Peršokti prie turinio


605 vairo stiprintuvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#21 Svečias_saiba_*

Svečias_saiba_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 19:40

;) turėjau ir su savo 605 SV tokią problemėlę. Žibinte aiškino tipo yra keli kontūrai kurie veikia priklausomai nuo greičio, tai jų elektronika ir durniuoja. :rolleyes:
man pajungė kažkuri vieną iš jų tiesiogiai ir visos bėdos praeity- vairuoju vienu pirštu. Gal per lengvas vairas prie didelių greičių, bet juk nedalyvausiu aš su 605 ralyje B)

sviekas jie gali detaliau aprasyk. busiu labai dekingas :beer: :beer: :beer: Man praktiskai ta ir tai reiketu kad uzblokuotu koki nors kanala,gal patartum kur tai padarytu.Nes jau vairas mane uzkniso. vAIRAS O NE pUGAS UZKNISO mieste neymanoma susisukineti, rtrasoje kaip gazo duodi vairas laisvai sukasi.noreciau kad be elektronikos butu. :beer:
  • 0

#22 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 23 - 10:26

Pas mane beda ta pati. Tipo sake kontakta supuve, kazka ten jiems padare, sako paziurek, gal bus gerai. Bet siryt vel ziuriu, kad bbis gaunasi ryte. Tai reikes vaziuoti, kad atjungtu.
  • 0

#23 Svečias_Tomazas_*

Svečias_Tomazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 25 - 09:49

sviekas  jie gali detaliau aprasyk. busiu labai dekingas :beer:  :beer:  :beer: Man praktiskai  ta ir tai reiketu kad uzblokuotu koki nors kanala,gal patartum kur tai padarytu.Nes jau vairas mane uzkniso.                vAIRAS O NE pUGAS UZKNISO  mieste neymanoma susisukineti, rtrasoje kaip gazo duodi vairas laisvai sukasi.noreciau kad be elektronikos butu. :beer:

na kaip jau minėjau tvarkė "Žibintas" Vilniuje, Savanorių pr. (kažkur į galą). ;) Man tuo metu darė el. diagnostiką, tai damokėjau 50 Lt ir sutvarkė vairą :D
  • 0

#24 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 09:36

Perskaičiau visas jūsų išsakytas mintis ir nieko tinkamo sau neradau.Pas mane tokia bėda-vairo stiprintuvo siurblys pradėjo skleisti garsą,bet vairo stiprintuvas veikia.Nuo siurblio nuėmus dirželį garsas pradinksta vairo stiprintuvas taip pat. Ką daryti šiuo atveju? Tas garsas pradeda užknisti.
  • 0

#25 Svečias_Tomazas_*

Svečias_Tomazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 10:04

Perskaičiau visas jūsų išsakytas mintis ir nieko tinkamo sau neradau.Pas mane tokia bėda-vairo stiprintuvo siurblys pradėjo skleisti garsą,bet vairo stiprintuvas veikia.Nuo siurblio nuėmus dirželį garsas pradinksta vairo stiprintuvas taip pat. Ką daryti šiuo atveju? Tas garsas pradeda užknisti.

O tavo bėda gali būti papraščiausiai: bemirštančio guolio dejonės
  • 0

#26 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 10:42

Ką daryti šiuo atveju?

Pirma reikia patikrinti skyscio lygi. Antra, dirzelio itempima. Trecia, jei nepadejo, ieskoti meistru. (Trecias yra nevienareiksmiskai)
Gal but siurbliui reikia amzino poilsio!? O kaip, po masina neatsiranda ATF demes? :o
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#27 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 12:47

Aš buvau nuvykes pas meistrus tai ten jie mane nušiurpino ir tiek.Tai nieko nesuprantu tam siurblyje stovi ivorė ar guolis ? O visokių ATF dėmių nėra.
  • 0

