Peršokti prie turinio


Duju indikacija?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 04 - 11:10

Kiek zinau balione indikacija yra nuo slegio, ne nuo pludes.
Pas mane masiniuke yra imontuota anksciau mineta dijodu ( 4-riu lempuciu) indikacija... Geriau nemetyk pinigu <_< su tokia indikacija dazniausiai apsigauni, geriau visada bake turek bent 15 litru benzo. ;)  jeigu tingi pasiskaiciuot duju sanaudas...

nesamones kalbi, kolega! duju balione stovi paprasciausia plude, kuri ir rodo likuti, o pasijungt, kad rodytu prietaisu skydelyje kieki duju vietoj benzino nera sunku, tik va tai veiks tik ant olandisku balionu.kad ta padaryt uztenka vienos 5iu kontaktu reles ir siektiek is ten kur reikia auganciu ranku :D .... ;)

Na as taip girdejas ir gincytis nepulsiu... taciau tada jeigu ten plude buk malonus ir paaiskink kodel taip grybauja dacikas tiek ant baliono tiek salone???? <_< be to pas mane olandiska iranga explotacijoi 2 metukai.
  • 0

#22 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2006 rugpjūčio 05 - 20:33

šian insikirtau P406 su belgiška dujų įranga ir te yra padaryta, ant tos pačios benzo rodyklės perjungus dujas rodo dujas .... lėtai te sureaguoja, bet per minutę nusistato ant teisingo kiekio :) - malonus daiktas. beje kiek maždaug ryją benzo/dujų P406 us 2L 16V motoriuku (96metai) .. dujos 4 kartos
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#23 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 11:33

šian insikirtau P406 su belgiška dujų įranga ir te yra padaryta, ant tos pačios benzo rodyklės perjungus dujas rodo dujas .... lėtai te sureaguoja, bet per minutę nusistato ant teisingo kiekio :) - malonus daiktas.

beje kiek maždaug ryją benzo/dujų P406 us 2L 16V motoriuku (96metai) .. dujos 4 kartos

pas man 4 kartos rijo litru daugiau nei benzo :)
  • 0

#24 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 03:04

Kiek zinau balione indikacija yra nuo slegio, ne nuo pludes.
Pas mane masiniuke yra imontuota anksciau mineta dijodu ( 4-riu lempuciu) indikacija... Geriau nemetyk pinigu <_< su tokia indikacija dazniausiai apsigauni, geriau visada bake turek bent 15 litru benzo. ;)  jeigu tingi pasiskaiciuot duju sanaudas...

nesamones kalbi, kolega! duju balione stovi paprasciausia plude, kuri ir rodo likuti, o pasijungt, kad rodytu prietaisu skydelyje kieki duju vietoj benzino nera sunku, tik va tai veiks tik ant olandisku balionu.kad ta padaryt uztenka vienos 5iu kontaktu reles ir siektiek is ten kur reikia auganciu ranku :D .... ;)

Na as taip girdejas ir gincytis nepulsiu... taciau tada jeigu ten plude buk malonus ir paaiskink kodel taip grybauja dacikas tiek ant baliono tiek salone???? <_< be to pas mane olandiska iranga explotacijoi 2 metukai.

Shiaip tai fizika kolegos... vat butent todel kad ten plude o ne slegio matuoklis ir puliuoja viskas.

Dujos esant normaliam (1 atm) slegiui... ala grynam ore :) yra dujos. Jas pilant i baka (ale puciant) keliamas slegis, kiekvienos dujos prie skirtingo slegio pradeda virsti skysciu. Pripilus pilna baka (nzn kiek ten atmosferu atlaiko duju bakas... ir kiek pagal standartus ten ji pripila) dujos praktiskai yra skystis. Plude pakyla ir psio veikia...

Dabar vazinejant, dujos yra imamos is to bako, ir pastoviai po truputi mazeja slegis. Beje, dabar tiksliai nepamenu, bet man atrodo tai nera linijinis slegio mazejimas (fizika). Taigi, esant tarkim 2 atm (cia is lempos, todel nesikabinkit) slegiui visos dujos bake gali buti jau tik duju pavidalo, nes neuztenka molekuliu kad susikondensuotu i skysti. Realiai plude vel guli ant dugno, taciau slegio dar yra ir dar kuri laika vaziuosite.

Krz, geriausiai manau butu kad matavimas vyktu pagal slegi, o ne pagal skyscio kieki bake. Kita vertus tolygaus mazejimo vistiek nesitikekite, dujos yra dujos, ne skystis.

Turbut apskritai norint gauti linijinius parodymus bet kokiam kurui, bakas turi buti vienodos formos per visa talpa. ala |_| o ne U.

Anyway.. prisvaigau gerai 4ta ryto... einu miegot.
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 06:51

Anyway.. prisvaigau gerai 4ta ryto... einu miegot.

Gal ir neprisvaigai :beer: Skamba įtikinamai :unsure:
Nebent už išsireiškimą "neuztenka molekuliu kad susikondensuotu i skysti" - začiot :lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 08:44

o ta indikacija kur buna ant baliono? pagal mane ji labai tiksli... gal zinot kokiu principu ten veikia? ir kodel jos negalima laideliais perkelti i salona?
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 09:00

o ta indikacija kur buna ant baliono? pagal mane ji labai tiksli...
gal zinot kokiu principu ten veikia? ir kodel jos negalima laideliais perkelti i salona?

Pas mane pluduras, nevisai ten tikslus jis. Zinau viena masina su holandiska iranga, ten irgi pluduras ir gamikliskai isvesta i salona, kai vaziuoji benzu-rodo bezino kieki, kai dujom-duju, bet visvien kai dujos eina i pabaiga, velnias ten zino kiek ju dar lieka!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 09:10

Idomu kas per nesamones pas mane su ta indikacija darosi, nes ant baliono indikatorius gana tiksliai rodo o salone pulioja... kartais kai visai baigiasi dujos tik tada visos lemputes vienu kartu pagesto o kartai kaip pridera... gal cia ta anksciau mineta penkiu kontaktu rele pulioja? :unsure:
  • 0

#29 Mindaugasas

Mindaugasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 407 HDI

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 09:56

pas mane 406 originali duju iranga, tai prietaisu skydelyje atskira rodykle stovi dujoms, tai sakyciau visai normaliai rodo, tik kai visai nukrenta dar apie 100 km. pravaziuoju, tai geriausiai orentuotis pagal km. uzsipili pilna baka ir zinai kad apie 400 km. nuvaziuosi
  • 0

#30 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 08:30

As irgi pagal kilometraza orentuojuos, bet buna kartais ziopli pagauni ^_^ ir uzsipyles nenunulini kilometrazo, tada visai praverstu veikianti indikacija salone.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0