Peršokti prie turinio


Kiek tepalo reikia pilt??


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 08:13

Sveiki dar karta :) kadangi pas mane dafyga to tepalo privaryta, tai manau kad gal netycia kaune, peugeot servise per daug pripyle? todel jau keiciu tepalus, tai vat klausimas: kiek tepalo reikia pilti i 605 2.0l benzinini turbinini varikli? 1997m. Ir jei praeita karta keiciant tepalus buvo pakeisti filtrai ir tt, ar juos velgi reikia keisti?
  • 0

#2 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 08:32

Tepalo filtras keiciamas kiekviena karta kai keiciamas pats tepalas.
  • 0

#3 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 09:01

Kaip supratau su tuo nauju tepalu pravaziuota labai mazai, tai tepalo filtra manyciau nebutina keisti.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#4 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 10:23

su tuo tepalu pravaziuota 8000 km
  • 0

#5 Svečias_Barabanskis_*

Svečias_Barabanskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 11:55

nu pas mane senesnis ne turbinis 2litru variklis.... tai supyliau beveik 7 litrus..... :ph34r:
  • 0

#6 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 11:57

hmmh idomiai pas mane mazdaug 4.5l telpa tik kur 7 sulindo ?
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#7 Svečias_Barabanskis_*

Svečias_Barabanskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 11:58

nu beveik 7 .... 6 su puse.... man irgi labai keista pasirode...... :wacko:
  • 0

#8 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 14:04

6 su puse.... man irgi labai keista pasirode...... :wacko:

Pas trilitrius tiek eina :unsure:
  • 0
205

#9 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 14:16

o vat filtrus/tepalus kur geriausia kaune pirkti?? tepalus tai servise dar gali supilt, o filtra tai reikia ish karto tureti.. pasiskambijau i senukus, FRAM filtra turi kazkoki.. kur beveik visiems 2l benzams eina.. kazi kaip jie?
  • 0

#10 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 14:23

tai kad i 2ltr supyle :D
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#11 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 14:59

o vat filtrus/tepalus kur geriausia kaune pirkti??
tepalus tai servise dar gali supilt, o filtra tai reikia ish karto tureti..
pasiskambijau i senukus, FRAM filtra turi kazkoki.. kur beveik visiems 2l benzams eina.. kazi kaip jie?

Jei bent kiek padoresnis servisas, tai turės ne tik tepalų, bet ir filtrų. Kaip antai koks Eoltas ar kad ir tas pats Meharis. Manau neverta dėl tos kelių dešimčių litų kainuojančios "konservų dėžutės" lakstyti po miestą. IMHO nėra ten jau baisaus skirtumo tarp jų.
Jei keiti pats arba servise kuris turi tik keltuvą ir 2 tepalų bačkas - nu tai tada perki iš tos auto detalių parduotuvės, kuri pakeliui.
Man anksčiau kažkaip grynai subjektyviai MANN filtrai imponuodavo (pamenu, Aubi gūdžiais '97 su MANN alyvos ir oro filtrais iš turgaus parvyko). Gauti jų galima kad ir krautuvėje Savanoriuose prie Hyperio. Lyg yra ir Tanagroje. Bet iš tikro - tai manau jokio ypatingo skirtumo. Paskutinį kartą keičiausi Eolte - įsuko berods UFI. Važioja. jei patinka FRAM - jums į Senukus arba Dagrį. Filtron - Juta, Senukai, Tanagra. Hengst - Robidalis. Ir t.t. ir t.t.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#12 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 18 - 08:01

Kolegos, kadangi sioje temoje apie 605 bei kiek tepalo reikia pilti kalbam, patarkite prasau kas zino: - kiek tepalo turi buti supilta i 605 1991m. greiciu deze su zpj4 varikliu (3.0 24v) ? :huh: Radau viena aprasyma, kur surasyti visi skysciai ir ju kiekiai sitam modeliui - pagal ta aprasyma, man i deze priklauso 2.0 litro tepalo, bet kai keiciau, sypyliau tik 1.35 L - daugiau nelenda - pradeda piltis per lygio varzteli.... Gal turit ka patarti sia tema? :blush:
  • 0

#13 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 18 - 08:17

Radau viena aprasyma, kur surasyti visi skysciai ir ju kiekiai sitam modeliui - pagal ta aprasyma, man i deze priklauso 2.0 litro tepalo, bet kai keiciau, sypyliau tik 1.35 L - daugiau nelenda - pradeda piltis per lygio varzteli....

