Peršokti prie turinio


Renkuosi 206 modelį


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#21 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 10:30

Uztenka 206 dyzeliuko. Pirmas klausimas- kur eksploatuosi? Mieste? Tai koks tikslas tau 2L 180ag, kad nuo vieno sviesoforo pasokti iki kito? Uzmiestyje? Jei lakstysi Anyksciu keliais- taip, malonu benzinas, bet jei spaudi autostrada, koks skirtumas tas galingumas, vistiek vaziuosi kruiziniu greiciu 100-130. HDi tiek valilina laisvai. Man su 1,9D ir kondisinu vaziuojant 110 tai atsieina apie 5,5litrus saliaros. Nors atviroj vietovej dideliu greiciu su 206 nepatariu lakstyti. Skandinavijoj teko jau pora kartu masina gaudyti ant asfalto, gavus sonini gusi. Todel mano patarimas: ivertini kas/ kiek zmoniu vazines ir kur. Jei yra pana/zmona, vaziuojanti kartu- apribos tavo lakstymus ir pamatysi, kad tau uztenka HDI, o ir alui dar pinigo liks. :beer:
  • 0

#22 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 11:50

Pirmas klausimas - as nesupratau, kalba eina apie nauja auto, ar apie sena. Jei apie nauja galeciau pakomentuot - pas mane kieme 406 HDi ir 206 1,6
  • 0

#23 Svečias_walde_*

Svečias_walde_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 18:32

5 duris man dizainiskai nepatinka, todel rinkciausi tik 3 duri.

butent tai ir buvo mano apsisprendimo pagrindine priezastis
  • 0

#24 Svečias_walde_*

Svečias_walde_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 18:37

Tai koks tikslas tau 2L 180ag, kad nuo vieno sviesoforo pasokti iki kito?

180 AG abejoju ar pirks, jei zvalgosi i dyzelius :) . seip gatveje nemaciau as GTI180
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 18:42

... ir pamatysi, kad tau uztenka HDI, o ir alui dar pinigo liks. :beer:

Kaip ten su tuo alum nusipirkus HDi bus dar neaišku.
Kaip žinia dyzeliukai perkant brangesni būva, ir gal tik didesnius atstumus sukorus atsiperka. O dar visokie "paauksuoti" HDi škyvai byrėt pradeda, žiūrėk kad netektų negazuotu mineraliniu gaivintis :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 11:44

180 AG abejoju ar pirks, jei zvalgosi i dyzelius :) . seip gatveje nemaciau as GTI180

bet galejai RC pamatyt :rolleyes: GTI 180 butu vairas antraip ispraustas. didziaja dalimi atveju.
  • 0

#27 Svečias_Fozet_*

Svečias_Fozet_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 17:20

man keistai skamba tokie teiginiai kaip "ziurint kur vazinesiu". Atsakymas labai paprastas ir populiarus - visur. Nejaugi reikia tureti n masinu, kad viena skirti miestui, su kita trasoj ir t.t. Kaip ir kiekvienam zmogui man reikia i darba, kitais reikalais vazinejimuisi po miesta, i gamta - zvejyba, prie juros ir t.t :D tai yra kasdieniniam naudojimui. Suprantu isskirtinius atvejus kai, tarkim, gyveni Kaune ir kas diena vazineji i darba Vilniuje, tada ieskosi komfortabilesnes tolimoms kelionems. Kitas dalykas - dauguma kalba apie brangesne dyzelio eksploatacija. man asmeniskai, nei vienos turetos dyzelines masinos remontai nekainavo brangiau nei benzinines. Tiesiog taisydavai ta pati, ka ir benzininese masinose - daugiausia vaziuokles. Gal man tiesiog sekesi, arba dyzeliai buvo pernelyg primityvus :D

Šį pranešimą redagavo Fozet: 2006 rugpjūčio 08 - 17:21

  • 0

#28 Svečias_tiubeteika_*

Svečias_tiubeteika_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 17:54

pas mane 1.9d pilu is jono jonaicio garazo dyzeli uz 2 lt (lietuviskas pabreziu); balturiskas 2.20 lt :) ir patenkintas kad i palanga ir atgal uztenka 100lt nuvaziuoti :wub: . Manau hdi geriau butu ir greitis uz 1.9 :) nesugebejau aplenkti:) Minusas kad dirba kaip traktoriukas ir bloga garso izoliacija ;) reik muzika pasigarsinti kad negirdetum variklio :rolleyes:
  • 0

#29 Svečias_walde_*

Svečias_walde_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 18:59

bet galejai RC pamatyt :rolleyes: GTI 180 butu vairas antraip ispraustas. didziaja dalimi atveju.

GTI180 maciau pas sveicarus, vairas "geroj" pusej, musu standartais. seip RC vadinas europoj, jo...
  • 0

#30 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 20:21

nes mano galva dyzeli reik pirkt tik NAUJA.

Aš irgi anksčiau taip galvojau. Daugiau taip nedarau. B)
  • 0

#31 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 07:57

Aš irgi anksčiau taip galvojau. Daugiau taip nedarau. B)

Alio! Kas cia per erezijos? B)
  • 0

#32 Svečias_Fozet_*

Svečias_Fozet_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 17:00

Aš irgi anksčiau taip galvojau. Daugiau taip nedarau. B)

aha tikrai, ko nebedarai - nauju dyzeliu neperki, tik senus? :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0