Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Sokineja tachometro rodykle


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 07:51

Gal kas galetu papasokoti kokiu principu veikia dyzeliniu varikliu tachometras. manasis pradejo svaigt, nei is sio nei is to sokineja belekaip, net neuzkurus masinos, tik degima yjungus, jau ans pradeda sokinet :lol: po kiek laiko nustoja ir rodo teisybe, dar po kiek laiko vel sokineja, nu zodziu savarankiskas labai pasidare :mad: Tai ydomu, ar pas dyzelius koks apsuku daviklis buna ar kazkas su generatorium susija? :unsure:
  • 0

#2 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 liepos 26 - 10:30

Pas P406 su 2,1td varikliu, pagal schemą jungiasi taip: daviklis - kompas - skydelis. Pagal simptomus - kažkas su elektra. :rolleyes:
  • 0

#3 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 11:01

Pas P406 su 2,1td varikliu, pagal schemą jungiasi taip: daviklis - kompas - skydelis. Pagal simptomus - kažkas su elektra. :rolleyes:

Nu pas mane visur elementari mechanika, nera kompo. o gal zinai kur tas daviklis randasi?
kad cia elektros beda tai aisku, nes tachometro veikime kiek zinau jokios mechanikos nera, ten juk laudziukais viskas veikia :unsure:
  • 0

#4 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 07:23

Nejaugi niekas net neytaria kas cia galetu buti? :( Darka, auuuu :blush:
  • 0

#5 Svečias_dex_*

Svečias_dex_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 27 - 08:23

nzn ar tiesa, bet esu girdejes, kad pas dyzelius tachometras dirba nuo generatoriaus.Pas mane 405 td-irgi taip pat sokineja.
  • 0

#6 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 08:46

nzn ar tiesa, bet esu girdejes, kad pas dyzelius tachometras dirba nuo generatoriaus.Pas mane 405 td-irgi taip pat sokineja.

As irgi taip galvodavau, kol pries koky menesy neteko pora dienu pavazinet be generatoriaus dirzo, tai tada apsukas vistiek rode. Pas citrinas forume radau, kad pas dyzelius buna kazkoks dacikas kuris skaiciuoja smagracio dantukus, tai savaitgaly garaze reiks y duobe ylindus paziuret ar pas Peugeot irgi tas dacikas yra. kiek atmintis nesa, tai as jokio daciko ten aplink smagraty nesu mates :wacko:
  • 0

#7 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2006 liepos 27 - 08:47

Bent jau pas mano senaji 2.1D tai daviklis buvo prie smagracio. Is salono puses. Is pradziu visai neveike, paskui ji isemes nuvaliau ir veike puikiai. Pabandyk pasiziuret. Gal ir pas tave tas pats Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#8 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 10:47

Bent jau pas mano senaji 2.1D tai daviklis buvo prie smagracio. Is salono puses. Is pradziu visai neveike, paskui ji isemes nuvaliau ir veike puikiai. Pabandyk pasiziuret. Gal ir pas tave tas pats


Ramunas

OK, paziuresiu.

Aciu
  • 0

#9 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 liepos 27 - 10:58

kiek ziurejau, tai jis skaiciuoja ne dantukus, o gaudo tik viena ispjova. gal kas zino kaip patikrinti/pamatuoti ar is duoda gera signala, t.y. ar jis grybauja ar skydelyje problema?
  • 0

#10 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 11:21

kiek ziurejau, tai jis skaiciuoja ne dantukus, o gaudo tik viena ispjova.
gal kas zino kaip patikrinti/pamatuoti ar is duoda gera signala, t.y. ar jis grybauja ar skydelyje problema?

gal pats ukiskiausias budas patikrint dacika, tai jy isimt ir y kita tokia pacia masina ydejus paziuret :unsure: ....

Ydomu ar dar tarp daciko ir pacio tachometro koks nors yrenginys buna, jei dyzelis be kompo?
  • 0

#11 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 27 - 14:42

kazkap man atrodo slieku ieskote visai ne ten. Netikiu, kad pats daviklis parejo nes ner kap ten sugest. Geriau jau apsiziurekit laidus, viskes, o galu gale paty kompa pabandykit pakeist. Bent pas mane jis grybavo, irgi kaltinau davikli
  • 0

#12 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 14:47

kazkap man atrodo slieku ieskote visai ne ten. Netikiu, kad pats daviklis parejo nes ner kap ten sugest. Geriau jau apsiziurekit laidus, viskes, o galu gale paty kompa pabandykit pakeist. Bent pas mane jis grybavo, irgi kaltinau davikli

nu to daciko as dar net nemaciau ir tikrai as jo nemesiu is pradziu visu kontaktu nepravales.
o apie koky kompa cia sneki :blink: , kur jy rast?