#28 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 13:02

Zodziu vakar man atjunge ta elektronika, o siryt vel ta pati nesamone darosi. Tai sako reikia is viso panaikinti ta slegio skirstytuva ir siurbli jungti tiesiogiai prie vairo koloneles. Nezinai kas is to iseis. O man dar kyla klausimas, ar negali strigti pati vairo kolonele? Nors ja man neseniai perrinkinejo...
  • 0

#29 Svečias_xsaulius_*

Svečias_xsaulius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 26 - 14:13

Man buvo panasiai. Striginejo vairas, dazniausiai pasireiksdavo tik uzkurus - reikejo pasukinet baranka, kad prasivaiksciotu. Tai Meharyje sutvarke kolonele ir viskas ciki. Tik vairo lengvumas itariu yra priesingas nei turi buti - dideliu greiciu vaziuojant - labai lengvas, is vietos apsisukinejant - zenkliai pasunkeja. Jei kas rasite sprendima, plyz imeskit i foruma. Xsaulius
  • 0

#30 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 10:33

sviekas  jie gali detaliau aprasyk. busiu labai dekingas :beer:  :beer:  :beer: Man praktiskai  ta ir tai reiketu kad uzblokuotu koki nors kanala,gal patartum kur tai padarytu.Nes jau vairas mane uzkniso.                vAIRAS O NE pUGAS UZKNISO  mieste neymanoma susisukineti, rtrasoje kaip gazo duodi vairas laisvai sukasi.noreciau kad be elektronikos butu. :beer:

na kaip jau minėjau tvarkė "Žibintas" Vilniuje, Savanorių pr. (kažkur į galą). ;) Man tuo metu darė el. diagnostiką, tai damokėjau 50 Lt ir sutvarkė vairą :D

Zodziu tau reikia atjungti elektronika, kuri mazina slegi skyscio i kolonele didejant greiciui. Kai ta elekronik susipisa, tai ir darosi bardakai. Gal kartais gali uztekti ir kontaktus isvalyti. Kaune "Viciunai", vilniuje "Zibintas" kaip suprantu.
  • 0

#31 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 15 - 13:28

jo skaitau skaitau, bet nieko konkretaus ir neparasyta.. istiko mane dabar tokia pati beda su 605 vairu, o kaip panaikinti ta buga ir neparasyta apart elektronikos atjungimo ko as tikrai nenoriu daryt.. o fyshkiu pravalymas nepadeda, nes jos net neapsineshusios vistik auto ne 20 metu senumo.. greiciausia pats vozhtuvas sugrybaves bus.. poto kaip pervaziavo auto per nemaza bala.. unsure.gif p.s. domina to elektroninio mazgo keitimas, ar tinka nuo visu 605 SV komplektacija, ar labai brangus?
  • 0

#32 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 15 - 16:19

Greiciausiai tai bus tas nelemtas blokelis ant lonzerono priekyje,kaireje puseje.Manaji kazkas buvo patvarkes,problemu neiskilo,ten kazkur medvarstis buvo isuktas,tai vairas nestreikavo visus tris metus.O,jei atjingsi ta daikta nemanau,kad imsi ir apsiversi,su protu reikia vazineti.Be to atjungus nemanau,kad problema visiskai issispres.Reikia paieskoti gal nuo naujesnio auto naujo blokelio ir bandyt pakeist.Dar sunkokai vairas gali sukiotis ir nuo to,kad parejus vairo veleno kryzme,keiciamas dalykas.
  • 0

#33 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 16 - 02:55

atradimas, pas Puegeot 605 SV24 modeli nuo 97m. tas valdymo siurbliukas stovi desneje puseje uz halogeno. po ilgu krapstymusi atradau ir beabejo radau problema.. so :) Peugeot 605 iki 96m SV24 ir SV12 kairej pusei vairo stipro reguletorius. o Peugeot 605 nuo 97m. SV24 desneij pusei vairo stipro reguletorius...
  • 0

#34 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 16 - 09:12

pas mane ta blokeli kazkas paxerino ir nezinodamas tokia nusipirkau, paskum pajutau kaip vairas tamposi. Tai Hidromote uzpresavo vamzduka, kuris eina i prieki ir vairas pradejo vienodai ir tolygiai sukinetis. Zodziu tas daikciukas vadinasi servopakas. Jis reikalingas auto stovint vietoje, kad lengvai vienu pirstu vairas sukiotusi
  • 0

