Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vaziavau-uzgesau-nustebau


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 liepos 26 - 13:27

Taigi vaziavau i Telsius is Vilniaus (apie 300 km. kelio). Labai skubejau, bo vakare tik isvaziavau ir norejau kuo ankscew but. Nuo Vilniaus iki Kauno pasigaves sponsoriu vaziavau 130-140km\h, nuo Kauno dar apie 130 km vaziavau 140-150km\h. Viso pravaziavus apie 230km pajutau kad gaza spaudziu iki galo, masina netraukia, dar pavaziavus mana pugas is vis uzgeso. :blink: Neminesiu kokia geda buvo kai mano visi aplenktieji vaziavo pro mane acidariusi kapota is kurio kaip is gausybes rago varesi garai nuo issiliejusio tosolo kai atsukau dangteli... :blush: Nu va, acidarew sustojes as kapota, tepalu buvo narmaliai, atidarew tosolo baka, pro virsu pradejo piltis tosolas (gal buvau kiek per daug pripiles). Tada parukiau kokias 15min. Tada siaip taip uzsivedziau (is karto nesivede) ir nuvaziavau toliau... Taigi buvo tokia istorija, daba pugas vaziuoja kaip niekur nieko, bet kamuoja klausimas kas ten galejo buti??? :wacko: Tiesa ventiliatorius lygtais neuze. Buvau pas meistra tas pajunge ji kazkaip tiesiogiai - viskas normaliai, bet siaip vazinejant neuzia... Any ideas???
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#2 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 28 - 08:42

Paprasciausiai perkaito, as manau. O kai atsalo ir toliau nuvaziavo. :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#3 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 liepos 28 - 08:50

O tasolas pas mane, jei paspaudziu 150 -170km/h ir atsuku sustojas kamsti irgi isteka. Reik bent 1 -2 min palaukti, kol slegis nukris. Kas del uzgesimo, tai tokio sposo neturejau, nors uzkaitines bloka iki 140 laipsniu buvau.
  • 0
chūinja

#4 Svečias_Dariux_*

Svečias_Dariux_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 28 - 09:01

Na ventiliatorius manau cia neprieko B) Vaziuojant autostradomis, radiatorius vejo ir taip gauna pakankamai. Gal reiketu pasitikrinti vandens pompa?!
  • 0

#5 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 28 - 09:13

Na ventiliatorius manau cia neprieko B) Vaziuojant autostradomis, radiatorius vejo ir taip gauna pakankamai. Gal reiketu pasitikrinti vandens pompa?!

jo
ir gal dar radiatorius uzsikises
bet kad vanduo uzvire - tai nekoroso....
gal slangus pocia? :angry:
  • 0

#6 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 liepos 28 - 09:17

Ir y kamsti bakelio reiktu demesi atkreipti. Jei slegio neisleidzia, tai darosi tokia beliberda kad nezinai uz ko griebtis.
  • 0
chūinja

#7 Svečias_Dariux_*

Svečias_Dariux_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 28 - 14:46

Gerai, kad vanduo pro kamshti verzias, o ne pro tarpine i tepala :wacko:
  • 0

#8 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:07

Gal reiketu pasitikrinti vandens pompa?!

Karta buvau pas meistrus kazka minejo kad biski vandens pompa pradda leist... Kaip ji galejo itakoti sita mano acitikima... gal kas zinot kiek ji kainuoja??
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#9 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:13

Sorry, bet man patiko temos pavadinimas . tipo :sol , sol , patskalznulsa, upal, prasnulsa GIPS :blink: :lol:
  • 0

#10 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.381
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:14

o is kur zinot, kad perkaito, vairuoptojas manu ir pats butu pastebejes, kad perkaito, na nebent nera pas dyzeliuka temperaturos parodymu :huh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#11 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:32

o is kur zinot, kad perkaito, vairuoptojas manu ir pats butu pastebejes, kad perkaito, na nebent nera pas dyzeliuka temperaturos parodymu :huh:

Pas 205 tokio daciko nera :wacko:
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#12 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 liepos 28 - 21:00

o is kur zinot, kad perkaito, vairuoptojas manu ir pats butu pastebejes, kad perkaito, na nebent nera pas dyzeliuka temperaturos parodymu :huh:

Viskas buvo labai ok, kol pajutau kad neber jegos, nebetraukia... Jokios lampackos nedege :ph34r:
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#13 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 liepos 28 - 21:02

O kas ten gali but del tos vandens pompos? Servise keite rieboksli, kuris galejo pagr. dirza sutept tepalais ir pasake kad mato kazkokius oksidus kas reiskia kad ateina ragas vandens pompos... :ph34r:
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#14 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 13:45

Nuo to kad leidžia vandens pompa variklis neturėtu užkaisti, nebent išleido visą tosola :D Nežinau kiek gali kainuoti pompa 205 ,bet savo 605SRI keičiau tai pakainavo 50lt naudota ,bet labai geram stovije(beveik nauja).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0