Peršokti prie turinio


p605 valytuvu reguliavimo rankenele


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 14:13

Kadangi nesenai isigyjau liutuka tai labai nedaug ismanau apie jo elgesi... 1. Valytuvai neveikia ant 3 padeties. 2. Ka valdo knopke ant valytuvu rankeneles galo? (ji ir neveikia) Itariu kad rankenelei paskutinioji, gal zinot kiek nauja kainuoja? Gal kam teko pakeist ar panasiu gedimu buta... :unsure:
  • 0

#2 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 14:56

Visu pirma, knopke valdo borto kompa ir skirta sikrtingiems rodmenims ant ekrano atvaizduoti.... Antra, sia rankinele nera sunku visa nuimti bei isardzius patikrinti ar viduje niekas nesugedo - ir ta tavo knopke, ir trecioji valytuvu padetis... Ir trecia - jei tai nepades, tai skaityk postus apie valytuvu ar jo mechanizmo remonta, valdymo rele bei besioksidojancius kontaktus..... Sekmes!
  • 0

#3 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 16:38

o ta knopke kur sukiojasi tikrai skirta ivairiems rodmenims ant ekrano vaizduoti? man pasirode, kad ji valymo laika sureguliuoja...nu gal as ne apie ta sneku :blink:
  • 0

#4 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 17:11

knopte ant rankeneles galo rodmenim, o tas kur sukiojas tai valymo intervalas ar kaip cia pasakius.. :) o beje ta knopke buna tik tose auto kur yra borto kompas ar nebutinai??
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 19:15

knopte ant rankeneles galo rodmenim, o tas kur sukiojas tai valymo intervalas ar kaip cia pasakius.. :)

o beje ta knopke buna tik tose auto kur yra borto kompas ar nebutinai??

pas 605 iki 96m buvo rankenele su reguliuojamu intervalu kaip pas tave. jei yra kompas kuris rodo vidutines kuro sanaudas tada turi buti ir knopke paciam gale. jei pezas nuo 96m tai intervalo reguliavimo nebera o ejo lietaus daviklis.
  • 0

#6 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 20:21

knopte ant rankeneles galo rodmenim, o tas kur sukiojas tai valymo intervalas ar kaip cia pasakius.. :)

o beje ta knopke buna tik tose auto kur yra borto kompas ar nebutinai??

pas 605 iki 96m buvo rankenele su reguliuojamu intervalu kaip pas tave. jei yra kompas kuris rodo vidutines kuro sanaudas tada turi buti ir knopke paciam gale. jei pezas nuo 96m tai intervalo reguliavimo nebera o ejo lietaus daviklis.

Hmm... mano 605'am taip pat yra tas mygtukas, bet nei borto kompo, nei jokio daviklio nera. Reiskiasi vadinasi, yra dar viena to mygtuko paskirtis... greiciausiai neveikimo :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#7 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 21:01

daviklio pas tave ir neturi but, o del mygtuko idomu ar visur jie yra, ar tik tose komplektacijose, kur borto kompas yra. nes nzn ar palikt taip kaipyra ar bandyt ieskot kazko naujo. O siaip kiek teko forumo gelmese skaitytis tai ekranai ju vienodi nepriklausomai nuo to ar yra arne borto kompas....
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#8 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 08:08

Pas mane liutukas 92m gimimo, benza rodo skaiciukais ekraniuke, tai kiek suprantu pas mane yra borto kompas ir ta knopke ant rankeneles galo turi veikti. Teks ardyt, gal blogiau nebus :wacko:
  • 0

#9 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 08:18

Ką turi omeny - "benzą rodo skaiciukais ekraniuke"? :huh: Momentines sąnaudas? Vidutines? Nuvažiuotą atstumą? Kiek dar liko nuvažiuoti su dabartiniu kuro likučiu? Būtent šiuos parodymus ir turėtų rodyti ratu tos knopkės paspaudaliojimai.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#10 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 08:24

Ką turi omeny - "benzą rodo skaiciukais ekraniuke"? :huh:
Momentines sąnaudas? Vidutines? Nuvažiuotą atstumą? Kiek dar liko nuvažiuoti su dabartiniu kuro likučiu? Būtent šiuos parodymus ir turėtų rodyti ratu tos knopkės paspaudaliojimai.

