Peršokti prie turinio


Kondiske gribauja


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 26 - 13:55

Atsitiko beda p605 kondisinas (su klima) pradejo durniuoti tai saldo tai ne papildyta buvo ne taip jau senai pries 2 men kaskur... bet buvo pildytas naujo modelio freonas nors turetu eiti senas, bet meistrai sake kad viskas del to gerai buna... didziausia beda kad paskutiniu metu pradejo dazniau nesaldyt ir kaip tycia kai tik karsciau buna :( gal kam buvo kasnors tokio gal kas ka patarsit
  • 0

#2 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:06

bet buvo pildytas naujo modelio freonas nors turetu eiti senas, bet meistrai sake kad viskas del to gerai buna...

o man kaip tik kitaip sake. atseit jei keiti freono marke, tai pries tai reikia sistema kazkaip praplauti, bet servizas kuriame as buvau sake tuo neuzsiimtu. O ir tepalas y siurbly lyg skiriasi pagal freonos rusy, nesu garantuotas, bet kad mineralinio su sintetiniu maisyt negalima tai tikrai, aceit sutraukia y kazkokius snarglius ir siurbly sugadina.
Nenoriu but blogas pranasas :blush:
  • 0

#3 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:15

nes man kaip aiskino jei senas nebelegalus yra o jei nori nauja pilt sistema perdaryt kompresoiu ar ka keist ir kainuos 600lt tipo...o kai vasara karsta tai ir nebuvo kur detis kai pribure kad viskas gerai bus...
  • 0

#4 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:28

Pries koky menesy dar kaune vienoj vietoj buvo R12. Manau, kad jau kai galutinai sustos tavo kondiske, reiks vaziuoti pas tuos meistrus kurie R134a supyle ir bandyt kazkokios atsakomybes pasiprasyt.
  • 0

#5 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:35

na nemanau, kad ka pasieksiu, bet pasikolioti bent jau tai vistiek reiks...
  • 0

#6 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:42

na nemanau, kad ka pasieksiu, bet pasikolioti bent jau tai vistiek reiks...

tik susigadinsi sau nuotaika <_<
nu gal bandyk sneket taip kad tu susirandi kita siurbly (nuo R134a), o jie uz ta savo chaltura tau uz dyka pakeicia ir pajungia. paskui nuvaziuosi pirmam pildymui y rimta serviza kur su visais tepalais ir su ultravioletais supils ir gal gausis gera kondiske.
Tik nezinau ar pakanka tik siurbly pakeist :unsure:
  • 0

#7 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:50

o beja kai ijungi kondyske turi matytis per ta stikliuka dazai ar ne kai ji normaliai veikia ?
  • 0

#8 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:56

o beja kai ijungi kondyske turi matytis per ta stikliuka dazai ar ne kai ji normaliai veikia ?

Kazkas turi matytits, tik kas ir kokia forma tai nezinau. ten aceit meistrai sugeba nustatyt kai kuriuos gedimus per ta stikliuka ziuredami :wacko:
cia vienas klubietis man liepe paskaitinet www.kondicionerius.lt tai bent suzinojau kaip tas saltis gaunamas ^_^
  • 0

#9 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 liepos 26 - 14:58

O tas "kai yjungi kondiske", tai tik kai mygtuka paspaudi ar kai tikrai jinai ysijungia (kai siurbly sukt pradeda)? Nes gali buti kad mygtuka paspaudi, o siurblio tai neyjungia (del kazkokiu priezasciu), tai tada uz to stiklio manau jokio veiksmo neturetu matytis. :unsure:
  • 0

#10 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 liepos 26 - 19:31

O tas "kai yjungi kondiske", tai tik kai mygtuka paspaudi ar kai tikrai jinai ysijungia (kai siurbly sukt pradeda)? Nes gali buti kad mygtuka paspaudi, o siurblio tai neyjungia (del kazkokiu priezasciu), tai tada uz to stiklio manau jokio veiksmo neturetu matytis. :unsure:

Teko iš smalsumo pažiūrėt per tą stikliuką (aišku įjungus kondiškę, o ji veikia), tai pas mumi per tą stikliuką matosi spalvotas (salotinės spalvos skystis) ir psio. Kartais galima pamtyt ir oro burbuliuku.
Kaip mažas vaikas pažiūrėjau į gražią spalvą, uždariau kapotą, įsėdau į bolidą ir mėgaudamasis vėsa pajudėjau :)
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#11 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 liepos 27 - 07:33

Truputis informacijos. Senos šaldymo sistemos buvo užpildytos R12 freonu su mineraliniu tepalu. Dabar jis uždraustas ( bet dar galima gauti ). Sistema su freonu R134a dirba su sintetiniu tepalu. Keičiant R12 į R134a reikia iš kompresoriaus išpilti tepalą, prapūsti sistemą - kaip ir mašinoje, kad nepadarytų varškės :rolleyes:
  • 0

#12 Svečias_406TD_*

Svečias_406TD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 08:46

Truputis informacijos. Senos šaldymo sistemos buvo užpildytos R12 freonu su mineraliniu tepalu. Dabar jis uždraustas ( bet dar galima gauti ). Sistema su freonu R134a dirba su sintetiniu tepalu. Keičiant R12 į R134a reikia iš kompresoriaus išpilti tepalą, prapūsti sistemą - kaip ir mašinoje, kad nepadarytų varškės :rolleyes:

