Peršokti prie turinio


Vagys pasidarbavo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 19:07

Ogi smagiai rytas prasidejo :( MasinukaS sovejo sauletekio aikstelej, niujorke. Ateinu ryte, vo bl.... isdaustas vairuotojo puses galiniu dureliu trikampis stikliukas ir mago kaip nebuta, nors dangty buvau nuleides :mad: Nervas paeme nerialiai, ne tiek to mago gaila kiek stiklo :mad: Tai dabar is kur ji man reiks gaut?????? p.s. dabar jau ir mabo gaila daros, geras buvo - Alpine :(
  • 0

#2 Svečias_Torpedo_*

Svečias_Torpedo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 19:48

uzuojauta........man taip 3kart buvo....skaudu bet ka darysi.....
  • 0

#3 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 20:03

Mano draugelis kažkada savo kenwood taip prarado, sakydavo mol nesimato uždengia, patikrino, rado.
  • 0

#4 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 20:09

Ale is kur stikla gaut? :unsure:
  • 0

#5 Ratlankiz

Ratlankiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius- Elektrėnai
  • Automobilis:BMW E46 T

Parašyta 2006 birželio 08 - 20:48

Uzuojauta .. Del stiklo pabanddk skambtelt Gediminui , jo kontaktai yra "skelbimuose"
  • 0
Nuotrauka

#6 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 21:14

paziurek ir i geraja puse neisdauze soninio keleivio lango :wacko: O del to kad isdauze tai galimas dalykas, kad nuklause arba nuziurejo, o kartais idauzo langus ir kai nieko vidui nera :mad: P.S. uzuojauta ;)
  • 0

#7 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 21:44

uzjauciu :unsure: tikiuosi, kad greit stikla susirasi :blush:
  • 0

#8 Svečias_Turissimo_*

Svečias_Turissimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 21:55

Del stiklo per daug nesuk galvos, jis nera brangus: 30-40lt (paciam syki teko skaudancia sirdzia issidauzt, bet tai jau kita istorija...) O del magelio, zinoma, uzuojauta... Db net pats pagalvojau, kad po tuo skydeliu visada palieku apie 800lt vertes jvc, kazkaip neatejo i galva, kad gali lyst nematydami... Teks issiiminet -_-
  • 0

#9 Svečias_Salsa_*

Svečias_Salsa_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 22:54

Man vienas veikejas patare maga visada issijimt ir pakelt ta dangteli, kad tikrai matytu, kad tuscia. Ka darysi - Lietuva.
  • 0

#10 Svečias_Garros_*

Svečias_Garros_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 23:21

As tai visada issijemu maga (net sena kasetini),nes pagrinde darbojasi narkomanai, o jem nerupi kol neistraukia (o taijau buna izdauzus stikla <_< ) O jei jau labai daug vargo, tesiog uzdarykite dankteli ir iskiskite pora laidu...Atdorys kaip magas isimtas ir tik laidai like... -_- As taip bandziau, nu niekam neuzkliuvo (rajonas ne is geriausiu buvo)
  • 0

#11 Svečias_BOGDAN_*

Svečias_BOGDAN_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 23:29

Tam sauleteli tai nzn ka daros, prie univero isvys man galini stykla isdauze, aciu dievui nieko nepaeme :unsure:
  • 0

#12 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 birželio 08 - 23:55

Man vienas veikejas patare maga visada issijimt ir pakelt ta dangteli, kad tikrai matytu, kad tuscia. Ka darysi - Lietuva.

Visąlaik taip ir darau.

P.S. Mancius, užuojauta :(
  • 0
205

#13 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2006 birželio 09 - 07:16

Man vienas veikejas patare maga visada issijimt ir pakelt ta dangteli, kad tikrai matytu, kad tuscia. Ka darysi - Lietuva.

Kartais toks bajeris nepadeda... draugeliui islupo maga kuris po sedyne imontuotas buvo :wacko:
nors mago skyle tuscia buvo bet matyt nuklause.... :ph34r:
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#14 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 09 - 07:33

Kartais toks bajeris nepadeda... draugeliui islupo maga kuris po sedyne imontuotas buvo :wacko:
nors mago skyle tuscia buvo bet matyt nuklause.... :ph34r:

Mano draugeliui irgi buvo tas pats, bet tikrai nenuklausė. Tiesiog, kai reikia dozei, lupa net ir neužrakintų durų spynas ir ima viską ką tik randa salone. Kartą dauždami cvekui langą susipjaustė rankas, tai iš pykčio sulaužė viską, ką tik buvo įmanoma sulaužyt mašinos salone. :angry:
  • 0

