Peršokti prie turinio


Peugeot 406 Coupe settant’anni Lietuvoje?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Svečias_donisdee_*

Svečias_donisdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 14 - 12:25

Šiandien su kolega važiuojam po gardžių pietų Ogmios miestelyje, ir bevažiuojant per automobilių aikštelę aš pamačiau kažką kuo nelabai galėjau patikėti. Ogi stovi P406 Coupe (kas nebėra didelis stebuklas), labai tamsus (tamsiai žalia ar juoda prieš saulę nesupratau), o ant jos Nautilius ratlankiai. Pribėgus pamačiau kad priekyje dešinėje (priesais keleivio sėdynę) vietoje Pininfarino užrašo stovi lentele su užrašu Pininfarina, visa centrinė panelės dalis (magas, kondiškės valdymas ir co.) dalis irgi smarkiai kitokia. Tai ar gali būti kad pas mus kažkas su settant’anni Vilniuje važinėja, ar čia nesėkmingas plagijatas? Nes kiek aš atsimenu tai turėtų būti lentelė su numeriu, bet priešais vairuotoją, o ne pas keleivį, ar aš neteisus? Kitavertus nemačiau dar lietuvoje kupo su Nautilius ratlankiais. Per jobanus tamsintus langus nesugebėjau geriau apžiūrėti (ar ant sėdynių yra Pininfarina logo ir kt.) - reikėjo skubėti į darbą :(
  • 0

#2 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 14 - 12:48

o kas cia tokio ypatingo paaiskink man zaliam, cia kokia nors modifikacija ir kas per nautilius ratlankiai??
  • 0

#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 liepos 14 - 12:49

Tamsinti stiklai ir Nautiliusai - man čia RakaPaulo kupa primena...

Foto cia (IMG_7108.jpg)...

Bet ar turi jis ta grazhia lentele - nezhinau...

Posted Image

O gal ir ne jo ten...
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 14 - 13:23

Posted Image

Posted Image

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 liepos 14 - 13:24

  • 0

#5 Svečias_donisdee_*

Svečias_donisdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 14 - 13:45

Tamsinti stiklai ir Nautiliusai - man čia RakaPaulo kupa primena...

Foto cia (IMG_7108.jpg)...

Bet ar turi jis ta grazhia lentele - nezhinau...

Posted Image

O gal ir ne jo ten...

Jo, šita ir buvo. O tai settant anni edišinas pas ji ar ne?
  • 0

#6 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 liepos 14 - 13:52

Jo, šita ir buvo. O tai settant anni edišinas pas ji ar ne?

nu lyg ne... settant anniai visi lyg trilitrainiai V6 buva, ar klystu? :huh:
  • 0

#7 Svečias_donisdee_*

Svečias_donisdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 14 - 14:10

nu lyg ne... settant anniai visi lyg trilitrainiai V6 buva, ar klystu? :huh:

Man irgi taip atrodo, ir galia variklio didesnė nei std. trilitriakų. Bet žiūriu ir priekyje tos grotelės chromuotos, blyn lig tai viskas tinka pagal aprasyma. Reiks vakare po foruma pasiknist, buvo kazkur issamiai aprasyti visi isskirtinumai, nes jau diskutavom apie sita serija.
  • 0

#8 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 liepos 14 - 17:20

Man atrodo cia tas pats, kur autoplius pries kokiu pora menesiu isnires buva.. Apie 40 stukyciu uz jiji prase, ilgai neuzsilaike. Net i galva neatejo, kad settant galetu but. O jie visi D9 buvo?
  • 0
Variantas B

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 liepos 28 - 08:53

Teko vakar apžėt iš arčiau RakaPaul'o kupą - blin būtų ten ne HDi - sakyčiau 100% Settant-anni's ... :huh: Sakė buvo jame daug kas keista - panelė (blin -_- ), salone daug kas... Ant sėdynių išsiuvinėjimu "Pininfarina" nėr (gal keistos), priekinis buferis su metaline juostele, ratlankiai Nautiliusai... :huh: Mano kuklia nuomone tiesiog šic HDi kupikas buvo darinktas iš kokio daužto Settant-anio dalių - uždėti jo rutlankiai, priekinis buferius, gal dar kas... :mellow:
  • 0

#10 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 liepos 28 - 08:57

Teko vakar apžėt iš arčiau RakaPaul'o kupą - blin būtų ten ne HDi - sakyčiau 100% Settant-anni's ... :huh: Sakė buvo jame daug kas keista - panelė (blin -_- ), salone daug kas... Ant sėdynių išsiuvinėjimu "Pininfarina" nėr (gal keistos), priekinis buferis su metaline juostele, ratlankiai Nautiliusai... :huh: Mano kuklia nuomone tiesiog šic HDi kupikas buvo darinktas iš kokio daužto Settant-anio dalių - uždėti jo rutlankiai, priekinis buferius, gal dar kas... :mellow:

siaip pritariu ir manau kad kitu variantu butu sunku ieskot...
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#11 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:22

Teko vakar apžėt iš arčiau RakaPaul'o kupą - blin būtų ten ne HDi - sakyčiau 100% Settant-anni's ... :huh: Sakė buvo jame daug kas keista - panelė (blin -_- ), salone daug kas... Ant sėdynių išsiuvinėjimu "Pininfarina" nėr (gal keistos), priekinis buferis su metaline juostele, ratlankiai Nautiliusai... :huh: Mano kuklia nuomone tiesiog šic HDi kupikas buvo darinktas iš kokio daužto Settant-anio dalių - uždėti jo rutlankiai, priekinis buferius, gal dar kas... :mellow:

RakaPaul buferis ne Settant-anni' (nes ju nebuvo apvaliais ruko zibintais ir "besisypsanciu"), o nuo Ultima Edition, o ratlankiai tikrai nuo Settant-anni.
  • 0

#12 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:25

Man irgi taip atrodo, ir galia variklio didesnė nei std. trilitriakų. Bet žiūriu ir priekyje tos grotelės chromuotos, blyn lig tai viskas tinka pagal aprasyma. Reiks vakare po foruma pasiknist, buvo kazkur issamiai aprasyti visi isskirtinumai, nes jau diskutavom apie sita serija.

Varikliai nesiskiria nuo ES9J4S (porestailinginiu). Placiau cia: modeliukas
  • 0

#13 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:28

Man atrodo cia tas pats, kur autoplius pries kokiu pora menesiu isnires buva.. Apie 40 stukyciu uz jiji prase, ilgai neuzsilaike. Net i galva neatejo, kad settant galetu but. O jie visi D9 buvo?

:( buvo Lietuvoj ir parduodamas??? pramiegojau, ple.

P.S jo, visi D9
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0