Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dunksejimas gale


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 01 - 15:44

Help naujokui :D per mazas ir staigias duobites vaziuojant kazkas dunksi gale.Buvau vienam servise kaune, tai begedziai norejo man pripirst amortikus keist ;) .Paskui nulekiau i pazaku servisa,tai sako,kad gali but tilto guoliai,dar tiksliai nepasake,nes tada neturejo galimybes uzkelt i virsu liuto,o as nebeturejau laiko laukt kol kita masina pabaigs.Dunksi abiejose pusese vienodai.94 metu pugas.Gal dar kazkas gali but be tilto guoliu? Aciu uz pagalba :beer:
  • 0

#2 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 birželio 01 - 15:48

Help naujokui :D per mazas ir staigias duobites vaziuojant kazkas dunksi gale.Buvau vienam servise kaune, tai begedziai norejo man pripirst amortikus keist ;) .Paskui nulekiau i pazaku servisa,tai sako,kad gali but tilto guoliai,dar tiksliai nepasake,nes tada neturejo galimybes uzkelt i virsu liuto,o as nebeturejau laiko laukt kol kita masina pabaigs.Dunksi abiejose pusese vienodai.94 metu pugas.Gal dar kazkas gali but be tilto guoliu?

Aciu uz pagalba :beer:

Paskaityk cia.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#3 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 01 - 16:05

Stabdant nera jokio stuksejomo.Tik per duobes lekiant taip neblogai dunksteli, ir man lyg,kad kazkur arciau virsaus,gal sakau ivores amortiku.Nu da reiks palekt iki pazaku centro ir issiaiskint,kas ten istikro jam.Kad tik tiltui nebutu amen :blush:
  • 0

#4 Svečias_Cezarijus_*

Svečias_Cezarijus_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 01 - 19:35

del viso pikto patikrink ar zapaske gerai prisukta, man pora kart padejo :D ;)
  • 0

#5 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 01 - 21:19

ziurejau zapaske,viskas gerai ten ;)
  • 0

#6 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 07:28

Zapaskė kai kalatojasi garsas būna kitoks.
  • 0

#7 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 08:45

Stabdant nera jokio stuksejomo.Tik per duobes lekiant taip neblogai dunksteli, ir man lyg,kad kazkur arciau virsaus,gal sakau ivores amortiku.Nu da reiks palekt iki pazaku centro ir issiaiskint,kas ten istikro jam.Kad tik tiltui nebutu amen :blush:

jo jo, pas mane lygiai tas pats, dar kartais apima toks jausmas kad visa dusliarka atsikabinus, vaziuoji normaliu keliu labai svelniai eina, o pagauni tik kokias maziausias duobutes ir ragas. Siaip jei su galiniiu tiltu kazkas butu, tai man atrodo turetu ratai but issiskete (pataisykit jei klystu) o ratai pas mane tiesiai kaip stygos stovi
  • 0

#8 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 09:24

Stygos ar ne stygos, sunku pasakyt. Patikrinti galima nesunkiai pakėlus, jei torsiono lapos juda, tai bus guoliai, jei ne - pagalvės.
  • 0

#9 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 09:34

dar labiau stuksi kai posuki imi, tada speju pasikelia sonas vienas biski, atsipalaiduoja pagalve ir pataikius i duobe duoda stuksejima.
  • 0

#10 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 birželio 02 - 09:53

dar labiau stuksi kai posuki imi, tada speju pasikelia sonas vienas biski, atsipalaiduoja pagalve ir pataikius i duobe duoda stuksejima.

Nu tai viska pats ir pasakiai. Pagalves. ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#11 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 10:07

gerai, kad pagalves tik butu,nereiktu 800lt paklot :D
  • 0

#12 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 14:47

duodu 90% kad galiniai stabilizatoriai atgyveno savo :) issisuksi su simtuku ^_^
  • 0

#13 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 birželio 02 - 14:53

duodu 90% kad galiniai stabilizatoriai atgyveno savo :) issisuksi su simtuku ^_^

ane.. :ph34r:
ten gi apie 306-tus kalba eina, kuriu vaziuokle kardinaliai skiriasi nuo 605-to... <_<
  • 0

#14 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 16:18

bus matyt,kurios pagalves nueje,ar galines ar priekines,jei priekines tai daugiau atseis :rolleyes:
  • 0

#15 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 16:31

dar klausimas.tarpine po galva pradegus B) dar pries kelias dienas nebuvo antifrizas juodas,db ziuriu jau juodas beveik.blecha meistriukas niekaip neatsilaisvina,kazkos rusas atvares saba o pats sake balevoja viesbuti :D tai meistriukas niekaip negali susisiekt su rusu ir negali sabo pabaigt,tad mano pazaka dar savaite nukele.jauciu man sistema visa gali uzkimst,jei da ilgiau pavazinesiu pavazinesiu su tokiu skysciu,gal sakau bent tam kartui antifryza pasikeist?zadejo antradieni jau sutvarkyt man,gal tada nekeist dar antifryzo,nes paskui vel reiks keist? -_-
  • 0

#16 Svečias_Cezarijus_*

Svečias_Cezarijus_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 18:01

kai pas mane pradege tarpine galvos as jau niekur nevaziavau, tiksliau nelabai ir imanoma buvo :blink:
  • 0

#17 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 birželio 02 - 18:13

dar klausimas.tarpine po galva pradegus B) dar pries kelias dienas nebuvo antifrizas juodas,db ziuriu jau juodas beveik.blecha meistriukas niekaip neatsilaisvina,kazkos rusas atvares saba o pats sake balevoja viesbuti :D tai meistriukas niekaip negali susisiekt su rusu ir negali sabo pabaigt,tad mano pazaka dar savaite nukele.jauciu man sistema visa gali uzkimst,jei da ilgiau pavazinesiu pavazinesiu su tokiu skysciu,gal sakau bent tam kartui antifryza pasikeist?zadejo antradieni jau sutvarkyt man,gal tada nekeist dar antifryzo,nes paskui vel reiks keist? -_-

Mano nuoširdus patarimas būtų viešuoju transportu savaitę pasinaudoti. Yra ir ten savo žavesio B)
Nes jei jau pas tave tarpinė prakirmyjo, tai negali žinot kas ten su kuo maišosi - aušinimo skystis į tepalą, tepalas į aušinimo skystį ar visas kokteilis į cilindrus :ph34r: Bet kuriuo atveju žala liūto širdžiai IMHO garantuota.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#18 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 18:26

aisinimo skystis tai nedingsta.. matyt reiks limuzina per savaitgali issinuomuot :lyzht: kalbejau ka tik su meistru, sake antradieni jau apsiims.
  • 0

#19 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 02 - 18:37

blecha turejau bimbala pries tai jokios problemeles su varikliu nebuvo.bet tik tuo ir gali pasigirt bimbalai :D
  • 0

#20 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 02 - 20:35

galvočiau , kad bildukas ir važiuočiau pas burtininką :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0