Gal turit ka patarti sia tema? :blush:

O kiek isleidai tepalo? Gal vistik ne visas isbego? O tas lygio varztelis pasiekiamas nuemus kairyji rata? Gal tada reiktu labiau paverst masina ant donkrato i desine puse ir tilptu tie likusieji 0.65 ltr? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#14 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 07:09

Na tepala tikrai isleidau tiek kiek isbego - palaukiau kol pats isbegs, tada dar 5 min. siubuodavau masinos prieki ir sulaukiau kol isbego paskutiniai lasai - kaip kitaip dar galima ji isleisti jei ne taip..... :huh: Lygio ir Ipilimo varztelis yra tas pats - jis pasiekiamas is duobes net nenuimant vairuotojo puses rato.... Na ir taip buvau siek tiek pakreipes mesina i kita puse su domkratu kad truputi daugiau ipilciau, bet ipilti per daug kai jau pradejo begt atgal irgi baisu bei pavojinga..... :blush: Nes jei per daug tepalo privarisi, tai gali "isspausti" riebokslius..... Vat ir mastau kad keistai cia man gavosi - parasyta kad turi tilpti 2.0L , o ipyliau tik apie 1.35 L....... <_<
  • 0

#15 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:07

bet ipilti per daug kai jau pradejo begt atgal irgi baisu bei pavojinga..... :blush: Nes jei per daug tepalo privarisi, tai gali "isspausti" riebokslius.....

Rieboksliu neturetu ismust, vistik alsuoklis yra.
o tu pabandyk supilt tuos 1.35, uzsukt varzta, su ranka prasukti greiciu deze, gal normaliai issimakaluos tepalas ir teisingon vieton subegs, a po to dapilt tuos trukstamus gramus.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#16 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 15:01

Sveiki dar karta :)
kadangi pas mane dafyga to tepalo privaryta, tai manau kad gal netycia kaune, peugeot servise per daug pripyle?

todel jau keiciu tepalus, tai vat klausimas:

kiek tepalo reikia pilti i 605 2.0l benzinini turbinini varikli? 1997m.

Ir jei praeita karta keiciant tepalus buvo pakeisti filtrai ir tt, ar juos velgi reikia keisti?

as irgi i savo 605 >95m 2l, keiciau tepalus ir suvaziavo lygiai 4,5l tepalu, na o filtra tai patariu irgi pasikeist, nes ne karve kainuoja, o senas tai ir lieka senu.
  • 0
ARE 752, Kaunas

#17 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 08:10

kalbant apie tepalus, savaitgali keiciau greiciu dezes tepalus, p605 92m ir subego tik apie 1.3 - 1.4l kaskaip mazoka atrodo bet daugiau netilpo.... o esu girdejas kad 2l turi piltis
  • 0

#18 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 08:16

pasiziurek mano postus biski auksciau...... :rolleyes:
  • 0

#19 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 08:13

Nu kaip .. pasikeiciau tepalus.. rodos viskas ok.. taciau kadangi turejau problemu su dusle (perrudijus visa, virinta ir pervirinta) tai atsirado kazkos keistas garsas. kai ant zemesniu apsuku (1300 - 2000) tose ribose - spusteleju akseleratoriu, vaziuojant garsas buna panasus i dyzelio. ir siaip variklis dirba slightly garsiau nei anksciau... cia dusles beda..?
  • 0

#20 Svečias_vladas_*

Svečias_vladas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 21:31

nu nezinau kaip pas kitus peugeot bet pas mane 5 ltr ir viskas, ant matuokles viduriukas kitaip sakant norma...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0