Jump to content


Termometras


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:32

Elipses deciau tik tokiu atveju, jei parduociau suba. Arba komponentus i gala, nes su sita masina daznai megstu kai mane gale veza:) o komponentai is priekio ir subas uz nugaros - nekas... Del paciu elipsiu - kuo didesnes, tuo zemesni dazni isgroja.. Kazkiek atstotu bosa. Beje, daugiausiai klausau repa ir rokeli. Xsaulius
  • 0

#22 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 16:18

Per GM pastebėjau pas kitus kolegas 605siuose Pioneer elipses, ir teko klausyti berods 150W Pioneer elipses pas Efką . Pas mane irgi elipsės skylės , tai aš užsisakiau pas vieną savo bičiulį Pioneer 200W elipses, kad parvežtu. Kai susidėsiu tada galėsiu papasakoti kaip skamb plačiau.
  • 0

#23 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 16:38

nes su sita masina daznai megstu kai mane gale veza:) o komponentai is priekio ir subas uz nugaros - nekas...
Del paciu elipsiu - kuo didesnes, tuo zemesni dazni isgroja.. Kazkiek atstotu bosa. Beje, daugiausiai klausau repa ir rokeli.

Xsaulius

Tai tada pasiulyciau persideti komponentus i gala ir pajungti per stipra. Bet zinoma zemu tokiu kaip su elipsem neisgausi, bet kokybe. Zinoma tokiu atveju geriausias variantas mano manymu butu komponentai ir subas :wacko: :blink: , bet viskas $$$. Tai Elipses gal ir neblogai. Tik as tos firmos pavadinimo nezinau ir nieko apie jas pasakyti negaleciau. Gal geriau znaimesnes ir mazesnes. Kazkaip neteko sutikti savo praktikoje 7*10. Kol nepabandysi nesuzinosi. Jei desi galingesnes elipses tikrai prireiks medines palanges, o cia jau vel $$$.
  • 0

#24 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • posts 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Posted 2003 July 08 - 16:46

Elipses deciau tik tokiu atveju, jei parduociau suba. Arba komponentus i gala, nes su sita masina daznai megstu kai mane gale veza:) o komponentai is priekio ir subas uz nugaros - nekas...

Nemanau, kad labai 'cool' į galą dėti komponentus <_<
Gal taip [maniškėje taip yra] :
Priekyje - komponentai per stiprą,
bagaže - sub'as per stiprą,
palangėje - elipsės (tiesiai iš grojiko, palaikymui)

Pats už vairo esu labai :D :D :D , ką vežiau gale - niekad nesiskundė... ;] ;]
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#25 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • posts 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Posted 2003 July 08 - 16:53

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D Pradėjom 'T datčiku' ir lempelėm, o baigiam audio anstaliacijom :P Smagu.... :rolleyes: ;]
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#26 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2003 July 08 - 17:23

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Pradėjom 'T datčiku' ir lempelėm, o baigiam audio anstaliacijom :P
Smagu.... :rolleyes: ;]

Cia taip visada :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#27 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 18:32

Is didelio rasto isejom is krasto :D :D :D
  • 0

#28 Svečias_Rukas_*

Svečias_Rukas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 18:37

Elipses deciau tik tokiu atveju, jei parduociau suba. Arba komponentus i gala, nes su sita masina daznai megstu kai mane gale veza:) o komponentai is priekio ir subas uz nugaros - nekas...

Nemanau, kad labai 'cool' į galą dėti komponentus <_<
Gal taip [maniškėje taip yra] :
Priekyje - komponentai per stiprą,
bagaže - sub'as per stiprą,
palangėje - elipsės (tiesiai iš grojiko, palaikymui)

Pats už vairo esu labai :D :D :D , ką vežiau gale - niekad nesiskundė... ;] ;]

Labai teisingas variantas. Pas save menau taip pat padarysiu. Tik manau gale ir koksealu uzteks. Paziuresim i kainos ir kokybes santyki. Itariu, kad elipses gali buti net ir pigesnes.
  • 0