Dar rodo tik degalu likuti bake, o visa kita ar rodo nezinau, nes ta knopke nereguoja. Ir nezinau ar tokiu metu auto buvo kaskas panasaus ikista.
  • 0

#11 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 09:59

Klausyk, o tu isitikines kad ziuri ten kur reikia ? Mazas ekranas esantis prietaisu skydelyje, zemiau tachometro rodykles, rodo tik degalu kieki bake. O borto kompo parodymai atvaizduojami ant to ekrano, kur tu matai laikrodi - butent cia ir turetu keistis rodmenys kai spaudi knopke ant rankineles galo.....
  • 0

#12 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 10:33

Klausyk, o tu isitikines kad ziuri ten kur reikia ?
Mazas ekranas esantis prietaisu skydelyje, zemiau tachometro rodykles, rodo tik degalu kieki bake.
O borto kompo parodymai atvaizduojami ant to ekrano, kur tu matai laikrodi - butent cia ir turetu keistis rodmenys kai spaudi knopke ant rankineles galo.....

Na i laikrody niekada nekreipiau demesio nes ten tik valandas ir temperatura rodo, tai gal pas mane visai nera to kompo, kaip suzinot, kur tas kompikas stovi? :wacko:

Blin pries peza turejau alfaromeo, ten bent jau prieziuros zinynas buvo, tai durnu klausimu neuzdavinedavau <_<
  • 0

#13 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 13:10

nugi pas mane tai yra ant valytuvu svirteles is galo mygtukas, taciau toks jausmas kad jis "ispaustas" arba net nesispaudzia... Rodmenys laikroduko ekrane - tik temperatura ir tik laikas... pezas 2.0l benzas, turbininis, 96m gamybos (pabaiga) o pirma tregistracija 97... ;/
  • 0

#14 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 13:26

nugi pas mane tai yra ant valytuvu svirteles is galo mygtukas, taciau toks jausmas kad jis "ispaustas" arba net nesispaudzia... Rodmenys laikroduko ekrane - tik temperatura ir tik laikas...
pezas 2.0l benzas, turbininis, 96m gamybos (pabaiga) o pirma tregistracija 97... ;/

Pas mane lygiai taip pat su ta knopke :unsure: nors pugas zimiai vyresnis :) 92m.
Ar negali but atjunktas tas kompikas del duju?
Tiesa susitvarke trecia valytuvu reguliavimo padetis, tereikejo "svelnaus" stuktelejimo :lol:
  • 0

#15 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 00:08

daznai "stuktelejimais" tvarkai masina? :huh: :rolleyes:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#16 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 07:17

Na, as vietoj "stuktelejimo" siulyciau vis del to tau ji isardyti - ir pats zinotum kaip jis veikia, ir zinotum del ko neveike ir mygtuka kur borto kompa valdo akivaizdziai patikrintum..... <_<
  • 0

#17 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 11:04

ech.. matau niekas man nepaiskins, ar gali but tas mygtukas bet nebut borto kompo? :huh:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#18 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 11:10

ech.. matau niekas man nepaiskins, ar gali but tas mygtukas bet nebut borto kompo? :huh:

aiku kad gali, pas mane yra sport myktukas, bet tikrai abejoju ar yra sportine pakaba... tai visiskai realu, kad tas pats ir pas tave, jei gerai pamenu, tai pas musu peugeot'a irgi ant valytuvo rankineles galo yra toks pats myktukas, kaip ir ant posukiu rankineles kur yra signalas, bet ant valytuvo svirteles jis nieko nedaro :wacko:
  • 0

#19 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 11:12

ech.. matau niekas man nepaiskins, ar gali but tas mygtukas bet nebut borto kompo? :huh:

Na pas mane irgi yras tas mygtukas ir atrodo lyg ir spaustusi, o gal paprasciai skyle uzdengta :) nes borto kompu ir kvepeti nekvepia,
O siaip man atrodo ir displejus kur laikrodis yra truputi kitoks kai borto kompas yra
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#20 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 11:22

siaip jei tiket manual'u tai gal biski ir skirias. Nors, sakau, forume kazkur rase kad jie vienodi, matyt susikompromitavo kazkas :lol:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0