau si jausma ir dasikapsciau iki 5 punkto.
  • 0

#18 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:16

Nusiziurejau EM PHASER elipses. 7x10" dideles ir galingos. Pirma reiks pasibandyt. Siuo metu priekyje DLS R5 komponentai, Becker Traffic Pro CD, Phonocar stipras ir MB Quart reference 12" bosas uzdaroj dezej. Grotuva ir stipra per omni skelbimus pirkau, akustika nauja. Idomu butu isgirst kitu 605 igarsinimo variantu. Vis dar eksperimentuoju... :wacko: Xsaulius
  • 0

#19 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:17

Dar kol kas 3 punkte:)
  • 0

#20 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:25

Nusiziurejau EM PHASER elipses. 7x10" dideles ir galingos.

Xsaulius

Jo kaip ziuriu nebloga instaliacija, butu idomu paklausyti. :wacko:
Mano Pugui iki tokios dar tolokai :o . Kol kas tobulinu BMW audio. Viskas po truputi.
O ar tau tikrai reikia galia tokio garso, kaip ir tokiu elipsiu, nemanai, kad uztek koksealu, ar bent jau 6*9 elipsiu. O tai susipjaus su subu. Ir siaip garso scena turi buti komponuojama priekyje, o ne gale.
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users