#35 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 16 - 12:19

pas mane ta blokeli kazkas paxerino ir nezinodamas tokia nusipirkau, paskum pajutau kaip vairas tamposi. Tai Hidromote uzpresavo vamzduka, kuris eina i prieki ir vairas pradejo vienodai ir tolygiai sukinetis. Zodziu tas daikciukas vadinasi servopakas. Jis reikalingas auto stovint vietoje, kad lengvai vienu pirstu vairas sukiotusi

Jis reikalingas kad vietoi lengvai o vaziuojant su pasipriesinimu. jo ismetinet net nesiruosiu!
  • 0

#36 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 16 - 19:32

na tiesiog, kazkaip ten gavosi, kad pirkt buvo brangoka ar panasiai, jau nepamenu
  • 0

#37 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 16 - 22:01

na tiesiog, kazkaip ten gavosi, kad pirkt buvo brangoka ar panasiai, jau nepamenu

Kiek jei pameni kainavo servopakas keiciant ji? ir pries kiek laiko tai buvo...? nes matau auto jau pakeistas..

saviski sendiena bandziau tvarkyt... pasirodo jog ten netaip parasta, o gal tiesiog zyniu permazai.. nes neuzteko fyshkiu sutvarkyt..

vaziuojant sukieteja tvarkingai, pristapdzius paminksteja.. taciau sustojus visiskai kietas pasidaro.. :[ ir tik po keliu rimtesniu sukiu pirmyn atgal jam "dashyla" jog dabar vairas turi buti visiskai minkstas.. todel mastau vazt servizan pas rimta elektrika..

pasmane situacija kitokia su situo servo paku, jis ne nuo drusku ar nuo amziaus striekuot pradejo, o mazumele buvo panires pilnai po vandeniu.. mastau gal i vidu pribego.. o jis neardomas.. todet turbut gausiu isekot shrotinio..

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 liepos 16 - 22:04

  • 0

#38 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 17 - 07:55

sorry, tikrai nepamenu - senokai buvo. ir pas mane jis gerokai durniavo. sukant vaira jis dar ir trukciodavo, na ti[po labai lengvai-sunkiai
  • 0

#39 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 17 - 07:59

Na neskubek naujo pirkti gal but.... <_< Tas servopackas tikrai "ardomas" .... ^_^ Is vienos puses i ji ateina vamzdeliai, o is kitos puses jis visiskai plokscias - tai vat sita puse yra uzdengta plonu skardiniu dangteliu kuris pasikrapscius atsuktuvu nusiima. Po dangteliu rasi juodos "gumos-silikono" sluoksni dengenti po savimi elektrinine plokste su detalemis, kuri reikia atsargiai :ph34r: nukrapstytit ir tada apziurineti bei valyti tai kas pasirodys itartina. Galima bandyti ta plokste visa pakelt ir paziuret kaip reikalai kitoje jos puseje.... Taip pat turetum pamatyti ir varikliuka, kuris valdo voztuva - gal but ir jis uzpiltas..... Asmeniskai man kai jis streikavao pradejau aiskintis - paaiskejo kad kaz kas kaz kada prie jo jau lindo ir nueme ta silikono sluoksni nepatepe niekuo atgal o tik uzdejo dangteli atgal.... :angry: Gali isivaizduoti kas ten dejosi nuo dregmes ir drusku... :blush: Taciau viska isploviau, isdziovinau bei tvarkingai padenges silikonu viskas susitvarke ir iki siol puikiai veikia..... Sekmes!
  • 0

#40 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 17 - 08:27

hmm na tokiu atveju tikrai smagu jei jis ardomas :) tik idomu ar pavyks ji isardyt nenuemus jo pacio nuo masinos? nes ten dafiga delfos su vamzdeliais ir skysciu atsukus vamzdukus..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0