#15 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 birželio 09 - 07:40

Ogi smagiai rytas prasidejo :( MasinukaS sovejo sauletekio aikstelej, niujorke. Ateinu ryte, vo bl.... isdaustas vairuotojo puses galiniu dureliu trikampis stikliukas ir mago kaip nebuta, nors dangty buvau nuleides :mad: Nervas paeme nerialiai, ne tiek to mago gaila kiek stiklo :mad: Tai dabar is kur ji man reiks gaut??????





p.s. dabar jau ir mabo gaila daros, geras buvo - Alpine :(

Kažkoks vagis su užuojauta - neišdaužė viso lango. Tai jis žinojo, kad nėra signalizacijos, nes pro mažąjį neįlįsi? Užuojauta :huh:
  • 0

#16 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:06

Čia kaip rajonas priklauso. Pvz. aš per pietus grįžęs prie namų kartais net su snukiu palieku, jei iš langų pusės statau. Kartais tik snukį nusiimu. Nakčiai viską pasiimu - magą ištraukiu (stalčius blaupunkt), palangę irgi parsinešu namo. Px kad kasko drausta, geriau jau parsinešu viską, rami galva geriau negu nepatenkintus palycyjos veidus matyti ar su draudikais bendrauti. Pas mus reik priprasti: jei langai tamsinti, gali patikrinti, ar tikrai ten nieko nėra, jei mago skyrius uždengtas irgi jiems pasistoja klausimas, ar tikrai ten nieko nėra. Tada ir patikrina na vsiakij pažarnyj. Kai randa, pasiima.
  • 0

#17 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 10:23

Ogi smagiai rytas prasidejo :(  MasinukaS sovejo sauletekio aikstelej, niujorke. Ateinu ryte, vo bl.... isdaustas vairuotojo puses galiniu dureliu trikampis stikliukas ir mago kaip nebuta, nors dangty buvau nuleides  :mad:  Nervas paeme nerialiai, ne tiek to mago gaila kiek stiklo  :mad:  Tai dabar is kur ji man reiks gaut??????





p.s. dabar jau ir mabo gaila daros, geras buvo - Alpine  :(

Kažkoks vagis su užuojauta - neišdaužė viso lango. Tai jis žinojo, kad nėra signalizacijos, nes pro mažąjį neįlįsi? Užuojauta :huh:

Po sio ivikio kaip tik susimasciau apie signalizacija. Galvoju detis su GSM rysiu, juk kad masina kaukia lauke dazniausiai visiems dzin buna <_<
  • 0

#18 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 14:05

Ogi smagiai rytas prasidejo :(  MasinukaS sovejo sauletekio aikstelej, niujorke. Ateinu ryte, vo bl.... isdaustas vairuotojo puses galiniu dureliu trikampis stikliukas ir mago kaip nebuta, nors dangty buvau nuleides  :mad:  Nervas paeme nerialiai, ne tiek to mago gaila kiek stiklo  :mad:  Tai dabar is kur ji man reiks gaut??????





p.s. dabar jau ir mabo gaila daros, geras buvo - Alpine  :(

Kažkoks vagis su užuojauta - neišdaužė viso lango. Tai jis žinojo, kad nėra signalizacijos, nes pro mažąjį neįlįsi? Užuojauta :huh:

Po sio ivikio kaip tik susimasciau apie signalizacija. Galvoju detis su GSM rysiu, juk kad masina kaukia lauke dazniausiai visiems dzin buna <_<

Tai tu nori pasakyt kad jokios signalizacijos pas tave nebuvo, jeigu taip tai dar reik dziaugtis, kad visai nenurinko akumuletoriaus , ratu ir taip toliau :unsure:
  • 0

#19 Svečias_Salsa_*

Svečias_Salsa_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 19:23

Siais laikais signalkes reikia i bet kokia sena gelda, kad ir pacios pigiausios, kartais uztenka ir mirgsincios lemputes, ir jau apeina, nueina iki kitos kur niekas nemirga.
  • 0

#20 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2006 birželio 09 - 19:52

jop...uzuojauta del mago... mano brolis kai ten gyveno, niu tai irgi nukentejo...isvis prie studentu baraku pavojinga masinas palikt, viena karta plyta ant kapoto rado... :unsure: :unsure: niu zodziu ten sauleteki neramu, as tuos galuos kai budavau tai ir viska susirinkdavau...nors va, paskutini karta maga prie santuoku rumu islupo ir viduri dienos...kol diploma man teike... :mad:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0