Jump to content


nu kas per zmones!!!


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 04 - 22:38

Sutinku skonis tikrai subjektivus dalykas  ;)  bet niekaip nesutinku, kad tvarkingai padarius butu gaidinimas  :mad: visu pirma tai  mano nuomone atroditu visai pakenciamai, visu antra zenkliukas neatlieka jokios funkcijos nuo kurios priklausytu automobilio tech. parametrai  :rolleyes: . Nors siuo ( grozio suvokimo ) klausimu kiekvieno nuomone yra teisinga ( bent is dalies)....
P.S. pastebejau per savo neilga buvimo laika seme forume kad cia dauguma nusistate pries tuninga  :(

Ženkliukų "nurankiojimas" nuo grotelių tai beveik tas pats, kas iš originalo yra daromas kitaiskas noneimas <_< IMO.

P.S. Gerai, baigiam fleimint. Temos autorei reikia ženkliuką gauti.

nu matai kam idomu ir kazkiek, bent minimaliai supranta apie masina ir jas pazysta tai, jokio skirtumo ar yra tas zenkliukas ar ne, visvien zinos, kad ten PEUGEOT ;) O kam neidomu tai jokio skirtumo ar ten nera to zenkliuko ar ten ju penki :D
P.S. tiesiog svarstom galimybe...

nenusistacius as pries tiuninga :rolleyes: , bet man reikia zenkliuko, tada mano liutukas man mieliausias :wub: :wub: :wub:
  • 0

#22 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 04 - 22:41

Čia žmogus dalimis '93 306'ą parduoda. Sako daužtas buferis - gal ženkliukas sveikas liko.

sita buvau radus ir skambinausi, tai sake, kad nezino, ar turi zenkliuka :unsure: :unsure:
taip ir nesupratau :wacko:
pabandysiu ryt paklaust :blush:
  • 0

#23 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 00:12

nenusistacius as pries tiuninga :rolleyes: , bet man reikia zenkliuko, tada mano liutukas man mieliausias :wub: :wub: :wub:

Bent tiek gerai ;)
  • 0

#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2006 June 05 - 07:56

a pas garaznikus neanori nuvaryt kad isluptu kas liko ir padarytu lygias grazes grotealias :)~ kainuos aisku brangiau neagu zenkliukas bet mano nuomone graziau :) O jei nenori tai gal ant turgaus galima rasti :rolleyes: bent jau visokiu VW ir OOOO tai jie turi :unsure:

Kam tada daryt? Nuperki pasato priekį ir viskas :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2006 June 05 - 08:10

...visvien zinos, kad ten PEUGEOT ;) ...

Tikrai nesutinku. Pas mane nera nei zenkliuko, nei uzraso :unsure: Tai daug kas su Reno Clio painioja :angry:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2006 June 05 - 08:11

Turiu kažkoky, bet mąlyg ne nuo 306 čia... :unsure:

Posted Image

Ketvirtadienių galėsiu prigriebt - maž tix...
  • 0

#27 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 08:47

Turiu kažkoky, bet mąlyg ne nuo 306 čia... :unsure:

Posted Image

Ketvirtadienių galėsiu prigriebt - maž tix...

cia gal maniskis? :rolleyes: :D
turetu tikti - buciau lab dekinga ir patenkinta :wub:
  • 0

#28 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2006 June 05 - 11:03

cia gal maniskis? :rolleyes: :D

Prispažink Mamuc greitai... :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#29 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 12:07

man su skaiciais taip buvo... zibinte vajetau kiek jie kainuoja... srotuose neradau... buvo minciu nuo kitu lupt (neuzmetykit akmenim), bet as ne toks zmogus... nu negrazu be tu skaiciuku (406) ir viskas.. tai draugas ir prancuzijos parveze.... va dabar jau grazu ;) :wub:

a kiek jie ten kainuoja? Afygennas 807 uzrasas per visa sikna - 70 Lt, skaiciukai - po keliasdesimt, o dreugui kazkada gimtadienio proga padovanavom priekini liuta nuo 806, tai buvo ~ 50-60 Lt.

nezinau ar cia labai brangu. man uz bet kuri is ju net bako prisipilt nesigauna. o kai vaziuojant ziema ledux magistralej nukale mano 706 liuta, reikalinga radau Zibinte ant ardomo kazkokio komercinio furgono. Peugeot Partner ar tai Prelegent - nebeacimenu.
  • 0

