Peršokti prie turinio


Nesuprantu ko ji trukcioja?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 29 - 21:08

Yra taip:kai po nakties uzvedu masina,ji kazko man is vietos sunkiai rauna. :huh: Kai pradedu vaziuoti kazko trukcioja biski, o jau isigazavus normaliai pradeda vaziuoti.Kas cia per bajeriai ?Gal kas zino? :blush:
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 30 - 07:29

Labai daug visokių priežasčių gali būti. Žvakės, aukštos įtampos laidai, benzino filtras, nu ir dar visokių kitokių :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 07:43

sakyciau pezukas nori i servisa nuvaziuoti ;) o trukcioja because variklis negerai dirba,nu tipo kazkur kazkas stabdo ir cilinduose negali normaliai kuras degti.... o priezasciu ------- sutinku su Darka "daug ir visokiu gali buti" :blink:
  • 0

#4 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 30 - 08:43

Yra taip:kai po nakties uzvedu masina,ji kazko man is vietos sunkiai rauna. :huh: Kai pradedu vaziuoti kazko trukcioja biski, o jau isigazavus normaliai pradeda vaziuoti.Kas cia per bajeriai ?Gal kas zino? :blush:

Pas tave yra JIS (pugas), o ne JI, :D :D . Paglostyti reikia, nustos kaprizintis B)

O rimtai - sunku taip gyditi masina nematant ir negirdint, pagal aprasytus pozymius gali buti pakankamai daug priezasciu, bent jau pasakyk koks variklis (benzinas, dyzelis, karbas, ipurskimas...) ir etc. :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#5 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 08:58

Masinukas pas mane 405, 1.8, benzinas, o apie ipurskimus ir "kabri" neturiu zalio supratimo ;]
  • 0

#6 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 30 - 09:09

Masinukas pas mane 405, 1.8, benzinas, o apie ipurskimus ir "kabri" neturiu zalio supratimo ;]

1.8 ipurskimas, manyciau :mellow: , o su panasiom problemom susidure kolegos, nors ten ir sesi cilindrai, bet simtomai panasus >>>

http://www.peugeot-k...t=ST&f=2&t=1338
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#7 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 10:59

1.8 ipurskimas, manyciau :mellow: , o su panasiom problemom susidure kolegos, nors ten ir sesi cilindrai, bet simtomai panasus >>>

http://www.peugeot-k...t=ST&f=2&t=1338

Aha, simptomai kaip ir maniškio... :unsure:
  • 0

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 liepos 30 - 14:30

Masinukas pas mane 405, 1.8, benzinas, o apie ipurskimus ir "kabri" neturiu zalio supratimo ;]

O kuriu metu tas tavo 405? Jei 1.8, tai gal kaip mano variklis? Turetu buti 74 kW - paziurek ant technikinio!
  • 0
Roots to roots

#9 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 14:47

O kuriu metu tas tavo 405? Jei 1.8, tai gal kaip mano variklis? Turetu buti 74 kW - paziurek ant technikinio!

Maniskis 92 galo, ir variklis kaip tavo 74 kW :)
  • 0

#10 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 liepos 30 - 15:07


O kuriu metu tas tavo 405? Jei 1.8, tai gal kaip mano variklis? Turetu buti 74 kW - paziurek ant technikinio!

Maniskis 92 galo, ir variklis kaip tavo 74 kW :)

O sedanas ar universalas?
Beje, kai tik uzvedi savo masina po nakties visada (net vasara) duok jei padirbti keles minutes (ziema as pabirbinu net kokias 5-10 minuciu - i ta laika langus nusigramdai). As irgi pastebejau, kad tik iskart uzkurus ir pradejus vaziuoti saltu variliu jis nelabai nori dirbti. Pvz., jei reikia iskart atbulam vaziuot - tai net uzgestu. Tad geriau palauk bent 2 minutes ir efektas tikrai kitoks turetu buti. juk pati rasai, kad po to rauna normaliai. Jei niekas nepasikeis, tada gal kas nors su laidais ar kitos problemos. Beje, idomu kiek tavo vidutiniskai vartoja kuro ir kokia yra darbine variklio temperatura? :beer:
  • 0
Roots to roots

