Peršokti prie turinio


Atsiklijavo stogo apmušalas, 605


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 13 - 07:27

kiek skaitinejau niekaip neradau kaip ta apmusula priklijuoti? tai gal pasidalinkim mintimis kaip tai padaryti, nes jau ir man laikas pribrendo <_< as galvoju kad su fenu reikia pabandyti....
  • 0

#2 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 13 - 07:41

paskaityk cia apie lubu klijavima

o jei nori ta pacia medziaga priklijuot tai biski bus sunku, nes klijai persisunke per medziaga. Gali bandyt nusipirkt audiniu parduotuvej tokios kliju juostos, su kuria klijuojamas medziaga (pvz atlenkus kelniu galus). Bet ja reikia su lygintuvu pakaitinti. o pries lipinant reiktu svariai nuvalyti lubas nuo seno parolono (kempines) ir kliju. Dar buna abipusiai lipnios juostos, bet su ja manau tik laikinai padarytum.
  • 0

#3 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 13 - 07:51

paskaityk cia apie lubu klijavima

o jei nori ta pacia medziaga priklijuot tai biski bus sunku, nes klijai persisunke per medziaga. Gali bandyt nusipirkt audiniu parduotuvej tokios kliju juostos, su kuria klijuojamas medziaga (pvz atlenkus kelniu galus). Bet ja reikia su lygintuvu pakaitinti. o pries lipinant reiktu svariai nuvalyti lubas nuo seno parolono (kempines) ir kliju. Dar buna abipusiai lipnios juostos, bet su ja manau tik laikinai padarytum.

nu man viso stogo dar nereikia klijuoti tik kelios vietos tera o traukti kita medziaga manau per daug vargo ir rezultatas bus nekoks
  • 0

#4 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 13 - 09:00

nu aptraukiant kita medziaga (audiniu) tikrai ne koks rezultatas gautusi. va su dermantinu kitas reikalas. kai atsiras laisvesnis 100lt, pats savo 605 klijuosiu. Kai susitvarkysiu - ydesiu nuotraukas pries ir po. galesi nusprest koks rezultatas gavosi. Kita menesy tureciau uzsiimti situo reikalu.
  • 0

#5 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 13 - 11:21

nu butu gerai kad foto parodytum, bet kad man darmantinas netiks pas mane salonas visas veliuras tai darmantinas ne prie ko
  • 0

#6 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2006 birželio 13 - 11:48

kad man darmantinas netiks pas mane salonas visas veliuras tai darmantinas ne prie ko

A tai priekinė panelė irgi veliūru aptraukta?? :lol:
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#7 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 13 - 11:58

A tai priekinė panelė irgi veliūru aptraukta?? :lol:

Va, va
man asmeniskai graziau ant lubu dermantinas atrodo o ne koks nors skuduras. dermantina gali nuvalyti kai issitepa, o vat jei lubos veliurines, jau visos demes lieka.
Nu biski palaukit - parodysiu ;) daba svarbesniu remontu planuose yra.
  • 0

#8 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:53

Nu biski palaukit - parodysiu ;)  daba svarbesniu remontu planuose yra.

Nu kagi, pagaliau istesejau savo pazada :rolleyes:
senosios lubos buvo svelniai tariant bjaurios, visokiu demiu nesvarumu pilna, krastai atplyse, prancuzas turejes peziu pries mane buvo bandes lipint atsilupusius krastus, bet tik klijais viska ismozojo ir dar labiau sugadino:
Posted Image

Posted Image

Posted Image

ir galiausiai po poros sestadieniu stai kas gavosi:
Posted Image

Posted Image

Posted Image

405'o lubas aptraukt buvo lengviau -_- , sito lubas norint is salono istraukt reikejo net viena priekine sedyne isimt ir tai dar reikejo vos ne pusiau visa luksta lenkt kad eitu isimt. Kas norit pasimokyt is svetimu klaidu, prasom:
1. pirma mano klaida: reikejo sedynes uztiest kokiais nors skudurais ar celofanu, nes sutrunijes paraloans su senu kliju priemaisom labai slyksciai ismurzina veliura ir paskui tenka su White spiritu plaut.
2. lupant luksta nuo lubu nereikia skubet ir per jega plest, geriau su kokiu garintuvu ar su fenu pasildyt klijus kad lenviau atliptu. As plesiau gan grubiai ir todel atsirado ant stogo keletas ylinkimu (vistiek kazkada pasizadejau visa kebula perdazyt :rolleyes: ), o nuo luksto vietom atsiskyre vienas sluoksnis kartono.
3. taip pat reiktu atsargiai nuplesty senajy audiny nuo lubu luksto, nes jis tik atrodo kad vos laikosi. As nei kaitinau nei mirkiau kokiais tirpikliais, o tiesiog plesiau ta sena skudura ir vietom atsilupo sluoksnis kartono ir tos nelygios vietos uzlipinus dermantina labai aiskiai matosi, bet kas padaryta tai padaryta, kitasyk zinosiu.

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2007 birželio 22 - 13:54

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0