Jump to content


Photo

Dunksejimas gale


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 02 - 21:14

ane...? malacius..jei viska apie pezakus nusituoki :rolleyes:

Edited by Dariusa, 2006 June 02 - 21:40.

  • 0

#22 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 02 - 23:50

galvočiau , kad bildukas ir važiuočiau pas burtininką :ph34r:

smaikstu :blush:
  • 0

#23 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 04 - 12:56

gal kas zinot,kur kaune pirkti galvos tarpine mazdaug geriausia butu?ir kokia kaina geresnes tarpines?
  • 0

#24 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 04 - 21:10

gal staybininku gatvej,kur pezaku centras? :huh:
  • 0

#25 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 06 - 22:05

ugu :( pas mano 405 irgi dungsi kažkas... tik ne vien gale, bet ir prieky.... :unsure: ypač kai pataikau ant šulnio dangčio, duobės, ar neduok die - žvyrkelio..... :wacko: gal kas turi minčių? (protingų) :blush:
  • 0

#26 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 06 - 22:17

ugu :( pas mano 405 irgi dungsi kažkas... tik ne vien gale, bet ir prieky.... :unsure: ypač kai pataikau ant šulnio dangčio, duobės, ar neduok die - žvyrkelio..... :wacko: gal kas turi minčių? (protingų) :blush:

remontuot važiuoklę reikia, kol nevėlu :)
  • 0

#27 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 06 - 22:25

na kaip ir suprantu, kad reikia, va klausimas kam patikėt (Alytuj kalvių daugiau neu suprantančių apie pugus....) ir kitas kl - kaip neišsidurt ant banko bilietų (kai pats nelabai apie tą pugo važiuoklę rauki....)
  • 0

#28 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 14 - 15:41

gal gali man kas neissimokslinusiam paaiskinti kas per pagalves pezuose, kam skirtos ir kirk jas keist kainuoja? nes maniskis isvis bilda nesveikai, tik prasideda koks banguotas kelias viskas dunksi, ant lygaus vaziuoja idealiai
  • 0

#29 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 14 - 21:34

gal gali man kas neissimokslinusiam paaiskinti kas per pagalves pezuose, kam skirtos ir kirk jas keist kainuoja? nes maniskis isvis bilda nesveikai, tik prasideda koks banguotas kelias viskas dunksi, ant lygaus vaziuoja idealiai

kiek spejau suzinot, tai yra priekines tilto pagalves ir galines. meharije pasake, kad pas mane priekinem pagalvem kaput, ju yra dvi ir vienos kaina 120lt. galiniu pagalviu taip pat dvi, vienos kaina 35lt. ^_^
  • 0

#30 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 15 - 06:55

kiek spejau suzinot, tai yra priekines tilto pagalves ir galines. meharije pasake, kad pas mane priekinem pagalvem kaput, ju yra dvi ir vienos kaina 120lt. galiniu pagalviu taip pat dvi, vienos kaina 35lt. ^_^

o kiek dar darbai kainuoj nepasake?
  • 0

#31 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 15 - 08:48

neklausiau.
  • 0

#32 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 15 - 14:47

neklausiau.

nu va buvau uzvare i servisiuka sian tai patirkino sarnyras desinys saibom nuejes ir stabilizatoriai, viskas kazkas iki 250 kainuos su darbais jau paemus, tai kai pasake kaina lengviau paliko, galvoajau kai skels kokie 500-600 lt bus :wacko: tai ryt 12 sake paims tvarkyt. dabar tik bijau kad dar kokie velniai lyst nepradetu, jau sukisau i sita masiniuka 800 dar sitas dasides bus per 1000, cis dar neiskaiciuota signalke, registracija ir pan dalykai. Dabar sedzui ir galvoju ar cia tik as toks nelaimelis ar yra ir dar kas nors kliunije.... :huh:
  • 0

#33 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2006 June 15 - 15:16

as jau nustojau skaiciuot visas islaidas - kenkia sveikatai ;) Va, vakar nuvaziavau y meghary visokiu sudnieku, pokst 250lt ir tai visko ko reikejo nenusipirkau :lol: Cia jum ne golpas ar pastilius, uz komforta reik moket.
  • 0

#34 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 15 - 15:23

nu va buvau uzvare i servisiuka sian tai patirkino sarnyras desinys saibom nuejes ir stabilizatoriai, viskas kazkas iki 250 kainuos su darbais jau paemus, tai kai pasake kaina lengviau paliko, galvoajau kai skels kokie 500-600 lt bus :wacko: tai ryt 12 sake paims tvarkyt. dabar tik bijau kad dar kokie velniai lyst nepradetu, jau sukisau i sita masiniuka 800 dar sitas dasides bus per 1000, cis dar neiskaiciuota signalke, registracija ir pan dalykai. Dabar sedzui ir galvoju ar cia tik as toks nelaimelis ar yra ir dar kas nors kliunije.... :huh:

Na reikia užmerkti normaliai pradžioj, paskui jau mažiau.
  • 0

#35 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 295
  • Automobilis:Buvo 306

Posted 2006 June 15 - 16:41

nu va buvau uzvare i servisiuka sian tai patirkino sarnyras desinys saibom nuejes ir stabilizatoriai, viskas kazkas iki 250 kainuos su darbais jau paemus, tai kai pasake kaina lengviau paliko, galvoajau kai skels kokie 500-600 lt bus :wacko: tai ryt 12 sake paims tvarkyt. dabar tik bijau kad dar kokie velniai lyst nepradetu, jau sukisau i sita masiniuka 800 dar sitas dasides bus per 1000, cis dar neiskaiciuota signalke, registracija ir pan dalykai. Dabar sedzui ir galvoju ar cia tik as toks nelaimelis ar yra ir dar kas nors kliunije.... :huh:

nesijaudink ne tu vienas :lol: va siandien 450lt idejau i peza ir dar apie 300 ikisiu.Sutvarke galvos tarpine, tai vos tik spejau pajudet is vietos sankabos trosas truko :lol:
  • 0

#36 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 16 - 14:01

nesijaudink ne tu vienas :lol: va siandien 450lt idejau i peza ir dar apie 300 ikisiu.Sutvarke galvos tarpine, tai vos tik spejau pajudet is vietos sankabos trosas truko :lol:

na va sutvarkiau sain amasiniuko bildejima, sumoj gavos 290 (cia dar prie to dasidejo oro ir kuro filtor keitimas, nors blin buciau zinojes, kokia sudetinga operacija, tai ir pats pasikeites buciau, o dabar 30 lt kaip i bala) jei kam idomu tvarkiau siaures mistelyje, prie dagrio, melanda ar kazkaip pan vadinas, ir eiliu nera kosminiu, tik vat nzn del pinigeliu, brangiai ar ne cia gavos, keiciau abieju pusiu stabilizatoriaus traukes, desines puses sarnyra, ir filtru keitimas, filtrai buvo mano, kitos detales ju, siaip primeciau darbai vien apie 120-130 lt.
paskui dar gal kas zino kur uz padoria kaina paskirstymo dirzeli ir itempimo guoli pakeicia, nes tame servise 180 paprase, tai pagalvojau, kad daugoka palauksiu geriau i teviske nuvarysiu, tai jauciu uz puse kainos padarys ^_^
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users