Peršokti prie turinio


reikia automobilio kompo p306 2l 16v


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 30 - 10:59

kas turit toki pezuka?labai reikia kompo galutiniam isitikinimui ir patikrai! PROBLEMA: ant laisvu labai nestabiliai dirba, kai uzeina pradeda gesinet! Iskart tikrinau laisvos eigos voztuva viskas ok po to sove i galva galvoju i kompa zivlkteresiu kazkaip sujudinau vishke ir kokia 20min norm viskas po to vel tas pats to dirba to uzgesineja o nelygus darbas ant laisvu tai jauciu nornalai misinio nesureguliuoja!! HELP! NELIKSIU SKOLINGAS!
  • 0

#2 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 liepos 30 - 12:03

Man panashiai buvo. Priezhastis pasirode daugiau nei banali - akumo "pliuso" klemas normaliai nekontaktavo. Kas keisciausia nei vedant, nei vazhiuojant jokiu reishkiniu nepasireishke. Tik butent ant laisvu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#3 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 30 - 12:08

matai man vazuojant patampo retsykiais :( bet pabandysiu pravalyt nuejes gal kas pasikeis :huh:
  • 0

#4 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 liepos 30 - 20:12

Siaip tai is zbigio berods toky zadu imt. Tai jei Kaune busi tai gali arba su zbigiu derint arba su manim kai jau busiu paemes....
  • 0

#5 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 31 - 22:24

gal i uostamiesti su naujuoju atleksi?kokia galutine kaina zbigis atiduoda?:)
  • 0

#6 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 01 - 07:02

Siaip tai gal ir paslaptis :P . Bet turbut kad iki 6999 lietuvisku pinigu nenusileis. O i KL gal sia vasara dar ir vaziuosiu, tik negarantuotas kad su naujuoju. Bet jeigu paimsiu ir viskas bus ciki, tai gal ... P.S. Zbigi kaip ten Tauragieciai servise juda?
  • 0

#7 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 01 - 07:20

Kazkodel man kuzda nuojauta kad pas jus skirtingi varikliai :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#8 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 01 - 07:26

Juda jie prastai. Visas pasiteisinimas retas modelis. Tampėsi ieškojo dėvėto radiatoriaus (tiek draudikas tiek servisas bando išlošti :( ), be šansų, tai finale užsakė lygtai naują (važiuos 2 savaites), grotelių lygiai taip pat ieško, nors jos ten ir lituojamos (bet negi aš pi... protą servisui) irgi jaučiu neras, nors ir nuo xs tinka berods. Sakė per 3 savaites sutvarkys. Užknisa tokie dalykai, bet kažkaip nei atiduot tokią mašiną, kokia buvo, nei ką, nes man draudikas turi sutvarkyt. Tik tiek, kad laiko gaila. Būsiu ne šį bet dar sekantį savaitgalį Tauragėj, patikrinsiu, kaip ten kas darosi. Realiai ten darbo 1 dienai - pakeisti detales vienas žmogus, ir bamperį paruošti ir nudažyti kitas žmogus (juolab, kad ne visą dažyti). Tai su kompu nelabai ten kas gausis, nes mašina Tauragėj.
  • 0

#9 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 rugpjūčio 01 - 07:35

Kazkodel man kuzda nuojauta kad pas jus skirtingi varikliai :)

Šiaip Klaipėdoj esu matęs du 306 S16, vienas raudonas tokios pat spalvos kaip zbigio, kažkada buvo pardavinėjamas tai komplektacija berods irgi tokia pat, pastoviai dienomis stovi akropolio aikštelėj, ir vienas baltas, dažniau užmatomas vaikomas gatvėse nei stovintis :D Gal čia kalba eina apie vieną iš jų :unsure: :blush:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#10 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 02 - 19:23

e bliam zbigi taurage mano gimtine ten dar patogiau butu:) ryt kaune busiu bet griztant be problemu i taurage galeciau uzsukt ar eitu kaip nors suderinti??
  • 0

#11 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 02 - 19:29

pas mane 112kw ir pas zbigi turetu tiek buti arba dar variantas 110kw:) siaip prie akropolio daznai stovi:))))))))) o baltas klaipedoj 2l bet ne s16:(
  • 0

#12 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 06:44

Tauragėj būsiu ne anksčiau kaip kitą savaitgalį (12-13). Pas mane ten 112kW Bet net neįsivaizduoju, kur tas kompas.
  • 0

#13 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 06:57

O tai tipo kompo gedimo niekas negali nustatyt? siaip tai pagal kompa suranda kas sugede ane? O jei jau sprogsta pats ismintingasis kompas, tai aleliuja bo nieks nieko nezino ir nera ko pasiklaust .... <_<
  • 0

#14 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 20:16

tai super ir as tada atlekciau butu labai saunu broli pezuka pamatyt:) o kompas tai prie stiklo po kapotu kairiajame kampe jis labai nesudetingai issitraukia.
  • 0

#15 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 20:21

gali jei jis akivaizdziai gryba pjauna,o pasmanis jis rodo tipo visx gerai o misini netinkmai sureguliuoja ir laisvos eigos vostuva tai atidaro iki galo tai ne kaip jam sauna i galva:( tai va o pagal gera kompa tada galima ir manaji atsyguot.
  • 0

#16 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 04 - 19:48

va taip va..
  • 0

#17 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 17:51

tai zbigi kaip del svaitgalio?ar busi tauragej?
  • 0

#18 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 22:29

Būsiu nuo 5dienio vakaro iki 7dienio pietų.
  • 0

#19 Svečias_stelmacheris_*

Svečias_stelmacheris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 21:01

dekui zbigi suradau klp toki varikliuka.
  • 0

#20 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2006 rugpjūčio 14 - 18:42

Ale jauciu reiks "s16" frakcija ikurt liutuku klube,
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0