#11 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 15:34

O sedanas ar universalas?
Beje, kai tik uzvedi savo masina po nakties visada (net vasara) duok jei padirbti keles minutes (ziema as pabirbinu net kokias 5-10 minuciu - i ta laika langus nusigramdai). As irgi pastebejau, kad tik iskart uzkurus ir pradejus vaziuoti saltu variliu jis nelabai nori dirbti. Pvz., jei reikia iskart atbulam vaziuot - tai net uzgestu. Tad geriau palauk bent 2 minutes ir efektas tikrai kitoks turetu buti. juk pati rasai, kad po to rauna normaliai. Jei niekas nepasikeis, tada gal kas nors su laidais ar kitos problemos. Beje, idomu kiek tavo vidutiniskai vartoja kuro ir kokia yra darbine variklio temperatura? :beer:

Nu ka reiskia sedanas ar universalas tai as nelabai zinau :rolleyes:
Bet paziurejus i taviskes nuotrauka galiu pasakyti kad tokia pati ;)
O kiek kuro vartoja tai dar nelabai issiaiskinau,nes pati nesenai ja turiu,bet ryja tai sakyciau nemazai.Mieste tai tikrai 10l.
O darbine variklio temperatura mazdaug 90 (atrodo) :)

Pabamdysiu pradziai padaryti kaip sakai,gal cia nieko labai blogo nera mano masinukui ^_^
Aciu :)
  • 0

#12 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 liepos 30 - 15:49

Nu ka reiskia sedanas ar universalas tai as nelabai zinau :rolleyes:
Bet paziurejus i taviskes nuotrauka galiu pasakyti kad tokia pati ;)
O kiek kuro vartoja tai dar nelabai issiaiskinau,nes pati nesenai ja turiu,bet ryja tai sakyciau nemazai.Mieste tai tikrai 10l.
O darbine variklio temperatura mazdaug 90 (atrodo) :)

Pabamdysiu pradziai padaryti kaip sakai,gal cia nieko labai blogo nera mano masinukui ^_^
Aciu :)

Na tai turetu buti sedanas! :D
Na, kad mieste ima 10l, tai normalu, nes dokuose raso, kad turi buti 9.9 naujai masinai. As tai ir iki 12l ispaudziu gan lengvai. cia daug mokslu nereikia ;)
Manau viskas bus ok su tavo masina! Sveikinu isigijus gera pirkini! Beje kokia spalva jos? Greiciau siusk savo foto ir papildyk musu auto galerija! Sekmes vazinejant! B)
  • 0
Roots to roots

#13 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 16:03

Na tai turetu buti sedanas! :D
Na, kad mieste ima 10l, tai normalu, nes dokuose raso, kad turi buti 9.9 naujai masinai. As tai ir iki 12l ispaudziu gan lengvai. cia daug mokslu nereikia ;)
Manau viskas bus ok su tavo masina! Sveikinu isigijus gera pirkini! Beje kokia spalva jos? Greiciau siusk savo foto ir papildyk musu auto galerija! Sekmes vazinejant! B)

Techn.dok.tai parasyta kad ji pilkos spalvos,bet man tai labiau i sidabrine panasi :)
Na tikrai reikia man sekmes vazinejant,bu viskokiu bajeriu pridarau :rolleyes: Nu bet merginom galima ;]
ACIU uz palinkejimus ir paaiskinimus ^_^
P.S.
O ka reiskia raides GR ant bagazines? ;]
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 30 - 16:06

Geri Ratai :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 30 - 16:07

Geri Ratai :D

Gal GERAI RIEDA???? :rolleyes:
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 liepos 30 - 16:15

Geri Ratai ir turi gerai riedėt :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 liepos 30 - 16:29

Tai jau jo! Ir geri ratai ir gerai rieda! :lol: O siaip tai yra masinos klasifikacijos GR, SR, ST ir pansiai - kiekvienam modeliui indvidualiai. Raides reiskai trumpai drutai sakant navarotu buvima ar nebuvima. Na GR nera pati blogiausia, bet ir geriausia - tarkim vidutine klase! Na ar gerai cia as paaiskinau? ;) siaip kazkurioj temoj forumue buvo labai aiskiai viskas apie tas raides parasyta! netingek pasieskoti! B)
  • 0
Roots to roots

#18 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 30 - 17:34

Greiciau siusk savo foto ir papildyk musu auto galerija!

Jo, greiciau siusk savo foto, norim paziuret :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#19 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 31 - 08:05

Greiciau siusk savo foto ir papildyk musu auto galerija!

Jo, greiciau siusk savo foto, norim paziuret :)

;) ;] :lol:
Jo, tai jus norit mano foto ar mano masinuko ;]
  • 0

#20 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 liepos 31 - 08:07

Idealus variantas butu iskart abieju :)
  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0