Sveikas,

Tai gal apsviesi krastietį, nuo kelintų metų nauja sistema.
Nes pas mani tai irgi problema: tai salde, tai ne salde o dabar per pacius tuos karscius ir numirojo visai.
Buvau pas viena, pajunge jis ten koki tai monometra, pasukiojo ir pasake kad kompressorius nebeveikia
  • 0

#13 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:23

o pas tave irgi buvo pakeistas i nauja freona ? ir beja gal zinot tada kiek tas kompresorius kainuo gali man?
  • 0

#14 Svečias_406TD_*

Svečias_406TD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:33

o pas tave irgi buvo pakeistas i nauja freona ? ir beja gal zinot tada kiek tas kompresorius kainuo gali man?

Siaip, tik dabar pamaciau apie peza ir bobute :mad: :)
Nu ne valia su Pezais bobuciu zudyti :)

O del freono markes, tai vat kad nezinau, nusipirkau jau as ji toki durniuojanti. Saldo/nesaldo.

O kompressoriaus kaina tipo apie 500. Bet as dar varysiu pas kita meistra, tas kur mano kompressoriui mirti diagnozavo, nepatikimai jis man atrode
  • 0

#15 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:42

jei rasi kur pigiau gaut ar koki meistra gera pm :) o del bobutes pati is po sleikos isbego... :unsure:
  • 0

#16 citroen

citroen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 86
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:48

kompresorius ~200Lt srote.
  • 0
Paulius mob. 8-683 39973 e-mail: [email protected]

#17 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 10:03

paciam pasikeisti imanoma ir ar iseina freonas sugedus kompresoriu ar ji keiciant ? beja ar vistiek man reiks daryt visos sistemos valyma, tepalu keitima norint pilti naujos rusies freona ? nes su freonais ir darbais jau gausis nebemaza suma speju
  • 0

#18 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 liepos 28 - 10:05

Sveikas,

Tai gal apsviesi krastietį, nuo kelintų metų nauja sistema.
Nes pas mani tai irgi problema: tai salde, tai ne salde o dabar per pacius tuos karscius ir numirojo visai.
Buvau pas viena, pajunge jis ten koki tai monometra, pasukiojo ir pasake kad kompressorius nebeveikia

Freonas R12 automobiliuose buvo apytiksliai iki 96 metų, vėliau jį pakeitė į R134a. Kažkur ant kompresoriaus ar filtro turėtų būti užrašas su freono marke. Nors jei mašina ne nauja, tai kažin ar bus. Pas mane, kol dirba dar nežiūrėjau, nors ištyrinėti yra didelis noras. Gal pasakė, koks sistemoje spaudimas? Jeigu sistemoje yra spaudimas, tada jau reikia žiūrėti elektrinę dalį
  • 0

#19 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 liepos 28 - 10:16

paciam pasikeisti imanoma ir ar iseina freonas sugedus kompresoriu ar ji keiciant ? beja ar vistiek man reiks daryt visos sistemos valyma, tepalu keitima norint pilti naujos rusies freona ? nes su freonais ir darbais jau gausis nebemaza suma speju

Keičiant kompresorių, teks išleisti freoną, nes prie jo nėra kranų. Turint įrangą, galima sistemą atsiurbti su kitu kompresoriumi, bet manau, kad dabar niekas nesiterlioja, o ir atsiranda galimybė patekti į sistemą drėgmei. Čia dar bjauriau :rolleyes:
  • 0

#20 Svečias_406TD_*

Svečias_406TD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 10:30

Sveikas,

Tai gal apsviesi krastietį, nuo kelintų metų nauja sistema.
Nes pas mani tai irgi problema: tai salde, tai ne salde o dabar per pacius tuos karscius ir numirojo visai.
Buvau pas viena, pajunge jis ten koki tai monometra, pasukiojo ir pasake kad kompressorius nebeveikia

Freonas R12 automobiliuose buvo apytiksliai iki 96 metų, vėliau jį pakeitė į R134a. Kažkur ant kompresoriaus ar filtro turėtų būti užrašas su freono marke. Nors jei mašina ne nauja, tai kažin ar bus. Pas mane, kol dirba dar nežiūrėjau, nors ištyrinėti yra didelis noras. Gal pasakė, koks sistemoje spaudimas? Jeigu sistemoje yra spaudimas, tada jau reikia žiūrėti elektrinę dalį


Pezikas tai 96 02 men. pavojinga riba, manyciau, freono markei nustatyti.
Jokiu rasytiniu saltiniu nerasta (net motoro numeris nurudijo, ka jau ten kalbet apie lipdukus ant kompressoriaus)
Spaudimas sake normalus, tik junginejant skirtingus rezimus jis nesikeicia.
Apskritai, kuriant masina ten po panele, kazkas pazyzia, pazyzia ir nustoja. Pardavejas sake kad kazkoks varikliukas susijes su kondicionavimo sistema. Tai gal sakau ten saknys.
Bet tai kad tuose musu Kedainiuose nera pas ka nuvaziuot, zmoniskai pasiziuret :mad:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0