Jump to content


Svarstau 605, 96-98 metu, dizelis


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 09 - 15:06

sweiki klubieciai, noreciau paklausti jusu nuomones del mashinos pirkimo, noreciau nusipirkti 605 dizeliuka, geriau butu 2,5td, automata su visais pribumbasais, aisku metai kuom arciau 98, bet pasiskaitau foruma kartais ir matau tokias mazdaug antrashtes:" pugui ragai, uzsilenke 605, elektra pavede" nu ir t.t. atrado kad pezo 605 savininkai tik ir taiso sia mashina.........kazko ir baugu pasidare ja pirkti-toki ligu maisa:)))))))) jei rimtai tai ar tikrai tie pezai tokie slabakai, ir jeigu ne(ko labai tikiuosi) i ka reiktu atkreipti demesi perkant tokia mashina(mano ishvardintu duomenu) ar aplamai tie pezai dizeliai jie patvarus ir ar sakykime 96-98 metu komplektacijos mashinose nepadaryta inzineriniu klaidu per daug....nes nieko nezinau apie peza dizeliuka dekui uz nuomones pagarbiai niccollas
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2006 July 09 - 15:51

na tie kurie neturi problemu tie ir neraso, o tie kurie turi raso, tai taip ir atrodo, kad apie masina niekas nieko gero nekalba
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Posted 2006 July 09 - 16:11

dyzeliai prancuzu labai geri,neuzmusami.aisku jei bus tinkama prieziura.
  • 0

#4 Svečias_jarioma_*

Svečias_jarioma_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 09 - 16:27

mano geriau butu 2.1 dyzelis,sako kad jie patikimesni,mano praejes jau 300000km ir jokiu bedu su varikliu nei tepalais apibeges ir dirba labai gerai.jei galvoji kad pezai genda,tai geriau ilisk i renault forumus ir pasiziurek su kokiom bedom ten zmones susiduria ir kokiais kiekiais ju turi :D as tai skaitau, kad pezas yra tikrai patvari masina ir gan protingai padaryta
  • 0

#5 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Posted 2006 July 09 - 16:32

Forumas ir yra tam, kad dalintusi zmones patirtimi. Skundziasi kad tas ar anas negerai gauna patarimu pasiulymu, O del dyzeliu tai as irgi nemazai girdejau kad geriau imti 2.1
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#6 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2006 July 09 - 17:38

2.1 jei nori pigiau dirzus pasikeist(apie 600-700), pas 2.5 jie brangiau kainuoja nes stovi 2(apie 1000 -1200). Jei pasikeisi laiku tai problemu ne su vienu nebus. Kas del vaziavimo tai 2.5 ir traukia gereu ir vaziuoja. Pasiziurek i GM rezultatus :D . Kuro suvartojimas tas pats praktiskai. Daugiau skirtumu kaip ir nera tarp ju, tik pas 2.5 dazniausiai buna daugiau privalumu. Beje, automatai buvo tik su 2.1 varikliu. pati deze ZF (tipo vokiska). Kaip laiko sunku pasakyt nes pas kuriuos viskas tvarkoj tai i foruma neraso. Raso tie kuriems jau reikia ieskotis meistro..... Ramunas

Edited by Ramunas25, 2006 July 09 - 17:40.

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#7 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 09 - 19:04

Nors ir nevartoju dyzelio, taciau vartoju 99 metu 605.. kas liecia elektronikos bei kitu technines puses detaliu tai viskas priklauso tik nuo to kaip auto buvo explotuotas iki pardavimo. as bedu jokiu neturiu nei su el dalim, neis u mechanine puse.. variklis..deze ir t.t.

Seip variantas: jeigu turi galimybiu pasneketi su tais zmonem kurie varineja auto is prancuzu o geriausia viena reisa paciam su jeis kartu nuvaziuot ir isgyt auto tiesiai is zmogaus kuris ja pirko salone pries 7 ir daugiau metuku, aisku kad rasi toki sansu nelabai daug. taciau bandyt verta. nes "atrestauruota" visada spesi nusipirkt..
As asmeniskai pirkau prancuzuose dauzta i prieki, vaziavau su zmogum kuris jau 15 metu valgo duona is auto biznio bet radau butent to ko norejau ir dar sazine rami kai maciau koks jis buvo po avarijos. o ir sutaupyt isejo neblogai. maniskis man su visais kebulo darbais + technine apziura dirzai, tepalai, ir visa kita kas devisi net tada kai auto nevaziuoja. tai man jis atsistojo viso labo 14400lt

o kadangi dyzelis jis ir afrikoi dyzelis tai gero jo niekas nepardavines, tai beabejo geriau pirkt tik dauzta kuris neskausmingai butu tvarkomas. tada bent aiski pardavimo priezastis..