#30 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 12:22

Kam tada daryt? Nuperki pasato priekį ir viskas :ph34r:

nu ir prie ko cia dabar tas pasatas Passat`as

ro3> bent minimaliai supranta apie masina ir jas pazysta tai, jokio skirtumo ar yra tas zenkliukas ar ne, visvien zinos, kad ten PEUGEOT Taigi, as turejau omenyje, kad kas supranta tai ir nemaiso, o kas nesupranta tai tam "dalampacki" kokia ten...
  • 0

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2006 June 05 - 12:26

a kiek jie ten kainuoja? Afygennas 807 uzrasas per visa sikna - 70 Lt, skaiciukai - po keliasdesimt, o dreugui kazkada gimtadienio proga padovanavom priekini liuta nuo 806, tai buvo ~ 50-60 Lt.

Blemba man afigieno užrašo PEUGEOT per visą subinę reikia tik E raidės. Kažkaip nesinori pirkt visą raidyną, o atskirai nėr :(
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • posts 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Posted 2006 June 05 - 12:49

maniškiam 605-tam irgi kažkada nulupo... Ir ne tik liūtuką, bet dar ir dalį grotelių! :angry: Išplėšė apatinę dalį, kartu su tais "ūsais", kur po farom palenda... Tai jau antri metai "negražiu" priekiu važinėju :( Tad labai puikiai žinau tą jausmą... KAS PER ŽMONĖS!
  • 0
Posted Image

#33 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 13:10

Blemba man afigieno užrašo PEUGEOT per visą subinę reikia tik E raidės. Kažkaip nesinori pirkt visą raidyną, o atskirai nėr :(

uzsiklijuok blizganti lipduka. iskirpk E. Ss toliau gali net nesimatyti skirtumo. O paskui pavogs dar kokia raide ar kelias, tada nusipirxi visa.
  • 0

#34 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • posts 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Posted 2006 June 05 - 13:19

Blemba man afigieno užrašo PEUGEOT per visą subinę reikia tik E raidės. Kažkaip nesinori pirkt visą raidyną, o atskirai nėr  :(

Jeigu reikia-sakyk, padarysiu lipduką - kaip tau nemokamai ;) .Per GM atiduočiau arba aš arba kolegosiš Klp
Tik man išmatavimų reikia ir kokia spalva

Edited by Argus, 2006 June 05 - 13:19.

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2006 June 05 - 13:28

uzsiklijuok blizganti lipduka. iskirpk E. Ss toliau gali net nesimatyti skirtumo. O paskui pavogs dar kokia raide ar kelias, tada nusipirxi visa.

Tada tu galėsi užsiklijuot B) :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • posts 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Posted 2006 June 05 - 13:36

Tai tau lipduką užsakyti ar dar pagalvosi :P
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#37 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2006 June 05 - 13:45

Tai tau lipduką užsakyti ar dar pagalvosi :P

A kokius čia lipdukus gali pagaminti? Plačiau galima, kur ir kaip klijuojami po kiek ir pan.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#38 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • posts 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Posted 2006 June 05 - 13:58

Čia geriau PM ;) - paskiau man reiks atidirbinėti draugui :blush: Šiaip nedideliais kiekiais galima atspausdinti ant lipnios plėvelės. Klijuoji ten kur nori ir kiek nori. Laiko ir apie 7 m. Tokia pačia plėvele klijuojami autobusai

Edited by Argus, 2006 June 05 - 14:09.

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#39 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Posted 2006 June 05 - 14:35

maniškiam 605-tam irgi kažkada nulupo... Ir ne tik liūtuką, bet dar ir dalį grotelių! :angry: Išplėšė apatinę dalį, kartu su tais "ūsais", kur po farom palenda... Tai jau antri metai "negražiu" priekiu važinėju :(
Tad labai puikiai žinau tą jausmą... KAS PER ŽMONĖS!

kai parveze is anglijos zenkliuku, tai man nei vienas netiko, gal tau is tu 4 ar 5 tiks? busiu kaime - atsivesiu i Vilniu.
as laukiu ketvirtadienio, mamutas atves zenkliuka :wub:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users