Peršokti prie turinio


Peugeot 605 nuo 95m


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 30 - 16:56

Rasykit man pm.

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 liepos 09 - 16:16

  • 0

#2 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 liepos 13 - 17:34

o pas mane tai kazko suslubavo ir neatsidaro viaruotojo puses langas :( :( bandysiu ardyt savaitgali :) gal ka gero rasiu :)
  • 0
ARE 752, Kaunas

#3 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 17:29

o pas mane tai kazko suslubavo ir neatsidaro viaruotojo puses langas :( :( bandysiu ardyt savaitgali :) gal ka gero rasiu :)

neardyk. atjungi klema, palauki 10 - 20 sec ir prijungi vel. jei mechanika sveika prades veikt jei ne tai ardai.. :)
  • 0

#4 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 17:33

peugeot .... :lol:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 19:39

peugeot .... :lol:

jo... :) turi savo zavesio...
  • 0

#6 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 21:57

zodziu taip :) issiardziau, pasirodo trosas nutrukes :) gal kas turit netycia p-605 porestailinginio??? nes parduotuvej tai nera, o srotuos tai be viso mechanizmo tai nenori parduot, gal kas ka rekomenduotumet? ar seip gal kas esat kazka panasaus dare namu salygom?? :)
  • 0
ARE 752, Kaunas

#7 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 11:11

zodziu taip :) issiardziau, pasirodo trosas nutrukes :) gal kas turit netycia p-605 porestailinginio??? nes parduotuvej tai nera, o srotuos tai be viso mechanizmo tai nenori parduot, gal kas ka rekomenduotumet? ar seip gal kas esat kazka panasaus dare namu salygom?? :)

Siulau perdaryti automatini mechanizma i paprasta toki kaip tavo like trys langai. sutaupysi kokius 350lt :D del perdarymo kreipkis i mane. galiu net pats ir padaryti siuo metu laiko turiu marias. uztruks darbas +/- 1.5valandos. :)

reik paprasto pakelejo nuo belekurio 605 (metai nesvarbu) + migtuko paprasto tokio kaip tavo likusiu 3 langu. (tinka nuo 406)
  • 0

#8 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 14:51

Tai tu nori pasakyti, kad del kazkokio f***ing troselio, turesiu kazka su savo langais keist??? juk varikliukas veikia, mygtukai taip pat visi yra normalus, negeriau butu ta troseli kaip nors pakeist, pvz is senuku gala nusipirkt ir gal eitu kaip nors priximicint? tik vat idomu gal kas yra tai dares? p.s. pas mane visi langai buvo automatiniai(normalus elektriniai + liuaks elektrinis :D ) ir vis dar yra, tik vat vairuotojo puses trosas nutrukes. vat ir tokia pas mane beda.
  • 0
ARE 752, Kaunas

#9 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 15:18

Turbūt vienas apie batus, kitas apie ratus :) MMX minėdamas automatinį turi omeny - tokį veikimą, kai mygtelėjus ir paleidus langas pats pabaigia važiuoti. Paprastas elektrinis - kai važiuoja tol, kol laikai mygtuką numygęs. Paprastai vairuotojo būna automatinis, visi kiti - parasti elekrtriniai. PiktoZuikio atveju, jei jau troselis nutrūkęs - su elektra nėr ten ko chimičint.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#10 Svečias_pafka_*

Svečias_pafka_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 25 - 16:51

o pas mane tai kazko suslubavo ir neatsidaro viaruotojo puses langas :( :( bandysiu ardyt savaitgali :) gal ka gero rasiu :)

jei niekuo nesiskiria,tai turiu iki restailingo 605 lango pakeleja,tiesa sulankstytas takas,kuriuo vazineja pakelejas (gavau i sona),bet trosas sveikas.jei domins,rasyk
  • 0

#11 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugsėjo 01 - 14:04

jei niekuo nesiskiria,tai turiu iki restailingo 605 lango pakeleja,tiesa sulankstytas takas,kuriuo vazineja pakelejas (gavau i sona),bet trosas sveikas.jei domins,rasyk

sorry bet netinka :( bet vistiek aciu :)
  • 0
ARE 752, Kaunas

#12 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 03 - 23:18

Turbūt vienas apie batus, kitas apie ratus :)
MMX minėdamas automatinį turi omeny - tokį veikimą, kai mygtelėjus ir paleidus langas pats pabaigia važiuoti. Paprastas elektrinis - kai važiuoja tol, kol laikai mygtuką numygęs. Paprastai vairuotojo būna automatinis, visi kiti - parasti elekrtriniai.
PiktoZuikio atveju, jei jau troselis nutrūkęs - su elektra nėr ten ko chimičint.

butent :) automatinis mano suvokimu yra tas kur paspaudi ir langas pats uzsidaro.. o neautomatinis tai tas kur ispaudi ir laikai tol kol neuzdarai.. :) pas 605 nebuvo stiklu priekiniu su mexaniniu uzdarymu (sportiniu :D ) o del troselio tai pamirsk, manai as eiciau i tokiu atradimu liuna jei butu imanoma pakeist tik trosa? pasmane irgi sveika visa el dalis buvo. taciau kaip daugumai aisku, jog mexanizmas yra neardomas. arba as tiesiog tiek kantrybes neturiurejau..


todel mano schema yra reikalinga tiem kuriem reik veikiancio stiklo ir nesvarbu ar jis automatinis ar ne. o jeigu kazkam kyla noras keist tik troseli.. tai beabejo Welcome, visada juk malonu atrast geresni sprendimo buda!
:beer:
  • 0

#13 Svečias_daumantasm_*

Svečias_daumantasm_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 12:48

man irgi uzlinko tas mechanizmas.turiu 95 metu 605, srote gavau visa ta mechanizmas iki 95 metu pezo.tiks ar ne, galit pasakyt, ar net nepradet ardyt?
  • 0

#14 citroen

citroen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 86
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 11:21

netiks :)
  • 0
Paulius mob. 8-683 39973 e-mail: [email protected]

#15 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 22:32

nu as bandysiu ryt pritaikyt, tai pasakysiu kaip sekesi :D
  • 0
ARE 752, Kaunas

#16 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 spalio 05 - 20:51

nu zinokit netinka rimtai ir tikrai belenkaip netinka!!!! :) pradedant fiske, baigiant troseliu ilgiais :) bet, tas baltas plastmasiukas tinka :D na bet finale pasi***es susitvarkiau ir puikiai viskas veikia :D
  • 0
ARE 752, Kaunas

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 06 - 12:35

kokiais troseliais.. nuo 94 ant 96 tinka mechanizmas viskuom isskyrus el dalim, kuria perdaryti galima per valandziuke nieko nedraskant.
  • 0

#18 Svečias_Chiba_*

Svečias_Chiba_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 12 - 19:51

pas mane ir 93m 605 nutrukes troselis. ten maciau kazkas turi sulankstyta mehanizma. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0