o stai i TOKI arba TOKI patariu net nekreipt demesio, koks lietuvis tau pardavines auto kuri srebia 7-8ltr salerkos ir geram stovyje? so.. su dyzeliu aplamai labai pavojinga..
  • 0

#8 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • posts 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2006 July 10 - 09:46

Nors ir nevartoju dyzelio, taciau vartoju 99 metu 605.. kas liecia elektronikos bei kitu technines puses detaliu tai viskas priklauso tik nuo to kaip auto buvo explotuotas iki pardavimo. as bedu jokiu neturiu nei su el dalim, neis u mechanine puse.. variklis..deze ir t.t.

Seip variantas: jeigu turi galimybiu pasneketi su tais zmonem kurie varineja auto is prancuzu o geriausia viena reisa paciam su jeis kartu nuvaziuot ir isgyt auto tiesiai is zmogaus kuris ja pirko salone pries 7 ir daugiau metuku, aisku kad rasi toki sansu nelabai daug. taciau bandyt verta. nes "atrestauruota" visada spesi nusipirkt..
As asmeniskai pirkau prancuzuose dauzta i prieki, vaziavau su zmogum kuris jau 15 metu valgo duona is auto biznio bet radau butent to ko norejau ir dar sazine rami kai maciau koks jis buvo po avarijos. o ir sutaupyt isejo neblogai. maniskis man su visais kebulo darbais + technine apziura dirzai, tepalai, ir visa kita kas devisi net tada kai auto nevaziuoja. tai man jis atsistojo viso labo 14400lt

o kadangi dyzelis jis ir afrikoi dyzelis tai gero jo niekas nepardavines, tai beabejo geriau pirkt tik dauzta kuris neskausmingai butu tvarkomas. tada bent aiski pardavimo priezastis..

o stai i TOKI arba TOKI patariu net nekreipt demesio, koks lietuvis tau pardavines auto kuri srebia 7-8ltr salerkos ir geram stovyje? so.. su dyzeliu aplamai labai pavojinga..

Aš tuoj savo pardavinėsiu, tiesa mano 92 metų :P ir srebia dar mažiau, 7 ltr. O jei rimtai tai tikrai patarčiau pirkti 2,1 td. elektros bėdos naujesniuose likviduotos, tačiau ir senesniajame variante jos gana nesunkiai sumedžiojamos. Pvz pas mane jau virš metų kaip jos sumedžiotos ir daugiau nebeatsinaujina. Taip kad tikrai vertas dėmesio auto. Kas dėl automatinių dėžių nežinau, tačiau varikliai ypatingai geri. Pvz šią žiemą nebuvo taip kad neužsivesčiau. Prie bet kokios temperatūros užsikurdavau ir važiuodavau tampyti užšalusių benzinų :lol:
  • 0

#9 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2006 July 10 - 09:58

Aš tuoj savo pardavinėsiu, tiesa mano 92 metų  ir srebia dar mažiau, 7 ltr.


Baikit jus svaigt su tokiom sanaudom kuro. Pas 605tus taip nebuna. trasoj apie 6 ltr mieste 9 (Vilniuje). Ir jei kas tikisi kad su 605tu vaziuos su 5ltr tai pamirskit. Uz komforta reik ipilt biski daugiau naftos....


Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#10 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • posts 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2006 July 10 - 10:08

skaičiuojam 2,1 Td pilnas bakas 80 ltr. važiuoju su baku apie 1100 km. ciklas mišrus miestas užmiestis, greitis apie 120 užmiestį. Ir nėra čia ko svaigti ne vieną kartą matuota ir pamatuota, važiuojant ant 90 mažiau, bet tokiu greičiu aš nevažinėju, todėl tiksliai nežinau kiek naudoja. Juk aš nesakau kad važiuoju su 5 ltr.
  • 0

#11 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2006 July 10 - 10:19

Nu tai taip. Kai as gryztu i jurbarka ir pasivazineju ten tai ir man vidurkis buna apie 7is. Kol neatvaziuoji i vilniu. Kai pradedi dar i darba vazinet atstumu 7km ~30 min, tai sanaudos greitai isauga... Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#12 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • posts 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2006 July 10 - 12:32