Ar pas tave kartais siurblys ne Lucas su elektra?
  • 0

#13 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 27 - 14:53

kiek ziurejau, tai jis skaiciuoja ne dantukus, o gaudo tik viena ispjova.
gal kas zino kaip patikrinti/pamatuoti ar is duoda gera signala, t.y. ar jis grybauja ar skydelyje problema?

gal pats ukiskiausias budas patikrint dacika, tai jy isimt ir y kita tokia pacia masina ydejus paziuret :unsure: ....

Ydomu ar dar tarp daciko ir pacio tachometro koks nors yrenginys buna, jei dyzelis be kompo?

nezinau kaip jus suprantat zodi kompas. Tai nebutinai turi but ekranas, kuris rodo skaiciukus. Taigi: is daviklio signalas eina i taip vadinama KOMPA (po kapotu, kaireje puseje tokia juoda dezute, o dezuteje dar dvi. Viena abs, kita tachometro). Po to pagal atitinkama signalu dazni, gaunama is daviklio, KOMPAS duoda atitinkamo stiprumo nuolatine srove i skydeli. Juk taip jusu vadinamas tachometras yra paprasciausias voltmetras sugraduotas pagal apsukas. Kuo variklis sukasi greiciau tuo didesnis impulsu daznis tuo didesne nuolatine srove is KOMPO (dar elektrotechnikoje vadinamo keitikliu) paduodama i tachometra (voltmetra) del ko rodykle atsilenkia daugiau arba maziau
  • 0

#14 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 27 - 14:56

nu to daciko as dar net nemaciau ir tikrai as jo nemesiu is pradziu visu kontaktu nepravales.
o apie koky kompa cia sneki :blink: , kur jy rast?

Ar pas tave kartais siurblys ne Lucas su elektra?

siurblys elektrinis ale kokios formos nezinau :huh: , reiks paziuret
  • 0

#15 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 27 - 16:27

(po kapotu, kaireje puseje tokia juoda dezute, o dezuteje dar dvi. Viena abs, kita tachometro).

Tai pas tave speju bus Lucas elektrinis.
Pas mane toj kompo dezej yra tik ABS protas, todel ir susidomejau kas dar dalyvauja apsuku rodymo procese (koks kompas ar siaip mikruske).
Dabar kaip ir nieko konkreciau negaliu pasakyti, po savaitgalio manau kasnors isaiskes.

P.S. kazkaip y viena sekmadieny daug darbu susimete - keisiu dvi variklio pagalves, tris kompensatorius, pavaru dezes tepala, ieskosiu kas negerai su tachometru :wacko: jauciu kazkurio is siu malonumu teks atsisakyti :unsure:
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 liepos 31 - 08:35

Šiaip jau elektriniai siurbliai statėsi tik į porestailingus. Bet jeigu vistik kažkokiu būdu pas jus stovi elektrinis, tai jis Lucas firmos, paprasčiausiai kitokios firmos ir nebuvo.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 31 - 12:50

visa sekmadieny praleidau garaze, bet prie to tachometro net nebuvo kada prieiti, vos spejau kompensatorius pakeist ir varikly iki vakaro surinkt :wacko: . (pasirode ne del ismetimo kolektoriaus tarpines pas mane tas caksejimas buvo). Del to sokinejancio tachometro: kaip ir sake citrinieciai, kalbant mobiliaku ir jy prikisus prie tachometro, rodykle pradeda visaip sokinet. Bet pas mane kartais ir be mobiliako pasokineja. Dezeje, kurioje turetu buti variklio kompas, pas mane tik ABS, tai galvoju kad tas apsuku protas (kompas) gali buti kur nors po panele. tik kaip jy rast ir kaip suprast kad jy jau radai? kazkaip po sio savaitgalio, biski dingo upas kokiais nors remontais uzsiimt, reik pailset ir nagus atsiplaut :)
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 liepos 31 - 13:14

Maiklai, pas tave jokio kompo nėra. Stovi daviklis ant smagračio ir viskas, o visą skaičiavimą atlieka pats skydelis.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 31 - 14:05

Maiklai, pas tave jokio kompo nėra. Stovi daviklis ant smagračio ir viskas, o visą skaičiavimą atlieka pats skydelis.

Kad pas mane kompo nera, tai tu mane seniai jau ytikinai ;)

O dabar man tik reikejo suzinot kad visi tie daciko parodymai skaiciuojami paciame skydelyje. Bet kazkaip keista, kad pas Manciu '93 metu dyzelis jau su elektra. Pas mane variklis irgi tokiu metu (jei gerai atsimenu), bet Lucas siurblys buvo mechaninis.

Aciu Darka.
  • 0

#20 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 liepos 31 - 14:25

Kad pas mane kompo nera, tai tu mane seniai jau ytikinai ;)

O dabar man tik reikejo suzinot kad visi tie daciko parodymai skaiciuojami paciame skydelyje. Bet kazkaip keista, kad pas Manciu '93 metu dyzelis jau su elektra. Pas mane variklis irgi tokiu metu (jei gerai atsimenu), bet Lucas siurblys buvo mechaninis.

Aciu Darka.

Gi viską galima perdėt, tuo labiau, kad mechaniškai abu varikliai identiški ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0