Peršokti prie turinio


605 vairo stiprintuvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#1 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 24 - 14:29

:mad: gal kas žinot kas gali būti vairo stipriakui ? <kai lyja veikia ,kai karšta pradeda streikuoti>.
  • 0

#2 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 24 - 14:34

:mad: gal kas žinot kas gali būti vairo stipriakui ? <kai lyja veikia ,kai karšta pradeda streikuoti>.

Aprasyk issamiau kaip jis streikuoja? Ar sunkiai sukasi ar vibruoja ar dar kas, gal kokie garsai sklinda!? :huh:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#3 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:26

:blink: papraščiausiai dingsta stiprintuvas ir viskas. pvz: pradedi sukti vaira visks normaliai ir staigiai dingsta ,vos eina pasukti ,po to vėl atsiranda. Sukant pastoviai jaučiasi toks trukčiojimas? Pakeičiau vairo kolonkę, vistiek tas pats?
  • 0

#4 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:29

Tokiu atveju siulyciau patikrinti stiprintuvo pompos dirzeli, gal ji itempti reikia!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#5 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:30

:blink: papraščiausiai dingsta stiprintuvas ir viskas. pvz: pradedi sukti vaira visks normaliai ir staigiai dingsta ,vos eina pasukti ,po to vėl atsiranda. Sukant pastoviai jaučiasi toks trukčiojimas? Pakeičiau vairo kolonkę, vistiek tas pats?

Nesu specas ant 605 (kaip ir nesu specas ant jokių kitų modelių :lol: ), bet žinau tiek, kad ikirestailinginiai (iki '95) serga vaikiškomis ligomis, kurių viena - stiprintuvo durniavimas. Gali čia užmesti akį, gal padės:
http://www.peugeot-c...20056859E#link2
  • 0

#6 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:38

Su dirželiu viskas tvarkoj, buvau ir pompa išardęs<ten yra tokios plokštelės kurios sudyla ir nebevaro spaudimo> ,bet ten irgi viskas vietoj. Gal dar reikės pabandyti kita pompą, nor šansų kad padės mažai.
  • 0

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:51

Palik tu tą pompą ramybėj. Čia ne jos problema. Apskritai pežų pompos labai patvarios ir spaudimus laiko liuksovai, o pačios pompos rotorinės. Konstrukcija genialiai paprasta. :) Žiūrėk, gal kur trūbos užsikimšę ar orą gaudo ar panašiai.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 24 - 15:59

:blink: nieko gudro aš ten nerandu , matyt reiks važinėt be stiprintuvo arba pirkti golfa ten mažiau problemu,nors ir turi sėdėti kaip klaustukas?
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 24 - 16:00

Teisingai. Nusiperki golfą be vairo stiprintuvo ir važiuoji kaip klaustukas :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_Pyzonas_*

Svečias_Pyzonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 25 - 00:24

605 3.0 SV pežo vairo stiprintuvas turi elektroninį valdymo bloką, kuris valdo siurblio vožtuvą. El. blokas randasi po priekinio kairio rato posparniu. Patikrink šio bloko jungties kontaktų švarumą ir ypač masės laido varžą. Šį bloką gaimą ir pratestuoti ( turiu aprašymą kaip tai daroma, bet pats neišbandžiau). Jeigu reikia galiu nuskenuoti aprašymą. Papildoma info. Jeigu sukinėjant vairą jaučiasi laisvumas ir girdisi stuksenimas vairo kolonėlėje, neskubėkit pas meistrus. Gal reikia tik paveržti reguliavimo varžtą ( probkės formos), kuris prispaudžia horizontalią traukę prie vairo krumpliaračio.
  • 0

#11 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 25 - 13:05

Buvau ka tik PA servise, man ir truputi kliuna kaip suki vaira.Zodziu kita savaite kryzme keiciu.105 lt sake + nuolaida klubo :beer: :beer: :beer:
  • 0

