Jump to content


Kondicionierius p406 coupe


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Svečias_Lukoshius_*

Svečias_Lukoshius_*
  • Svečiai

Posted 2006 August 01 - 18:30

Sveiki, prasau pagalbos chebryte.. Siandien uzpylde man kondicionieriu ir pasirodo, kad leidzia auksto slegio slanga, kuri eina nuo radiatoriaus iki kompresoriaus. Klausimas butu tox ar tinka nuo dvilitrinio coup'o ar siaip nuo bet kokio 406'to. Mano pezas 1998m. 3.0l. V6. Gal kas zino kur galima butu nusipirkti tokia Vilniuje. Labai dekui uz pamastymus :lol:
  • 0

#2 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • posts 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Posted 2006 August 01 - 21:31

Gal kartais HansaFlex padarytų pagal turimą pavizdį? :blink:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#3 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Posted 2006 August 02 - 07:34

Sveiki,

prasau pagalbos chebryte.. Siandien uzpylde man kondicionieriu ir pasirodo, kad leidzia auksto slegio slanga, kuri eina nuo radiatoriaus iki kompresoriaus. Klausimas butu tox ar tinka nuo dvilitrinio coup'o ar siaip nuo bet kokio 406'to. Mano pezas 1998m. 3.0l. V6. Gal kas zino kur galima butu nusipirkti tokia Vilniuje.
Labai dekui uz pamastymus :lol:

Siulyciau pasiziureti www.elcats.ru tos detales koda. Paskui ten pat pasitikrinti ar pas visus 406'tukus jis vienodas. Nusipirkti slanga manau galetum visose parduotuvese kas prekiauja prancuzisku auto dalimis (ziureti skyreli "Nuolaidos").
  • 0

#4 Svečias_Lukoshius_*

Svečias_Lukoshius_*
  • Svečiai

Posted 2006 August 02 - 14:23

Aciu labai :D Bandysiu skambinetis po pardes. Vienam savartyne radau uz 80lt. ar cia brangu kaip uz toki daikta??
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users