Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Gal kas susiduret?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:16

Sveiki, Pas mane 406 atsirado ant paneles kelios pusles pilnos oro - manyciau nuo karscio, gal kas susiduret? Ka daryti ? Pradurti ir tiketis kad sumazes ar palikti iki kol atves orai? Ar yra kitas gal sprendimo budas? Aciu uz nuomones
  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 liepos 28 - 09:20

Sveiki,

Pas mane 406 atsirado ant paneles kelios pusles pilnos oro - manyciau nuo karscio, gal kas susiduret? Ka daryti ? Pradurti ir tiketis kad sumazes ar palikti iki kol atves orai? Ar yra kitas gal sprendimo budas?

Aciu uz nuomones

Nenoriu karkseti, taciau labai galimas daiktas, jog pusles atsirado del nekokybiskai perklijuotos apdailos siekiant paslepti issovusias oro pagalves :(
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:33

tai kad tik virs spidometro paneles atsirado kur ilinkimas yra, i keleivio puse neina.
  • 0

#4 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:36

Sveiki,

Pas mane 406 atsirado ant paneles kelios pusles pilnos oro - manyciau nuo karscio, gal kas susiduret? Ka daryti ? Pradurti ir tiketis kad sumazes ar palikti iki kol atves orai? Ar yra kitas gal sprendimo budas?

Aciu uz nuomones

Siaip anksciau buvo kazkokia panasi tema, tai ten buvo vienas is patarimu su svirkstu kliju :rolleyes: Nors as asmeniskai nezinau kiek is to naudos ar zalos :unsure:
  • 0

#5 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2006 liepos 28 - 11:59

tai kad tik virs spidometro paneles atsirado kur ilinkimas yra, i keleivio puse neina.

palauk dar nueis ir toliau ;)
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#6 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2006 liepos 31 - 08:28

tai gal visdėlto kas nors klijavot ? - as galvoju nusipirkti kokiu nors skystų klijų, kurie nesibijotų karščio, ir bandyti su adata supurkšti į ta pūslę, nežinau tik ar dar blogiau nepadarysiu.............................. :(
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0