#12 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 28 - 15:48

Pas mane irgi kartais bando strigti vaziuojant. Visa kolonele, siurblys ir t.t. perrinkti. Tai cia ko gero bu tos minetos elektronikos darbas. O kam ji is viso reikalinga? Tipo mazina slegi didejant greiciui ar kaip?
  • 0

#13 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:27

Nežinau kaip ten pas 605 3.0 su ta valdymo elektronika, o pas mane 605 SRI nėra jokios elekktronikos (nors man taip atrodo). Aš nie ko daugiau nebedariau , poto kai pakeičiau kolonėlę, po trijų dienų stipriakas pradėjo normaliai veikti.<kaip sako bole -vaikiškos ligos> :rolleyes:
  • 0

#14 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 14:34

Pas mano 605 SLi ir nera elektronikos, tai tik kryzmeje beda buvo, dabar baranka vienu pirstu sukineju, viskas ok dabar... :D
  • 0

#15 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 16:30

Gal reikia tik paveržti reguliavimo varžtą ( probkės formos), kuris prispaudžia horizontalią traukę prie vairo krumpliaračio.

Kur jis yra ? Ant pacios koloneles? Pas mane kad ir po remonto, tai ryte pora kartu kol pilnai nesusuki vairo - tai sunkiai sukasi ir dar stuksenimas girdisi, paskui nieko.
  • 0

#16 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 11:01

Ką tu vadini kryžme ? Pas mane dabar nebestringa, tik truputi sunkiai sukasi. :unsure:
  • 0

#17 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 11:34

Yra vairo stiprintuvo kryzme, tai joje ir beda, pamatysi.Jei sunkiai sukasi, gali, kiek zinau, uzklyniti ir bus beda.Pasikeisk ir bus ok! :beer: :beer:
  • 0

#18 Svečias_saiba_*

Svečias_saiba_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 10 - 20:50

605 3.0 SV pežo vairo stiprintuvas turi elektroninį valdymo bloką, kuris valdo siurblio vožtuvą.
El. blokas randasi po priekinio kairio rato posparniu. Patikrink šio bloko jungties kontaktų švarumą ir ypač masės laido varžą. Šį bloką gaimą ir pratestuoti ( turiu aprašymą kaip tai daroma, bet pats neišbandžiau). Jeigu reikia galiu nuskenuoti aprašymą.
Papildoma info. Jeigu sukinėjant vairą jaučiasi laisvumas ir girdisi stuksenimas vairo kolonėlėje, neskubėkit pas meistrus. Gal reikia tik paveržti reguliavimo varžtą ( probkės formos), kuris prispaudžia horizontalią traukę prie vairo krumpliaračio.

gal zinai kas galetu ta stipra suremontuoti.?arba atsiusk i meila.
  • 0

#19 Svečias_Tomazas_*

Svečias_Tomazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 17:36

;) turėjau ir su savo 605 SV tokią problemėlę. Žibinte aiškino tipo yra keli kontūrai kurie veikia priklausomai nuo greičio, tai jų elektronika ir durniuoja. :rolleyes: man pajungė kažkuri vieną iš jų tiesiogiai ir visos bėdos praeity- vairuoju vienu pirštu. Gal per lengvas vairas prie didelių greičių, bet juk nedalyvausiu aš su 605 ralyje B)
  • 0

#20 Svečias_Pyzonas_*

Svečias_Pyzonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 19:09

;) turėjau ir su savo 605 SV tokią problemėlę. Žibinte aiškino tipo yra keli kontūrai kurie veikia priklausomai nuo greičio, tai jų elektronika ir durniuoja. :rolleyes:
man pajungė kažkuri vieną iš jų tiesiogiai ir visos bėdos praeity- vairuoju vienu pirštu. Gal per lengvas vairas prie didelių greičių, bet juk nedalyvausiu aš su 605 ralyje B)

:o nemanau, kad geras sprendimas atjungti elektroniką. 605 vairas yra labai lengvas ir jeigu dar 3.0 litrai tai tikrai galima prie didesnių greičių apsiversti.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0