#29 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 10:54

Jei domina skambejimas tai panevezieciai idomumo deliai galesit pas mane paklausyti, priekyje komponentes 300W ir pishcialkos, gale 450W (visi Pioneer, pirkti nauji), stiprintuvas 640W blaupunkt, magas ir Pioneer 7klase. Tik luktelkit, kol isidesiu subwooferi, kuris dar nesumontuotas, bet jau nipirktas,(beje taip pat Pioneer) . Dabar ishkilo klausimas kurioje vietoje ji montuoti: sukti prie galines sedynes ir vazineti atidariu ranktura (taip darp dauguma BMW savininku), daryti deze, ar montuoti i palange...
  • 0

#30 Svečias_Mindis_*

Svečias_Mindis_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 12:43

trosas spydo traukias ish variklio skyriaus, patraukt reik kokia 10 cm ir ishsitrauks, o poto ramiai spydas ishsiema. Ystitato lygej taip pat tik priesh taj reik susukt tuos 3 varzhtus laikancius spyda ...
  • 0

#31 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Posted 2003 July 09 - 12:44

Jei domina skambejimas tai panevezieciai idomumo deliai galesit pas mane paklausyti

Jau girdėjau pravažiavai pro šalį tai galvojau, kad mieste koks koncertas vyksta :D , gerai skamba, bent jau aukšti, liuks ;) kaip skamba jau girdėjau dabar domina tas tavo neoninis apšvietimas, reiks pažiūrėti
  • 0

#32 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 12:54

Tu dar negirdejai zemu, shiaip ar taip 800W prisides ;)
  • 0

#33 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2003 July 09 - 13:46

Toks itarimas kad PAnevezy pacuku nera........ :unsure: Juk tiek aparaturos........ :D
  • 0
406 2.1 TD

#34 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 13:54

Toks itarimas kad PAnevezy pacuku nera........ :unsure: Juk tiek aparaturos........ :D

Ir dar kiek ju yra, bet mashina darbo valandomis buna po langais, pro kuriuos visada ja matau, o vakare shiltai stovi garaze po namu ;) na zinoma tai nera 100% garantija, bet kad ir koks patogus butu Peugeot'as nesinori jame nakvoti kiekviena nakti ;)
  • 0

#35 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 14:49

Toks itarimas kad PAnevezy pacuku nera........ :unsure:  Juk tiek aparaturos........ :D

Ir dar kiek ju yra, bet mashina darbo valandomis buna po langais, pro kuriuos visada ja matau, o vakare shiltai stovi garaze po namu ;) na zinoma tai nera 100% garantija, bet kad ir koks patogus butu Peugeot'as nesinori jame nakvoti kiekviena nakti ;)

Nieko , čia Aurys kuklinasi. Geriau sakytu tiesą: - Turiu dekteriovo systemos kulkosvaidį. Kai būna darbe tai visi mato pro langą išlindusi vamzdį ir niekas nedrysta eiti artyn prie jo auto, o kai būna namuose išneša tą kulkosvaidį į balkoną.Viskas būna aišku kas gi nori į tokia diskoteką pakliut :lol: :lol: :lol: .
  • 0

#36 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 July 09 - 14:57

Prisiminiau ta tema anekdotą. Koncentracijos stovykloj skelbimas: Siandien vakare diskoteka, kulkosvaidininkas Hansas gavo naują diską. Šokiai vyks iki nukritimo. :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#37 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 15:05

Prisiminiau ta tema anekdotą. Koncentracijos stovykloj skelbimas: Siandien vakare diskoteka, kulkosvaidininkas Hansas gavo naują diską. Šokiai vyks iki nukritimo. :D

Darka, tu mane supratai iš puse žodžio :D :beer: :beer: :beer: .
  • 0

#38 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 09 - 16:24

Prisiminiau ta tema anekdotą. Koncentracijos stovykloj skelbimas: Siandien vakare diskoteka, kulkosvaidininkas Hansas gavo naują diską. Šokiai vyks iki nukritimo. :D

:D :D :D
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users