Bet primesk ir kitą variantą, kad mažame miestelyje važinėji trumpais atstumais, o tai reiškia kad auto normaliai neužšyla ir gaunasi birbinimas kas penkias minutes... Nors sutinku kad ima mažiau nei dideliuose miestuose.
  • 0

#13 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 10 - 12:55

Bet primesk ir kitą variantą, kad mažame miestelyje važinėji trumpais atstumais, o tai reiškia kad auto normaliai neužšyla ir gaunasi birbinimas kas penkias minutes... Nors sutinku kad ima mažiau nei dideliuose miestuose.

jo..
  • 0

#14 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 23 - 15:40

aiskiau pasidare truputuka, gerai cia pasaket kad kurie neturi problemu tie ir neraso, o del pacio variklio turbut reikes 2.1 td rinktis, nes kazko automato noriu, jei nera 2.5 automatu ir jei sakot kad 2.1 geresni......tik aisku stengsiuosi su kuom daugiau pribumbasu pasiimti ta mashinuka o mmx kaip ten sistema veikia prancuzuose, pas mane kaip ir butu keli pazystamu pazystami , kurie vazineja kazkur i ta puse, rashiai kad ish zmogaus jami ishsirinkta mashina, ar ten jios tiesiog aikstelese stovi ir leki per tas aiskteles, ar ish skelbimu laikrashciuose, nes po kiemus tai tikrai jauciu nelabai lakstai ir neishkai peza kas turi musta.......:)))))))) matai nelabai buves vakaru europoje nezinau kas ten kaip......
  • 0

#15 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 23 - 15:54

Lietuvoje gal net paprasciau nusipirkt,nei vakaruose.Patariu tik 2,1TD,jei su elektroniniu siurbliu tai dar geriau.2,5 silpnesnes galvos,aplamai varikli neilgai gamino,nepasiteisino.Po panasiai keturiu metu ji pakeite buvusiu 2,1 varikliu tik su eletroniniu siurblio valdymu.
  • 0

#16 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 24 - 01:30

nuo kuriu metu jie eina su elektroniniu siurbliu?????
  • 0

#17 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2006 July 24 - 09:41

Su mechaniniu siurbliu buvo tik 2.1 94tu metu galo, ejo kelis men kai pasirode porestailinginis. Viski kiti ir 2.1 ir 2.5 buvo su elektroniniais siurbliais Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#18 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 24 - 11:30

Si bei ta galiu pasakyti ir as.Turiu kazka panasaus ko tu noretum. 95m. porestailingas 2.1TD aptamatas. Cia visi daug apie kuros sanaudas kalbejo tai paporinsiu ir as.Ka tik gryzau is atostogu.Estijoj ir Latvijoj pramyniau 2000Km.Vaziavom keturiese vyrai ir pilna bagazine palatkiu ir kito slamsto. Pirmas bakas iki Estijos nuvaziota 986km. sanaudos 7.4l. Greitis apie 100km/h. Antras bakas 1040km. sanaudos 7.0l greitis apie 100km/h. Vaziavom 20% mieste 80% uzmiestyje. Kas del vaziavimo malonumo nekomentuosiu daug prirasyta. Ekploatacija tokia: pakeiciau visus dirzus, skyva, vandens pompa ir visus guolius iskaitant ir generatoriaus kainavo 1200Lt. Dar teko pasitvarkyti elektronini spidometra.Daugiau problemu kaip ir netureta.
  • 0

#19 Svečias_niccollas_*

Svečias_niccollas_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 29 - 01:41

o nuo kuriu metu tipo tie porestailinginiai????????kaip supratau nuo 95' ...... hm idomu nuo kuriu cia metu pradeti ziureti kad butu dizelis automatas, su pilnu paketu , 2,1 td su elektro siurbliu, porestailinginis.... o gal cia per per daug reikalavimu prisakiau:)))))))) :beer:
  • 0

#20 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2006 July 29 - 12:58

o nuo kuriu metu tipo tie porestailinginiai????????kaip supratau nuo 95' ......
hm idomu nuo kuriu cia metu pradeti ziureti kad butu dizelis automatas, su pilnu paketu , 2,1 td su elektro siurbliu, porestailinginis....
o gal cia per per daug reikalavimu prisakiau:)))))))) :beer:

nuo 96 tikrai jau bus toks koks reikia..
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users